reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam :)
o pogodzie nie będę wspominać...
Marigo - witam wśród nas;)
Margaritta - o boszzzz... super oferta :) ale się uśmiałam
a na spotkanie, to ja się piszę - ale widzę, że dużo ludzi odpada - szkoda;(
my dzisiaj na 13 jedziemy na szczepienie - tym razem będę sama - oby wszystko poszło gładko.
 
reklama
no....chetnie bym popisala tylko na razie nie wiem o czym:) wy juz sie znacie dobrze zauwazylam i troche tak glupio wpadac tak w srodek nie wiedzac o co chodzi....
czytalam ze ktoras z was chetnie by sie przeprowadzila do dublina.hmmm...widzisz jak to jest-ja chetnie bym sie stad wyprowadzila np. do Balbriggan,albo okolice sword wlasnie.
mieszkamy w okolicy gdzie jest malo dzieci,a nawet jesli sa to .......jakos moj syn nie ma z kim sie bawic.chcemy sie stad ewakuowac-moze w nastepne wakacje.
 
Marigo witaj:-), ja mieszkam w Rush, 18km od Balbriggan i jest stamtąd jedna przyszła mamusia AsienkaM, aktualnie wypoczywająca w Polsce, a spotkanka w większym gronie organizujemy w Swords. laski z Dublina też się spotykają, że o Galway nie wspomnę:rofl2::rofl2::rofl2:
 
asienka znam Rush:) macie piekna plaze....lubie te wszystkie zakamarki na polnoc od Dublina

w Galway bylam pol roku temu-ladnie...odwiedzilismy katedre i poszlismy z dziecmi odwiedzic zwierzatka morskie i ryby.mala byla zachwycona:)
 
Margaritta:sorry2:Normalnie chyba bym się zdecydowała na tę pracę:-DWykształcenie mam,tylko,że nie rolnicze:sorry2:,chlewik do zamieszkania by się przydał bo chałupy w Polsce brak tylko z tą szczupłością byłby problem bo mogłabym się wczołgać i utknąć:-D:-D:-D
Marigo ja rok temu też byłam pewna,że tego co się tu dzieje nie ogarnę,a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez zajrzenia tu,napisania czegoś:tak:
 
przez trzy lata bylam forumowiczka mam z zagranicy ale sie jakos samo zakonczylo...i teraz tak pusto:(
mam nadzieje ze jakos ogarne to wszystko:)
poki co ide skonczyc zupke i zajac sie troszke mala.milego dnia
 
Margaritko a szukasz pracy,ze takie ogloszenia znajdujesz?
Ja pasuje ze wzrostem tam...tylko :laugh2::laugh2::laugh2:

marigo no innego sposobu nie ma,znam to z autopsji,ze jak sie czlowiek nie wkreci w forum to nic z tego nie bedzie :sorry2::blink:

A ja ide posprzatac co nie co_Ogrzewanie musialam wlaczyc bo zimno w chatce :baffled:
Dzis Antek konczy o 12,a od przyszlego tygodnia o 1:10.
Mowilam Wam,ze sie zabawka znalazla?,bo w piatek mieli "toy day" i gdzies ja posial Antek,no ale juz jest :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry