reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dzieki laski za powitanie :-) probuje sie wkrecic na nowo ale cos mi nie wychodzi :sorry2::dry:
pocieszajace jest to ze net juz w domku smiga.Nawet szybko im to poszlo :-) wiec po powrocie raczej bankowo nadrobie ;-)
zostaje tutaj do 11go,nie pamietam kto pytal:sorry2:chyba zgagus..Data niefortunna na powrot ale tak wyszlo:blink:
lubiczanka,ewelcia-u Was przeprowadzki?Lubiczanka Ty znowu sie muwingujesz?:-p
Ide cos poszperac,moze jakas ksiazke w koncu poczytam bo w domu nigdy nie ma jak.
Generalnie wrazenia z Polski nie najlepsze jak dotad.Ceny to wiadomo,kosmos;do tego dyszcz,ponoc caly weekend ma padac wiec d**a.
Zmykam.Dobrej nocki Wam!
 
reklama
Ciao!

Dzis myslalam,ze zawalu dostane! Bylam sobie w kuchni, gotowalam obiad. Al krazyl pomiedzy domem a piaskownica. Nagle ciszaaaa jakas. Wiec ide zobaczyc co sie dzieje a moje dziecko siedzi na progu a miedzy jego nogami leza zwloki ptaka! Wokolo pelno pior!! Kot przytargal do domu i zostawil na progu! Porwalam go szybko do lazienki, wyszorowalam rece i buzke bo wiem, jakie chorobska ptaki roznosza. Nie wiem czy go dotykal, czy nie...Wracam do kuchni a ptaka nie ma. Lee Loo pozera go na ogrodku, piora sie sypia....no poprostu totalna masakra! Boze, myslalam,ze sie porycze....

Jolu- fantastycznie cie znow widziec! Mocno gratuluje fasolki!!! Zazdroszcze!! I podziwiam szybkiej decyzji odwazna kobito! Dobrze jest wiedziec,ze wciaz tu jestes bo wciaz wisi nade mna mozliwosc przeprowadzki do Tralee wiec jedna kolezanke juz bede miec!! Wasz psiak jest kochanyyyy..taki wielki Misiek! jak sie sprawuje w stosunku do malego?

Kasiuleczko- dziekuje :)

Al padl poporstu w polowie butli...taki mial busy day! Aaron przyniols mu z pracy krzeselko takie male i ten taki szczesliwy ze sobie przy malym stoliku moze siedziec jak dorosli i wzerac chrupeczki!!

No a jutro lece na pierwsza Rade pedagogiczna do szkoly...hehe...zaczyna sie!
 
Miska ja ci dam do Tralee nawet nir probuj myslec o tym :-p
A historia z ptakiem jak z hirroru ja to juz bym sie cala trzesla brrr

A my pojechalismy na salthill Emka ma taka frajde z chodzenia caly czas z szerokim usmiechem drepta oczywiscie za reke
Eryk zagral z M w warcaby na kamiennych stoliczkach inwygral ;-)
Teraz ogladamy Miss nastolatek ach co za figury ;-)
 
Dzieki misia za ciepłe słówka. A czemu to do Tralee??? Za teciami sie tęskni??:-D:-D ALe ucieszę si niezmiernie:-)
Co do Bana to na pocztku omijali sie głębokim łukiem i tylko spogladali na siebie, my nie zmuszaliśmy do niczego ani jednego ani drugiego az pewnego dnia nakryłam ich jak dzielili sie jedzeniem (w sensie Olek częstował Bena bułeczka) od tamtej pory przyjazn bezwarunkowa, moze jeszcze nie tak ze strony Bena (Olek ciągnie go za uszy i chowa sie w kat czasem) co z małego, piszczy na sam jego widok:tak:
 
Jola - super, że się odezwałaś. no i gratulacje ogromne kolejnej Fasolki !!! a Olo to taki słodziak... :tak: Ban też fajny.
Misia - o boszzzz to sobie Al znalazł zabawkę... i popieram Moniadan - nawet się nie waż ruszyć z Galway :dry:
a ja właśnie wciągnęłam barszczyk - mmmm pycha
dziecię śpi, więc jakiś film trzeba zapodać... mam w sumie dobrą książkę, ale chyba muszę zrobić dzień przerwy, bo troszkę ciężka i potem w nocy mam schizy :baffled:
 
Witam sie z Wami:)
Misia ale jazda z tym ptaszkiem nie zazdroszcze:/
Jola24 witaj:)
Madbebe wracaj do nas!!
Pauletta trzymam kciuki żeby Wiktorkowi dali wiecej godzin.
Lubiczanko napewno cos znajdziesz:) Kiedy sie zwalniasz z pracy hihih?:)
Ja teraz mam faze (przez pewne forumowiczki:) na świnke morską hihihi
Dobranoc
 
Hej Mamuski,

My z Mollaczkiem milo spedzilysmy dzien.Tym razem raczylysmy sie urokami naszej wioseczki a mianowicie spacerku nad jeziorkiem.
Larcia dotarlas tam moze kiedys??to tak na marginesie hihi
Na poczatku, przez godzinke w towarzystwie mojej lokalnej kolezanki i jej chopaczkow a kolejna godzinke, drzemke Molluni same. A zapomnialam sie pochwalic, ze moj szkrab spal sobie dzisiaj do 9.15. Ja juz wolalam jak ona spala do 7.00, bo teraz wszystko takie przestawione i nie wiem jak sie w tych nowosciach odnalezc.
Jola witaj!!Masz slicznego synusia, fajnego pieska i gratuluje serduszka pod Twoim serduszkiem i z tej okazji zycze wszystkiego dobrego!
Madebabe(jesli przekrecilam nick to z gory przepraszam) zycze milego pobytu w Polsce.
Misia historia z ptaszkiem przerazajaca i prosze nie zabierac mi takiego kawalera, tak dobra partie gdzies z dala od Galway i to jeszcze tak daleko.
Moniadan, dzisiaj pewnie tez pieknie bylo na Salthillu. Fajnie, ze Emma juz sie rozkreca w chodzeniu.
Pauletta, byloby mi milo sie spotkac, ale poniedzialek zarezerwowany dla innej forumowiczki tym razem, takze moze innym razem co kochana?
Lubiczanka powodzenia w szukaniu domku, Ewelcia milej, sprawnej i szybkiej przeprowadzki.

No nic to ja sie bede zmywac. Jutro czeka mnie Galway znowu i zakupy, ktore ostatnio mi nie wyszly hihi
Trzymajcie sie kObietki cieplutko:-)
 
Czesc kochane dziewczyny mam pytanie na temat zjazdu do polski planujemy zjechac za jakies 2 miesiace poniewaz moj maz psychicznie nie wytrzymuje w pracy i chcialabym sie dowiedziec bo maz sam sie bedzie zwalniac czy moze wiecie czy w przyslugowalby mu zasilek bezrobotne tutaj a jak tak czy moglby przekierowac do polski go dziewczyny jesli cos wiecie piszcie na priva w razie co tutaj jeszcez pisze adres maila zakrza18@interia.pl
 
reklama
melduje sie wieczorkiem

dzien busy na maxa..hehe ale w koncu w lozku..nozki mnie bola...ale salatki porobione ..pieczarki ma farsz do jajek gotowe....jutro rano tylko jajca ugotowac i torcik trzepnac i P cos tam jeszcze ma w planach zrobic :)

Jola... witaj po dlugiej nieobecnosci i gratuluje nmaluszka pod serduszkiem..oby byla piekna ksiezniczka,,,:) ale jaknarazie niech rosnie zdrowo

Kamcia..hehe.. Twoje napaleństwo na świnie udziela. sie...ale juz najwazniejsza rzecz zakupiona...:) teraz tylko zwierza ..

ok..lece na farme moja trzode obrobic..

aaa..Ewelcia..gratulacje domki ..udanej przeprowadzki :)
 
Do góry