reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Madbebe-jak miło Cię zobaczyć wśród nas-wybaw się,wypocznij i wracaj tu do nas:)))
Anineczko-grrrr-co się nic nie chwalisz;)))
Tichonek-hmmm-tak w ostatniej chwili się dowiedziałaś o off'ie?
Marta-ładnie to tak się od pracy odrywać;))))
LadyZgaga-już miesięcznica Julianeczka:))))Buziak w czółko dla niego:)
 
Ewelcia powodzonka:tak:
Lubiczanko ,tak,zadzwoniła koleżanka i powiedziała,że się ze swoim facetem pożarła (dłuższa i zawiła historia:baffled:) i dziś do pracy nie idzie:sorry2:I być może nie będzie już chodzić w piątki więc i te moje śmieszne 36 Euro pójdzie się chyba paść.
 
A ja dziś na obiad-winogronko-takie big z Lidla:)))dzieci i J naleśniory:)))
kurcze-nic nie dochodzi do wynajęcia:(((czy któraś z Was starała się tu może,lub bardziej zastanawiała się nad kupnem własnego domku?Ja wiem,że jest dużo napisane w necie,ale wolałabym pogadać z kimś,kto mi może na kilka pytań odpowiedzieć:/
 
Madbebe - witamy wśród "żywych" jak to mówią - no i udanego urlopu w PL;-)
Tichonek - przykre :-(
Ewlecia - kciuki zaciśnięte
Zgagunia - buziaki dla Julianka
a my już po placu zabaw, teraz jakiś lunch i może dziecię pójdzie na drzemkę...:sorry2:
 
reklama
helloł

Tichonkowa ano bo nie znam odpowiedzi :sorry2: mój G w niedziele to i owszem..ja niekoniecznie:baffled: ...ale moze nie połoze Niki jednak.. nie wiem no. A godziny jakies tego?pewne na tej stronie są- tyle,ze ja lubie tak przeglądac takie stronki,ze...


A w Dublinie 11-tego wrzesnia będzie SDM :happy: na to to juz mam bilety 2 zabookowane;-) ale to trza lubic no i wiekową byc:dry::-D:-D

słonecznego popoludnia
 
Do góry