reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hey Girls :-)

KaMcia ogromne gratulacje!!!

Marcysia365, cześć :-) nie wiedziałam, że jestes na forum, ciebie tez było miło poznac wczoraj :tak:

Kasiuleczka, juz nie przesadzaj z tym doopskiem, wiedziałam Cie i przeskoczyłabyś kazdy płot roz dwa :-D
Butterfly dobrze, ze ty taka wygimnastykowana, ;-)
My na starej chacie mielismy samozamykane dzrzwi i wiele razy zasnanawiałam sie co by bylo gdby sie zatrzanęly, zawsze brałam klucze jak wychodziłam po listy do skrzynki albo smieci wyrzucić , na szczęście nigdy sie to nie zdarzyło
Tutaj mamy normalna klamke i niestety kilka razy zapommnialo mi sie zamnkąc na klucz jak wychodziłam z domu :baffled:

Rano na podłodze czekała na nas super niespodzinaka, czek na 200e za BtS :happy::happy::happy:

Moja Emma ma jakis okres niespania, usypiam ją od 12:30 i jeszcze nie zasnęła, wyjęlam ja na obiad, przebrałam w tym czasie, bo zrobiła kupe, ziewa jak nie wiem co a spac nie chce :no: a to już 15 :szok:
 
to teraz jeszcze trzymajcie kciuki zeby bliznieta byly:-)
Trzymamy:-)

A u mnie trzymajcie,zeby nie bylo!!!!!
:rofl2::rofl2::rofl2:


Andzia śpi prawie godzinę, więc skorzystałam z okazji i w końcu posprzątałam w swojej szafce z ciuchami, bo aż wstyd:zawstydzona/y::baffled:, zawsze coś było ważniejsze. Jeszcze myślę, co wymyślić w Ani szafie, żeby względny porządek był
 
nooo wybralam sie na spacerek , wracam czytam i prosze jakie wiadomosci
KaMcia ogromne gratulacje niech fasoleczka zdrowa rosnie
Ja tez mialam w skrzynce niespodzianké z czekiem z Back to school dla mojej Olivy jupiii normalnie hepii jestem.
No nic trza jakis obiadek wyczarowac szybki bo po tym spacerze zglodnialam.... choc sie przyznam ze po drodze na Magnuma sie skusilam bo taki gorac....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Kamcia ogromne gratulacje niech fasolek ;-) zdrowo rośnie :tak:

Znalazło się miejsce dla Wiktorka i to na przeciwko jego teraźniejszego :-):-) do tego jeszcze właścicielka obdzwania fundacje aby znaleźć dofinansowanie na dodatkowe godziny na Specjal Assistant dla Wiktorka :tak:
 
reklama
fenix nie yaplacila mi wiecej... oje**** mnie o 1500e:baffled: ale powiedzialam sobie ze wiecej do niej do pracy nie pojde... ona chciala jeszcze bezczelna zebym na zime u niej pracowala... pfffff



wogole to laski... mam nowinke....
nareszcie;)
jestem w ciazy:-D:-D:-D:-D
termin na 3 maj....
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!


ogromne gratulacje :-):-):-):-) i data cudowna :tak::tak: moja data urodzin hihi;-);-)
 
Do góry