reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Pauletta super
Moje dziecko dzis poraz pierwszy nie mialo drzemki w dzien
Nie marudzila szalala z Erykiem tanczyla biegala no szok skad tyle energii bez spania
No i chodzi coraz wiecej :-)

Teraz mam luz
Emka juz spi
Eryk pojechal z tata na zakupy a ja ogladam filmik
Milego wieczorku :-)
 
reklama
Pauletta, pyszna byla Twoja kawa:-) Gdyby nie te kalorie, to chyba bym sie taka zamiast normalnej z rana raczyla:-D:-D:-D

KaMcia, gratulacje.

Tichonku, ja caly czas kciuki trzymam i mysle o Tobie. Moze zmienisz suwaczek na taki, ktory bedzie pokazywal kiedy testing?:-D:-D Bo taki, ile juz dni sie staracie niewiele mi mowi:-D

Crazy Girl, jak przygotowania do podrozy? Kiedy wyjazd, bo nie pamietam? Kurde, caly czas nie moge odzalowac, ze sie tak pozno poznalysmy...:-:)baffled:

Ide sobie loda machnac:-) Moj maz kupil od dostawcy 2 kartoniki moich ulubionych lodow (THAT A-WAY, takie wodne) i teraz mamy cala zamrazarke i trzeba jesc, zeby miejsce na co innego zrobic:-D Ten to interesy zycia robi:-D:-D

Dobranoc
 
witam,
dzis o niebo lepiej, takiego bolu glowy jak wczoraj to juz dawno nie mialam,
moj P jutro sie wybiera na ryby na noc wiec zostaje sama z Asia, nie bardzo lubie, ale coz niech jedzie
Kamcia- gratulacje i spokojnej ciazy zycze,
lubiczanka- u mnie w pracy Irlandki narzekaja ze jak maja duzo pracy to im nie ma kto pomoc ale jak pytasz to nigdy nie potrzebuja i badz tu madry, a potem chodza i pi.....glupoty i obrabiaja Ci tylek, a szkoda gadac....
Pauletta- trzymam kciuki
Misia - jak bedziecie mieli ochote to zapraszam na kawke, mieszkam naprawde rzut beretem od phonix park, jesli jest pogoda to tak kolo 1 z reguly jest mega kolejka do kasy
 
lady_Zgaga lecimy we wtorek.:) Zaczęłam już powoli się pakować..tzn wyjmuje wszystkie ciuchy itd i układam pod ścianą w pokoju żeby później wszystko sobie dobrze popakować...Ogólnie znoszę wszystkie rzeczy w jedno miejsce.. A dostałaś zdjęcia z naszego spotkania??
 
Ciao!!

Monia- ty mi nie mow o lodach...wlasnie skonczylam obrabiac pudlo moich ulubionych czyli Haagen-Dazs....i czekaj czekaj cos mi sie widzi,ze niedlugo ktos ci pomoze z twoimi w zamrazarce...no chyba,ze do tego czasu juz sama dasz im rade!!:-D:-D:-D

Wiesienka- dzieki za propozycje w sensie zaproszenie :-) Zobaczymy jak nam czas zleci ale cos czarno to widze...wystarczajaco busy dzien chyba bedzie. Ale kto wie??

A ja wlasnie sobie przygotowalam juz zajecia na moje pierwsze lekcje :-) Ach! jak ja sie nie moge doczekac zeby te moje 16 buziek juz zobaczyc!!! I wypytac jak wakacje i wogole...napewno sie dzieciaczki pozmienialy! Moje smerfy!!:-)

Jutro idziemy do Mothercare bo sie okazalo,ze w tym plecaczku co sie dostawalo po narodzinach dziecka ze szpitala (z ulotkami taki) byl voutcher na 4 darmowe foty dziecka...taka mala sesyjka w studiu. ja woole nie wiedzialam o tym ale znalazlam ten voutcher i jutro ide mu zrobic! kolezanka dzisiaj byla i mowi,ze super przebierali jej synka za bob the builder i za malarza:-D

No nic ide sobie...tylko nie wiem co bede robic...moze jakis movie bo na farme sie dzis nie moge dostac wogole!! Wszytsko mi uschnie pewnie! Ale sie zawiesza i nie chce wejsc!!
 
Misia- ja tez dostalam taki voutcher i tez bylismy, Asia miala sesje - boa i takie tam, tylko efekt koncowy szkoda gadac. Jak pojechalismy po prawie 3 tyg. po odbior to nie poznalismy siebie,Misia doczytaj jeszcze na tym kuponie, bo ja juz nie pamietam, czy nie jest cos takiego ze jak kupisz te zdjecia (nam powiedzieli cos kolo 200 za kilka ujec) to wtedy dostaniesz jedno gratis, POWODZENIA I ZYCZE ZEBY WAM SIE UDALY
 
Wiesienka- nie, napewno jest to jedno calkiem gratis,a reszte mozesz kupic, rzeczywiscie za 200 e z kawalkiem. To jedno zdjecie trzeba wybrac przy sesji i ono jest za darmo calkiem. Kurcze, szkoda tylko,ze mowisz ze lipa byla....ale to znaczy ze co? jakosc kiepska czy co?
 
reklama
Do góry