reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andzulina Igorek bedzie mial jesCze raz roczek ;-)
Cos ci sie suwaczek zacial
Szkola dopiero za tydzien

M zrobil taki mess w kuchni ze ja tam nie wchodze
On ma zdolnosci do brudzenia garow
 
reklama
Wy mi tu nie piszcie,że się doczekać nie możecie bo co ja mam powiedzieć?:sorry2:Nie nastawiam się na tak,żeby mi zbyt przykro nie było jak się nie uda...tia,na pewno mi nie będzie przykro:baffled::sorry2:
Zgaguś nie zmieniam suwaczka:no:Widzisz to moje staranie to takie niewiadome,że masakra,raz mi się pokiełbasiło,następny cykl bezowulacyjny,teraz zaś myślałam,że nie będzie jajeczka,ale było,bzyku też było więc tylko Ci powiem,że za jakieś 2 tygodnie może będę coś wiedzieć:tak:
Misia,no się nie doproszę chyba Ciebie:sorry2:Trzeci raz się dopominam o reakcję Twego A na Fasolkę:happy2:
Margaritta gdzieś Ty?
Lubiczanka coś Ty?Chyba coś nie tak?:sorry2:Jakieś problemos?
 
dzien doberek,
pierwsza jestem?
ja dzis pospalam do 7.10, ale szalenstwo, Asia obudzila sie o 3.30 i nie zamierzala spac, tylko tata i tata!!! Usnela po 4, ale odkąd spi na lozku przynajmniej sie wysypiam.
Misia- tak tak jedno jest gratis, tylko nie jestem pewna czy jak nie wezmiesz tych za ponad 200 to wtedy gratis. Mt wygladalismy na tych zdjeciach jakby nas ktos namalowal i to za mgla. Nie wiem czy to taki efekt byl czy co, ale nam sie nie podobaly. Chcieli nas oczywiscie umowic na inny termin ale podziekowalismy. Pani nas niezbyt grzecznie poinformowala ze przepadna nam kupony wiec ja mowie ze trudno, odwinelam sie na piecie i poszlismy. Mam nadzieje ze wasze beda takie ze bedziecie zadowoleni.
Tichonek - stres nie pomaga, wiem latwo mowic, trzymam kciukasy
Moj maluch juz po sniadaniu, wiec zaraz cos grubszego jest, lece ja przewinac i jakas kawke strzelic. Jade potem po tel. jakis moj odmowil posluszenstwa, ale ja nie wiem nadal co chce
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuśki

Moje dziecko jak to przy sobocie jeszcze śpi:-D:-D:-D:-D, od czwartej śpi z nami (Wiesienko);-), bo się obudziła i nie chciała już sama. Tylko muszę na nią zerkać, bo śpi w poprzek łóżka. U nas coś się pogoda skiepściła.
 
witam:)
Tichonek-no problemos:)))tak jakoś wczoraj busy byłam.To kiedy testujemy?tzn -Ty testujesz:))))
dziś ostatni dzień w pracy-chyba przez to dolinuję się:(musze jeszcze coś kupić na dowidzenia szefom
Kamcia-udanej imprezki urodzinowej
Anineczko-gdzie jesteś?
Margaritta-jak kolejny tydzień z naszą przedszkolnisią?przyzwyczajasz się pomalutku?
Wiesieńko-nie przejmuj się prostaczkami-takim babom najłatwiej i najlepiej wychodzi obrabianie komuś du.ki:(
Misia-fajnie,że masz taki zapał do pracy:)
Ewelcia-no widzę znajdujesz dla nas czas-czyli wszystko urządzone(oprócz stolika;))
Madbebe-kiedy wracasz?i tak lada dzień kolejne wakacje:)))
Monidan-jak Emma przespała nockę-bo dość wcześnie już spała-nie było problemów?
Didi-aleś kobieto ostatnio zajęta:/Odezwij się
CrazyGirl-pomyślnego i szybkiego pakowania
Andzulina-za kilka(dziesiąt)lat Igorek sam się będzie odmładzał;))))
Renni-czy na poczcie na opłatę taxu za psa są jakieś formularze czy jak?
LadyZgaga-bardzo przedsiębiorczy mąż-ja też się lubię hurtowo w lody zaopatrzyć-od poniedziałku,a właściwie od jutra tradycyjne wieczorne lodziki wracają do planu dnia:)))
No i...Uciekam-jedziemy dziś zapytać czy w pl szkole są jeszcze miejsca...Miłego dnia Dziewczynki
 
Hej KObietki,

No i jesien nas dopadla. A wczoraj jeszcze bylo tak pieknie i cieplutko. Nawet bylam z Mala nad naszym jeziorkiem. A dzisiaj jaka zmiana i pada :(

Kamcia Ennis moje gratulacje!!!!Zycze Ci, zeby byly blizniaki, jesli tego chcesz :) a tak na marginesie to zycze Wam zdrowka, mamusi i bejbikowi :)
Zgagus moglabys mi dac swojego maila, przeslalabym Ci fotki.
Dziewczyny dzieki za wczorajsze odwiedzinki. Prosze czesciej i bylo bardzo milo.
Tichonku trzymam kciuki za Ciebie,
Lubiczanka nie moge doczekac sie spotkania!
Agusiek jak tam w pracy?
Moniadan to kiedy odwiedzicie nas z Emma w koncu???Czekamy.Fajnie, ze Emma juz sobie tupta!!!
Larcia a wy z Amanda dalej swietujecie, ze Was nie widac co?
Pauletta bardzo sie ciesze, ze wszystko na dobrej drodze w sprawie Wiktora. Trzymam kciuki, zeby dofinansowanie sie znalazlo na dodatkowe godziny. POwodzenia

A ja siedze. Mollun spi wiec delektuje sie cisza i Polsatem hihi Zycze milego dnia. O sloneczko sie przebija sjuper!!!
 
Ostatnia edycja:
witam , dzisiaj pospalam z moja mala do 9.30
teraz na chwile weszlam na neta...
ogolnie czuje sie dobrze ale jak w poprzedniej ciazy chce mi sie pic....:sorry2:
zaraz biore sie zxa sprzatanko.... i pozniej na kawke do kumpeli...
D ma wolne wiec trzeba jakos dzien zorganizoawac;-)
dziekuje za kciukaski:happy:
 
reklama
Dobry u nas tez leje, to chyba juz tak zawsze musi byc ze przychodzi weekend i pogoda robi sie okropna, nawet jechac gdzie nie ma ech
Kamcia ty za bardzo nie szalej z tym sprzataniem bo wiesz ze pierwsze 3 miesiace sa najbardziej niebezpieczne dla bobaska.
Majka znow dzis sobie pospala ale tym razem do 7 za to ja budzilam sie czesto w nocy kiedy to by ja nakarmic no ale jej nie bylo spieszno, wiec i tak sie nie wyspalam.
Trzeba cos na obiad wymyslec, mialam w planach grill ale chyba se go w kominku zrobie :) No nic milego jesiennego dnia wam zycze dziewuszki
 
Do góry