reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
A ja się właśnie dowiedziałam,że mam wolny dzień:tak:
Co to ja miałam...:sorry2:Acha...Anineczko,widziałam na pewnym komunikatorze,że decyzja w sprawie powiększenia rodziny podjęta już na 100%:happy:Gratuluję decyzji i trzymam kciuki:tak:
Margaritta:dry:widzę Cię:dry:Miałaś mi dać znać:wściekła/y:
 
heeeeej!
witam sie z PL.Dzizas,nawet nie patrze wstecz..:szok:
Moze uda mi sie kiedys nadrobic..Looknelam tylko na te strone i co ja widze Anineczko:rofl2:Pieknie!powodzonka zycze!
Mala spi smacznie wiec zajrzalam.W sumie dzis juz ponoc internet do domku zawital,dostalam esa z eircomu.Nie wiem,A. sprawdzi po pracy.
U mnie jako tako:tak:da sie zyc;-)
Czekam na jakies slonce w PL..:dry:coby pokorzystac.
Buziakuje Was laski!alez sie stesknilam:szok::-)Postaram sie zagladac i przede wszystkim nadrobic,choc nie wiem jakim sposobem:no::rofl2:
Milego,slonecznego weekendu zycze!
 
helllooo Dziewczynki :)
dzisiaj też słoneczko, ale jakoś chłodniej??? no nic - i tak trzeba będzie wykorzystać te promyki;)
Didi - a już myślałam, że namówię cię na plac albo plażę koło ciebie...
moze i namowisz bo musze jechac do ruska po smietane kremowke wiec moze nam uda sie na placu spotkach..;) napewno
Albert bedzie chetny :) bede wychodzila z domu jakos po 12 kilka minut ...

wlasnie paczka dotarla.. ..AL zadowolony meczy juz gry jakie dostal..mama zadowolona bo sprzecior do woskowania nozek juz jest ...slodycze jakies kielbaski i seraaaa duzo ..haha...
posprzatane jako tako mam.rybka woda zmieniona... ide sie ubierac i dzieciarnie no i na zakupy ;)
wiec do pozniej..
 
ewelcia masz racje,ziemniaki obieralam ale i czytalam,gorzej z pisaniem bo klawiatura nie dziala a teraz szefa nie ma to sie dorwalam do kompa:-)
 
reklama
Hello

Madbebe, milo Cie widziec:-) To jak dlugo sie urlopujecie z Wiktoria?

Anineczko, sie ciesze:-D Ale gratulowala Ci bede jak juz po legalu suwaczek nowy wstawisz;-)

A ja dzisiaj mam takiego lenia jak stad do Bangladeszu:szok::baffled: No nic mi sie nie chce a wypadaloby sie wziac za jakies porzadki, bo dzisiaj gosci mamy...

Ide polozyc Ade i chyba sobie kawe walne, zeby mnie do konca nie zmulilo.

To do pozniej
 
Do góry