reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejoo:-) no i mamy weekend boziu jak ten tydzień szybko zleciał :szok: piszę do Was w przypływie dobroci mojego neta :sorry2: Lubiczanko P ma po pierwsze więcej czasu na przesiadywanie przed kompem bo nie musi posprzątać ugotować itd. przez co ma więcej cierpliwości do prędkości z jaką się strony o ile w ogóle otwierają:sorry2:;-)W daje sobie co raz lepiej radę w przedszkolu tzn uspokaja się i już ma co raz mniej napadów agresji:tak: we wtorek przychodzą do nas panie z Tuamowskiego oddziału zobaczyć się z Wiktorkiem muszę się wyprosić o extra ałers dla W na special assistant bo 3 godz tyg. to stanowczo za mało :sorry2:
Didi spóźnione aczkolwiek szczere życzenia urodzinowe ode mła :-):-):-):-)
madbebe witaj :-)
Kasiun co powiesz na odwiedziny w poniedziałek????;-)
Anineczko powodzenia ;-)
I wiem że jeszcze miałąm coś napisać ale zapomniałam :dry::sorry2: także póki co zmykam po mi tu zajeżdża i to podwójnie :baffled::baffled::baffled::-D
 
Witam was Irlandzkia Mamy i od razu mówie że jak mi kota pogonicie to sie wcale nie zdziwie, pojawiam sie i znikam, nie ladnie z mojej strone ale juz się kajałam przed moderatornią wasza:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Na wytlumaczenie mam tylko tyle ze nie bylo tu mamus z moich stron i jakas taka sie osamotniona jednak czulam bo wy mialyscie swoje spotkanka i wspolne tematy a ja taka z odrzutu;-)

Dobra teraz kilka słówek co u mnie....Jak widac poniżej zaczynam od początku i jestem na etapie mdłości nie do zniesienia:baffled:
Olek ma juz prawie 8 m-cy, dwa zęby i jest kochanym, bezproblemowym dzieciakiem poza tym ze nie chce mu sie ruszyc doopki do raczkowania:rofl2: co spędza matce jego sen z powiek ostatnimi czasy. Poniżej wstawiam jakies fotki dla przypomnienia
Zobacz załącznik 278526 Zobacz załącznik 278527 S8000963.JPG

No to tak po krotce, mam nadzieje ze mnie jednak nie pogonicie a obiecuje poprawe:tak:
Miłego dzionka
 
A w Dublinie 11-tego wrzesnia będzie SDM :happy: na to to juz mam bilety 2 zabookowane;-) ale to trza lubic no i wiekową byc:dry::-D:-D
Jaką wiekową, ja ich lubię, ale byłam raz i myślę, że wystarczy, bo na każdym koncercie to samo:-p:tak:;-)

Byłyśmy na spacerku, zaraz będę robić naleśniki amerykańskie:-), mniam z dżemem i bitą śmietaną
 
Jola sliczny ten Twoj Olo!!! zagladaj do nas czesciej.....i widze ze zafasolkowana jestes:)gratulejszyn:-)

Mamy juz klucze juuupi:-D:-D:-D:-Dwsio podpisane juz mozemy sie wprowadzac.....:-):-D......
zaraz zaczynam pakowanie tylko Kaska mi kartony podrzuci bo oni w srode sie przeprowadzali:-D:-D;-)

chcialam Wam pokaza ale nie ma juz na dafcie:baffled::no::rofl2:tej co my wzielismy....
to jets zwykla szeregowka
o takie cos
Burrin Manor, Tullow Road, Carlow, Co. Carlow - House to let
 
hej dziewczynki ale ja dzis leniwca mam nooo straszneeee
Wlasnie obiadek konczymy zajadac mloda wcina jak bym jej jesc nie dawala przez tydzien.
No wlasnie mam pytanie do mam dzieciaczków w podobnym wieku co moja... a mianowicie Oliva od kilku dni nie chce pic mleka przed snem woli sobie zjesc danio sek w tym ze na sniadanie tez wcina czasem danio czasem tosta, od swieta platki z mlekiem. Chcialabym to jej jedzenie jakos urozmaiscic nooo i tu tez budyn i zwykla kaszka odpada bo wogóle jej to nie podchodzi jak widzi odrazu ucieka.chodzi mi o to zeby w tymn jedzonku byly jakies witaminki bo mloda warzyw tez nie zabardzo jedynie ogórek kiszony he he. Czy wasze dzieciaczki np jedza kaszki te smakowe moze takie jej podejda, nio i które byscie polecaly ?


Jola witaj,pisz czesciej, no i oczywiscie gratulacje i zeby mldlosci jak najszybciej minely, a tak apropo skád wogole piszesz bo ja nie wiem.

Miska Miska Miska Twoje koraliki sa sliczne.
 
Jola24 za taki post zdjecia i nowinie o fasolce nikt cie nie pogoni ;-)
Gratulacje
Ewelcia wow szybka decyzja super sprawnej przeprowadzki wam zycze
Misia nastepnym razem moze mi sie uda wybrac
 
reklama
kasiuleczka moja odkad skonczyla rok-poltora, przestala pic mleko przed snem. Wiec Twoja i tak dlugo wytrzymala. Ogolnie Amanda na kolacje(bo o tym mowa?) zjada wlasciwie to,co ja. Czasem kanapke,czasem jajecznice, a czasem kaszke( jako zupke albo na gesto). Albo gotuje sama albo jak mam lenia, robie jej te kaszki z saszetki smakowe, ktore tylko woda zalewasz. Sama je uwielbiam :-) Sa pozywne i smaczne. Albo do zwyklej kaszki manny mozesz poprostu dolac troche syropu np malinowego. Czasem wystarcza mojej nawet zwykly jogurt na kolacje, w zaleznosci ile zjadla na obiad.
 
Do góry