reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dzien Dobry Dziewuszki,
Glupio brzmi,ale moj Ojciec tak mnie nazywal i pamietam jak mnie to wtedy wkurzalo, a teraz sama sie lapie, ze czasami tak zwracam sie do mojej Dziewczynki.
No nic to bylo tak na marginesie. Zapomnialam sie wczoraj pozegnac, padlam jak kawka tak mnie Andziulina z Igorkiem wymeczyli(hih zartuje). A teraz od rana walcze z tymi suwakami i robie notatki komu co mam odpowiedziec, bo duzo tego jest i przeciez musze sie przygotowac. I na marginesie dodam, ze wszystko teraz da w leb, bo moja mala zachciala sobie zrobic tylko pol godzinna drzemke i juz beksa i musze do niej isc. Dobrze, ze zdazylam chociaz jakies sniadanko wszamac.
Misia 83 ciesze sie, ze Ci sie podoba wybor jaki dokonalam co do imienia dla mojej beksy. Pochwal sie Twoim wyborem.
Andziulina - Igor szalal pewnie dla tego bo byl bardzo podekscytowany tym, ze mu sie jakas dziewucha na chate zwalila i potem nie mogl zasnac z tego wszystkiego biedaczek hihi, na pewno spal dluzej jak zasnal o 9.00. 6.00 to dla mnie jest zarezerwowana. Na marginesie usciski dla slodkiego smieszka od Mollaczka. Jak widzisz staram sie z tymi suwakami,ale nie moge z nimi dojsc do ladu. jak jest zdjecie to suwak sie gdzies zgubil i na odwrot.Chyba nie obedzie sie bez Twojej pomocy.
ps. nie poparz sie ta kawka.
Frog4, witaj!!!nie smialabym narzekac na moje slodkie malenstwo, dziele sie tylko doswiadczeniami z Mamami z forum oraz eksperymentami mojej corki hihih Cud ze nic w tej dziurce od nosa nie znalazla, bo jak tylko cos ma w raczkach to zaraz wklada do buzki, wiec tym razem nie bylo blleeeee niespodzianek haha O jej humorkach to nawet nie wspominam bo osobnego bloga musialabym to zalozyc a chwalic jej nie bede bo co sobie pomyslicie jak zaczne wychwalac ja pod niebiosa? Kazda z nas kocha nasze malenstwo i jest dla niej najlepsze. A jak tam Twoj chlopczyk??Juz ma 2 lata wiec juz barzdiej samodzielny co?Sciskam
Larcia, rowniez witam Ciebie. Otz w Headford mieszkam od zeszlego roku. Moze mnie widzialas i nie wiedzialas ze to ja haha, albo wyprowadzials sie wczesniej niz ja tutaj przybilam. Cos mozesz mi ciekawego powiedziec o tej wioseczce?Moze nie odkrylam jej urokow do konca. i czemu ty opuscialas wiejskie zycie kochana??
Butterfly46 mnie tez te suwaczki wkurzaja. masz motylka tez chcialam motylka, ale moj aniol lub owieczki czyli ka, tak je pozywa. Zycze milego pakowania i szczesliwej podrozy do POlski i wypoczynku. Mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze.
I juz calkiem na marginesie, kto ma te ladne pazurki o ktorch czytam w postach?? ja tez chce zobaczyc i pogratulowac!!!I nie pamietam niku, ale widzialam te profesjonalne fotki Mamy w kapeluszu i jej coreczki i sa naprawde piekne.

No to chyba napisalam co chcialam. Zycze wszystkim Kobietkom milej niedzielki, pogody i do uslyszenia wieczorkiem.

Ps. jakies propozycje na spedzenie czasu sam na sam z dzieciaczkiem??
papapapa calusy 102
 
WIKTORIA!!! mam zdjecie. yupi!! teraz juz naprawde uciekam, a slyszlaam cos o jakims spotkanku czy sie przesylszalam KObietki
 
Ciao!!

Moje dzieci spia...czyt.maz i Alex:-) A ja czynie obiad. Rower z Alem juz zaliczony, piaskownica i slizgawka tez....uff....

Frogus, Larcia- chetnie sie z ktoras zabiore coby nie bylo,ze ja taka beee i Andzi nie chce odwiedzic!:-D Tylko jeszcze musi nas zaprosic zeby nie bylo tez,ze sie wpraszam!:-D Tylko jak by to bylo....musialabym zamontowac u was tron Alencjusza nie?? W czwartek wyjezdzam ale do tego czasu czyli wtor lub sr jestem ready na spotkania:-)

A my dzis jedziemy odwiedzic kolezanke ktora powila niedawno synka:-) Rodza sie te dzieciaczki oj rodza...

Kasiun- moj szkodnik ma na imie Alex jak widac na zalaczonym suwaczku:-) i Jest miesiac mlodszy od Molly:-)

No nic....milego dnia!

AAAA Joann, dzindusia- no to wpadajcie na spotkanie!!:-)
 
Witam! :-)
Joann, dzindusia zapraszamy do Galway, :tak:
Kasiun powiadasz ze notatki robisz, zeby nam odpowiedziec :-D to porządna z ciebie forumowiczka :-D hehe

Larcia zwiała z Headford bo chciała byc blizej nas off course :-D
szkoda ze Pauletta nam uciekła, Andzulina to co przenosisz sie na nasza stronę miasta ;-)

Lubiczanko M sie odezwal dopiero o 1 w nocy, ja juz spałam i przeczytałam smsa o 5, byli w Conemara a tam nie ma zasięgu

Uciekam kupic pieluchy dla Emki, ida jak woda, nie chciałam juz duzej paczki kupowac bo nie zuzyje tyle do wyjazdu ale nigdzie nie ma małych :no: jadę do Reala zobaczyc
Miłej niedzieli :-)
 
reklama
kusicie dziewczyny kusicie....... :laugh2: chyba ulegne i przyjade Jeszcze w galway nie bylam rekraacyjnie.........a jedynie przejazdami wiec tymbardziej najwyzszy czas....... :tak::tak: i chetnie poznam nowe mamusie ;-)
 
Do góry