reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
ello Mamusie
A ja was podczytuje ale na pisanie jakos nie mam weny, od wczoraj czuje sie jakas taka do d....y ciagle spac mi sie chce, nie mam sil na nic, i wogole jakas taka oslabiona jestem nie wiem czy to przez pogode czy moze witamin mi jakis brakuje.... dzis wstalam o 8,30 zjadlam sniadank i polozylam sie na drzemke, obudzilam sie o 12 bo mnie cos nogi rozbolaly patrze a tu Oliva sobie siedzi na mnie i bajki oglada.
Miska pazurki to masz przesliczne
Wiesienko piekne macie foteczki
Crazy girl i jak tam Twoje nowe dzielo konczysz juz? ha ha juz sie nie moge doczekac co tam nowego stworzylas.
 
Crazy girl i jak tam Twoje nowe dzielo konczysz juz? ha ha juz sie nie moge doczekac co tam nowego stworzylas.
jeszcze nie skończyłam:sorry: Pewnie jutrio skończe bo dziś kiepsko sie czuje i nie mam ochoty i jeszcze na grilla idziemy..:baffled:a tak mi sie nie chce....


a dlaczego jest za 150€:confused:

Czy jest tu ktoś z okolic Monaghan? E jedzie na kurs na 3 dni i nie wiem czy jechac z nim czy lepiej nie.. Żeby się nam nie nudziło tam...
 
Ka Mcia, no co ty, Ty juz byłas w Galway a dziewczyny jeszcze nie, dlatego je zapraszmy zeby miasto zobaczyły ;-) a ty mozesz wpadac kiedy chcesz, mówiłas ze jak będzie spotkanko w przyszłym tygodniu to sie wybierzesz :tak:
 
Ka Mcia, no co ty, Ty juz byłas w Galway a dziewczyny jeszcze nie, dlatego je zapraszmy zeby miasto zobaczyły ;-) a ty mozesz wpadac kiedy chcesz, mówiłas ze jak będzie spotkanko w przyszłym tygodniu to sie wybierzesz :tak:
:zawstydzona/y: a ja pomyslalam ze mnie pominelyscie:-p
ale ze mnie glupol.....:baffled: no tak ja bylam juz a one nie,..

 
Witam sie
Spotkanko jak najbardziej, tylko mówcie gdzie i kiedy:))
Misia sliczne pazurki, na swoich masz czy tips?
Monia jeszcze troche i będziesz z nami:)
Mamuski wpadajcie do Galway i nie tylko przejazdem, tylko w odwiedzinki:)
Ja po pracy relaks poczytam książkę..
 
:happy:
No ja juz po pracy padnieta. Moich chlopakow w domciu nie ma bo pojechali na chałpki ogladac monety - to hobby mojego R:tak: tylko ze biedak za godz jedzie do pracy i zamiast sie szykowac to on sie gosci:baffled:Faceci. Biore sie za obiadek bo pewnie jak wroca beda glodni a tu nic nie ma:sorry:Wlasnie R dzwonil bedzie chińczyk na wynos - no i mi sie upieklo nie musze gotowac. Jestem mega happy:laugh2:

Kasiun moj Wiktor ma 2l i 7 m-cy. Jest bardzo samodzielny czym mnie rozbraja a przy tym takie z niego baby:laugh2: Dziewczyny wiedza o czym pisze ale jak spotka sie z Amanda Larci to diabelek mu do dupci zaglada i nie poznaje swojego dziecka. Ale to oznacza ze dobrze sie bawi;-):-D. Ma swoje humory ale tak jak piszesz dla nas nasze szkrabiki sa naj...pod kazdym wzgledem:tak::-D:-D:-D

Joann, Dindusia Ka.M'cia zapraszamy do Galway. Jest nas tu wiele chetnych do zaopiekowania sie Wami jeszcze bedziecie mialy nas dosyc:-p:-D
 
Kasiun wyprowadzilam sie stamtad w marcu tego roku, a mieszkalam 2 lata. Niby sa sklepy apteki itp ale ogolnie to nie ma co tam robic. Wprowadzilismy sie, jak corcia miala 7 miechow i na poczatku bylo dobrze. Jednak pozniej, gdy podrosla, zaczelo brakowac mi parku,placu zabaw(wczesniej mieszkalismy w galway tez),ogolnie dzieci dla mojego szkraba. A nie chcialo mi sie codziennie jezdzic do galway. Siedzialam i tylko sie dolowalam. Ja musze miec tez gwar i duzo ludzi :-) Jedyny pozytek jaki wyszedl z mieszkania tam to taki, ze poznalam bardzo dobra kolezanke na tej wiosce.
 
hejoo...n dopiero wrocilismy z farmy.,..bylo super..dzieci zadowolone wybawione i ogolnie dzien baaaardzo fajnie spedzony...pogoda super wiec siedzielismy tak ile sie dalo ..chlopcy duzi jak i mali pograli wpilke tam..pobawili sie na placu zabaw ci mniejsi poskakali na dmuchanej dzungli i wybawili w kulkach..pokarmilismy zwierzaki karma jaka dostalismy na wejsciu...i wszystko w cenie wstepu...naprawde super..

teraz wszamalismy chinczyka i odpoczywamy..moj P idzie do baru bo kolega ma urodzinki..wiec ja wskakuje do lozeczka bo cos glowa mnie rozbolala chyba cisnienie
 
reklama
Do góry