reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ciaoo!!

kamcia- no tips tips...gdzie tam moje wlasne....ja nie mam wlasnych:-D:-D

Za nami busy day spedzony w czesci na zakupach, w czesci u znajomych z 3-tyg dzidziusiem...czizas,,,jaki on malutki. Czlowiek tak szybko zapomina..takie male raczki i nozki i te pryszczyki poporodowe:-D:-D

Nie moge nigdzie znalezc body z dlugim rekawem na Alowy rozmiar!! Nie wiecie gdzie sa takie wieksze?? W pennym koncza sie na 12 mies, w dunnsie wogole nie bylo....w tesco tez....no to gdzie??? help!

Dzis juz do was nie zagladam bo mamy czochranko z mezem zaplanowane:-D:-D:-D Choc nie chce mi sie bo jestem spiaca!;-)
 
Misia zobacz w next!
Co do opiekunki to zalezy czynto codzinnie czy sporadyczna opieka ale tak okolo 6 e mysle przynajmniejbja tyle placilam mojej
 
witam wieczorowo
my dzien spedzony praktycznie cały dzień na dworze- taka pogoda ze sie w domu nie chciało siedzieć,
Misia 83- ja zawsze kupowalam na chrzesniaka w penym i dunsie, ale moze jeszcze nie sezon i dlatego
Kasia5110- zalezy pewnie ile godz tzn czy caly dzien czy tylko kilka godz. Ja place swojej 5E na godz przy czym zostaje 12H w tyg. ale znajoma w Portlaoise placi 25E za caly dzien
madbebe- czekamy az bedziesz miala internet zycze Ci z calego serca aby to szybko nastapilo- my po przeprowadzce czekalismy dlugo ale to tylko dlatego ze Eircom to durna firma:wściekła/y:
 
witam ponownie:-)
nie bylo mnie bo mialam goscia:-p

kumpela przyszla posiedziec... juz prawie mnie namowila na obciecie grzywki...
ale jdnak zdazyla pojsc do domu zanim to zrobilam:-D
wiec pewnie sie nie obetne ... sama juz nie wiem jak sobie wlosy zrobic... nie wiem w jakich mi lepiej....:baffled: ani jesli chodzi o dlugosc ani o kolor.....:eek::sorry:
nawet juz pomyslalam o tym zeby sie na dzika sliwke pomalowac.....:tak:
 
Hejka
Anineczka - jak tam Twój post co miałaś mi napisać..? I jak wycieczka - udała się?
(...) no to zapraszamy ..jakby co to nas tu duzo i spac tez macie gdzie..haha. :) no i moze jakby byla pogoda jakies grillowanko zrobiloby sie w wiekszym mamusinym gronie :)
Didi - narobiłaś mi chęci..:-)
kusicie dziewczyny kusicie....... :laugh2: chyba ulegne i przyjade Jeszcze w galway nie bylam rekraacyjnie.........a jedynie przejazdami wiec tymbardziej najwyzszy czas....... :tak::tak: i chetnie poznam nowe mamusie ;-)
Dzindusia - to jedziemy! - nasze Patryki (hmm..dobrze odmieniłam?) też się poznają :tak:
Witam jestem tu nowa chętnie poznam jakąś mame z Westportu bo samej to tak smutno Pozdrawiam
Kacperek - oj to daaaleko mieszkasz...ale witamy :-)
Hmm..ciekawe co tam z MartąF..bo dawno się nie odzywała..:confused2:
 
reklama
Do góry