reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
ostatnio nie mam czasu na nic nawet na odpoczynek no i wlasnie moj organizm zaczyna sie buntowac dzisiaj ledwo zyje..jestem przemeczona a do tego skrzecze jak stara sroka doslownie piszcze... mam nadzieje ze jakies zapalenie krtani mnie neie lapie

Kasiun...wspolczuje przezycia..ale obrze ze sliwa wyszla wielka i to na zewatrz... wiec teraz spokojnie .. kazde dziecko to przechodzi a mamy coerpia razem z nim wiec ciesz sie ze ma sliwe..ja zawsze po takim uderzeniu czy upadku wyczekuje na sliwe bo lepiej jak wyjdzie na zewnarz a nie wewnatrz..:) wiec usmiechnij sie... bo to nie pierwsza i nei ostatnia... a jak bedzie zmieniala kolor na zielony to pilnuj cory bo wlasnie zaczyna sie sezon polowan na kosmitow:)

ok..zmykam..bo mam Zuzie i juz nie mam sil ..dobrze ze P dzisiaj w domku i pomaga
 
reklama
Witam!
Didi musisz troche odpoczac
A jak sie Alowi w szkole podoba??

Wilwia jak ciasto wyszlo? Jakbys miala za duzo mozesz przerzucic kawaleczek przez plot ;-)

A my siedzimy w domu zjedlismy obiadek
Emcia spi i nudy
Moze siw gdzies przejedziemy pozniej
Milego po ppludnia
 
Witam
padam na pyszczek normalnie.no i oficjalnie mogę powiedzieć,że Dawidek jest uczniem pierwszej klasy w polskiej szkole:)))Dzię już pierwsze zajęcia:)))Był mega niezadowolony,ale jak wyszedł promieniał:)I tak moje obawy przeszły do historii-da sobie radę albo nie,ale spróbowaliśmy.Niestety jakieś poświęcenia być muszą i dziś na nóziach od 6...Oczywiście po wczorajszej pracu do 1szejTroszkę się przeciągnęło,bo tożto mój ostatni dzionek był
Tichonek-na dowidzenia dostałam piękny srebrny wisiorek,puszkę cukierachów i dwa takie komplety dla dzieci-zabawy gry i słodycze.szefowa napisała do mnie liścik i generalnie było mega sympatycznie.czekam z niecierpliwością kiedy zlecą te 2 tygodnie:)))
Kasiun-ja też się doczekać nie mogę.Przykro mi z powodu wypadku:(((jak dzisiaj?
Wilwia-ładnie tak szczuć ciachem z karmelem;)
Ewelcia-już jutro będzie stół:)a czego jeszcze brakuje?
Renni-a cóż za orientalne przysmaki wykombinowałaś?
Misia-dojechaliście do tego zoo?
no nic to-uciekam coś zjeść-w drodze do Limerick odkryłam cpn,na którym sprzedają ciacha a'la polskie muszelki-pyyyyyycha
 
czesc dziewczyny.
jestem tu nowa,aczkolwiek w Irlandii mieszkamy 5 lat.
mam 2 dzieci synka 8 lat coreczke 2,5,oraz pod serduszkiem maly 20tyg.ktosiek:-)

czy sa tu mamy z Dublina lub okolic?
 
hejka,
pogoda pod psem cały dzień, ale my popołudnie spędziliśmy w bardzo miłym i doborowym towarzystwie:-):-D:-D:-D:-D:-D, potem winko, a teraz to bym juz poszła spać ale jakiś jeszcze film obejrzę z moim P;-) o ile nie zasne w trakcie:-D
Tichonek- ta promocja jest w meteorze, nie wiem jak to wygląda w innych sieciach. Ja dziś oddalam swoja stara nokie a przy zaplacie 30E mniej za nowy. Mozna tez oddac tel. z innej sieci -dopytałam. Na większość tel. tych co ja patrzylam jest 30E, wiec myślę ze warto. PAMIĘTAJCIE ŻEBY ZABRAĆ ŁADOWARKĘ:-p
marigo - witamy witamy ja mieszkam w Dublinie i kilka innych dziewczyn tez. A gdzie konkretnie mieszkasz?
 
Dobry wieczorowa pora :)
My dzis se wycieczke zroilismy do wicklow i normalnie ja pierdziu maskra tak lalo ze nawet nochala z samochodu nie wystawilam, a na dodatek taka mgla byla nad morzem ze nawet fal nie widzialam, jedyne co to sie przejechalismy autkiem, Majka cala droge spala, no dobra zmykam bo sie wlasnie obudzila trzeba ja wymoczyc troszke w wodzie butle dac i lulu :)
Marigo witamy ja tez z dublina
 
my mieszkamy w Churchtown-wlasciwie pogranicze Rathfarnham i Churchtown D.14
zajrze do was jutro,dzis juz pozno,trzeba dzieciaczki polozyc spac.
spokojnej nocy
 
czesc dziewczyny.
jestem tu nowa,aczkolwiek w Irlandii mieszkamy 5 lat.
mam 2 dzieci synka 8 lat coreczke 2,5,oraz pod serduszkiem maly 20tyg.ktosiek:-)

czy sa tu mamy z Dublina lub okolic?


Hej Marigo, ja jestem z Dublina - D11:)
Chyba nie ma tu innej Mamusi z D11:(
A ty z której części miasta jesteś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesienka,ano właśnie ja mam w Meteorze:tak:Muszę się przejść do nich i zapytać co i jak:tak:
Marigo ja z Swords,do Dublina niedaleko,gratuluję Ktosia:tak:
Lubiczanko a jeszcze tydzień temu mówiłaś,że polska szkoła nie dla Dawidka:-DA tu proszę:tak:Super,że mu się podobało:tak:
A u nas wieczorkiem Margaritta ze swoim zastępem wpadła:tak:Obgadałyśmy wszystkich wokół:-p:-DNikolka cioci Adze niespodziankę przywiozła:-D,pobyli i wybyli:sorry2:Zapraszamy częściej:tak:
Radek śpi,mąż się kąpie a ja idę herbatkę z soczkiem malinowym sobie zaaplikować bo cosik zimnawo przez to wiatrzysko:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry