reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

Tichonku- ja cie bardzo przepraszam! Ciagle zapominam odpowiedziec na twoje pytanko. Otoz zostawilam na stole w kuchni test przewiazany tasiemka na kartce z napisem - FOR DADDY. Aaron caly szczesliwy i dumny. szczegolnie dlatego,ze udalo sie za pierwszym razem. nazywa siebie samego SPERMINATOR!:-D:-D:-D:-D:-D No ale szczesliwy na maxa. Od razu obdzwonil cala rodzine!! jest tylko nieszczesliwy ze to mialo byc dluugie i milleee staranie a tu buch!!:-D

u nas pogoda cudowna!!!!!
 
reklama
Hejoo laski:-) ja dopiero teraz bo wcześniej nie miałąm okazji skorzystać z kompa gdyż byłąm w Limericku :tak: Aga_irlandia dzięki wielkie ;-) u nas z rana padało a teraz śliczne słonko po drodze jak jechałam to mi wycieraczki nie nadążały za deszczem a jak dojechałam na miejsce to słoneczko przepiękne :-)
Kasiun a Ty kochana kiedy możesz nas przyjąć w swe skromne progi??

A właśnie w poniedziałek będę w Galway która chce być nawiedzona????:-):-):-)
 
butterfly powiem ci szczerze ze moje sprzatanie zakonczylo sie tym ze poszlam na spacer :-p
a raczej wszyscy poszlismy , taka piekna u nas pogoda ...
az szkoda siedziec w domu... hihih


jestem zmeczona.... ehhhhhh
milego wieczorku ja ide odpoczac:-D
 
hello
Ja dzis miałam takie plany a tu lalo cale do południa, telefonu nie kupiłam:-(, okazało sie w jak kupuje sie nowy to obniżają cenę jak odda sie stary:tak:, mialam tego zloma ale ladowarki nie wzielam:wściekła/y:, wiec podjadę jutro i juz kupie. Ide troche ogarnac chate, miałam tajfun w domu (Asia robila porządki po swojemu) i teraz trzeba to sprzątnąć. :-DMiłego wieczorku
 
Ciao!

Strasznie cicho tu dzisiaj....jakos tak bez werwy dziewczeta!!

My dzis w polwiie dzien na miescie- zakupowo. Potem obiadek w domu i zabawy z Alencjuszem. teraz ogladalismy z A 'Mam talent'. A teraz....hmm...chyba popracuje znow nad planem rocznym do szkoly, bo jakos nie mam nic innego do roboty.
Jutro DUBLIN!!!! Alez sie ciesze na ta wycieczke!!!

No a w poniedzialek nareszcie fryzjer i golloooonkoooooo :)) Takze ja juz od razu Paulettko mowie,ze jakbys sie nade mna zastanawiala to ja niestety w poniedzialek jestem busy.

No to milej nocki dziewczeta :)
 
Witam mamcie:-)
Ja wlasnie skonczylam ciasto z karmelem,na ktore przepis podala Andzulina.Teraz hop do lodowki i trza przeczekac ze sprobowaniem do jutra:-(Dzisiaj mielismy w planach wycieczke,ale maz pozno wrocil z pracy i nie wypalilo.Planujemy wybrac sie jutro,mam nadzieje,ze pogoda wypali i maz szybko wroci z pracy-niestety od tego tygodnia bedzie pracowal w niedziele-w jedyny wolny dzien jaki mial:wściekła/y::-(
Misia ale jestem ciekawa tej Twojej fryzurki,od razu wrzucaj zdjecie po powrocie od fryzjera:tak:
Wczoraj zakupilam sobie skladniki na drineczka,ktorego bardzo lubie(sex on the beach)i chyba sobie jeszcze zapodam przed snem:-)
 
U mnie winko sie leje i wlasnie czekam na dostawe burgera hehe wygonilam M do bulowni, bo mi sie zachcialo taco fries i cheeseburger he :-D Nie, nie jestem w ciazy :-D Mam cieczke i pewnie dlatego, zawsze mi sie jesc wtedy chce :-D Ale zeby o tej h, to jeszcze nie bylo!Wkoncu sobota, a co! Aa i polecam film, ktory wczoraj ogladalismy, dobry dla klotliwych par, czy poprostu dla przypomnienia sobie cos jest wazne w zwiazku..."why did I get married too". Niby taki babski, niby sie w nim nic nie dzieje, koncowka troche zrypana, ale w pewnych momentach prawie ryczalam, daje cos do zastanowienia. Ok ide, bo bredze :-)

wilwia kochana, Ty mi tu nie mow o drineczkach i tym przepysznym ciescie, bo zaraz tam wparuje do Ciebie, daleko nie mam hehe :-) I nie zartuj, ze bedzie pracowal w niedziele...w kazda niedziele?!No co Ty...Az mi mina zrzedla, wspolczuje.


misia czekam na fotke w nowej fryzurce:-)
 
Ostatnia edycja:
Sex on the beach mnia mnia moglabym pic litrami tylko potem z rownowaga bylo by zle
Wilwia ty kupujesz tak jak powinno byc granadine czy jakos inaczej go robisz?? bo ja tutaj to jej nie moge znalezc raz byl w lidlu juz gotowy soku trzeba bylo tylko dodac no i wodki zeby mialo co doprowadzac do tego sex hehehe :)
Ja tam dzis wierna winiuszkowi jestem tak wiec za zdrowie wasze laseczki i dzieciaczkow :)
See you
 
Larcia tak w kazda niedziele-na szczescie tylko 3 godziny.A jak chcesz to wpadaj,zabierz ze soba taco fries-bo mi narobilas ochote:-)i wypijemy drineczka,bo ciacho musi sie "sciac"do jutra w lodowce:-);-)
 
reklama
butterfly ja ten drink tez lubie i robie go tak: vodke mieszkasz z peach schnapps, do tego sok zurawinowy i pomaranczowy. PYCHA!


wilwia no to dobrze, ze tylko 3h. Bo caly dzien, to bylaby porazka. A ty narobilas mi smaka na to ciacho i co my teraz zrobimy heh :-) Cale szczescie moj kochany maz spelnia moje zachcianki i zaraz dostane swoje zamowienie hehe moze mi jeszcze to ciasto zrobi hehe (moge pomarzyc :-D)
 
Ostatnia edycja:
Do góry