reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam kobitki
ja tez przez ten weekend jakos weny na pisanie nie mialam, pozatym pogoda do d...y takze i nie ma o czym pisac. W sobote przyszla znajoma urzadzilismy kino domowe do 2 w nocy a do tego piweczko. a wczoraj nudnawa niedziela byla ,zakonczona tez filmem "The book of Eli" nawet fajny byl. Wlasnie konczymy sniadanko mlodej zasmakowal serek almette no w koncu zje cos innego a nie codziennie danio na sniadanko.:tak:
Moniadan powiadzasz ze seriale polecá.... he he ja to wole sie nie wciagac bo juz nic bym w domu nie zrobila, w zeszlym roku ogladalam brzydule i na wspolnej, pierwszy sie skonczyl, a drugi juz leci ale zazwyczaj o tej godzinie mloda kápie. Ale np mam talent to sobie obejrze.
Kasiun no i jak Molunia sie czuje ? Moja ptysia naszczescie strasznych wypadków nie miala oprócz rozcietej wargi gdy sie przewrocila i zebem sobie przygryzla, oj to pamietam bo wtedy byla nasza pierwsza krewka.:-(
Miska super ze pogoda nie popsula wam spacerku po zoo.

Kurcze co by tu porobic, jak widze taka szaruge za oknem to ogarnia mnie lenistwo totalne...hmmm moze ciuszki mlodej poukladam i powybieram te za male i tez pewnie pralke bedzie trzeba zalaczyc.
 
reklama
Witam

Antek odstawiony do szkoly.
Ciezko mu bylo sie zwlec z lozka,bo wczoraj pozno wrocilismy.
Kamcia* dzieki wielkie za goscine,super bylo.
Chlopcy zawiedzieni,ze juz do domu czas :blink:

Didi no tak,ciezko sie poruszac jak leje,a pogoda na najblizsze dni nie nastraja :baffled:

Lubiczanko to fajnie,ze Dawid zadowolony :tak:

Asienko a szwagier juz na stale do Polski?
Oby Anusia juz nie marudzila i ladnie spala.Choc taka pogoda,ze ja tez zaraz zaczne marudzic :blink:

Madbebe no jeszcze chwila i bedziesz w domku :-)

Kurcze polskie znaki mi wsiakly :wściekła/y:
Juz kaluza wielka na ogrodku:baffled:
I tona prania :baffled:

zyc nie umierac....czy ja juz marudze?
 
Witam laseczki ja mam dzis OFF:)Wiec zawiozłąm Oliviera do przedszkola i jem sniadanko.Pogoda lipa ale cóż...
Zapraszam inne mamuski chetne na kawke do siebie:))
Ja ogólnie ciesze sie że wszystko sie udało 2 imprezy w weekend, ale zmeczona jestem plecy troche bolą, dlatego ciesze sie że wyrozumiala managerka dala mi pon i wt off, moge troche odpoczac i nic nie robic:)
Madbebe jeszcze troche iwrócisz do nas:)
Anieczka jak chłopaki???
Miłego deszczowego dnia
 
Anineczko tak na stałe, bo do szkoły jeszcze chodzi:-D, przyjechał na wakacje, żeby sobie zarobić, ale na następne wakacje pewnie przyjedzie. To najmłodzsy brat mojego M, bo jeszcze średni tu jest, z żoną:-).

Ania ma fazę tulania się do mamusi, ta pogoda tak na nią działa, jeszcze z godzinkę i spać pójdzie
 
Kamcia chlopaki ok.Mysle,ze Antek nie zasnie na lekcjach :-D:-D
A Matt jeszcze lepiej,wyspal sie wczoraj w samochodzie,przebralam go w pizamke w domu i znowu kima,tak wiec wstal po 7:30 i obudzil Antka.
A ten wkurzony,ze go budza,no ale obowiazek sie zaczal i do szkoly pomaszerowal.
A powrot byl tragedia,tak lalo,ze widocznosc minimalna i jeszcze przez ten deszcz swiatla mijanych aut byly dwa razy mocniejsze tak wiec oczy pomeczone.
No ale dojechalismy.

Asienko rozumiem :tak: Sama bym sie potulila do mamusi w taki dzien ;-)
 
Bry:-)
U nas masakra z pogodą:szok::baffled:Tak wieje,że parasolki nie mogłam utrzymać,nie wspomnę już o moim dziecku:sorry2:Leje,ciemno,lampkę mam zapaloną:baffled:I oczywiście już mi deszcz przez skrzynkę na listy do domu wpada:wściekła/y:
Dziecko zaprowadzone,mąż w pracy (raczej na dłuższą dniówkę niż zwykle:sorry2:) a ja obiadek robię:tak:
Kawkę u nowej znajomej ze szkoły już zaliczyłam,pogadałam,teraz trza się wziąć za mieszkanie:sorry2:A pranie,Asienko,przede wszystkim:tak::-D
Crazy Girl Ty już jutro zjeżdżasz,zdaje się?:sorry2:Powodzenia więc życzę,realizacji planów i w ogóle wszystkiego naj:tak:Zaglądaj do nas czasem:tak:
 
Witaj marigo!
Wczesniej sie chyba nie przywitalam :sorry2:
No forum tetni zyciem non stop,nawet czasem do poznych godzin nocnych :tak:
Szybko sie wkrecisz tylko musisz pisac,pisac pisac ;-)

kogo jeszcze dopisac do watku spotkanioweg? buterfly,kasiuleczka,kasiun,Ka.Mcia,Misia,Wiesienka,jo_asik juz sa.
 
reklama
normalnie az nie do wiary

robota.jpg

:nerd::nerd::nerd:
 
Do góry