reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry:-)
Ja mam nadal mężowskiego w domu więc trochę zaniedbuję BB,ale to przejściowe
oui.gif
Teraz rypie z Radkiem w grę to zasiadłam z moim drugim dzieciaczkiem laptopikiem
104.gif

Jutro Radek ma zakończenie w przedszkolu i trza go odebrać już o 11 a potem 2 miesiące laby
yahoo.gif

Pauletta mówisz,że zastrzyk dostałaś na spanie a i tak się nie wyspałaś?
naughty.gif
102.gif
gwizdze.gif

A ja czekam na znak od mojej magicznej maszynki,coby się brać do dzieła i już się doczekać nie mogę
tuptup.gif
 
reklama
Ale tu cicho.:-( Pamiętam jak dołączyłam to ciągle było coś do nadrobienia. ale to pewnie przez pogodę teraz;-)

Kto chętny na spotkanie w Dublinie po 12 gdzieś przy stacji Connolly?? Jadę z małą pociągiem do lekarza na 11.30 więc będę miała troszkę czasu po wizycie (mam nadzieję):-)

Lecimy na spacerek:-)
 
Mamuśki chyba faktycznie korzystają z pogody:-). Byłyśmy z Anusią ponad 4 godziny na dworze, troszkę na huśtawkach poszalała, potem nad morze poszłyśmy i do parku. Może moje dziecko musi się bardziej zmęczyć, żeby o normalnej godzinie poszła spać?? Zobaczymy.


Dobrego wieczorku i nocki, bo pewnie już dzisiaj do Was nie zajrzę:-)
 
crazygirl-powiem Ci ze ja tez czytalam te ksiazke i bylam pelna zapalu,do czasu.Nie mam serca jak ona mi tam wyje.Nie moge jej tak zostawic i czekac ze moze zasnie.Probowalam 3dni,zagladalam co chwile i po kazdym moim wyjsciu byla jeszcze wieksza histeria:sorry2:Ciagle mam nadzieje ze sama sie 'opamieta' ;-)
my dzis tez wiekszosc czasu na zewnetrznej.Mala pospala w wozku,ja zjadlam spokojnie i czytam,bo sie wciaglam;-)ale juz koncze..:-(na szczescie mam jeszcze jakas jedna,do czwartku moze mi wystarczy..;-)
Wreszcie pozytywne wiesci od meza-wizyta u u rologa na plus.6cm-owy kamien,ktory tutaj mu chcieli usuwac operacyjnie zniknal.Lekarz gebe otworzyl,jak A. mu powiedzial co chieli tu z nim zrobic i stwerdzil ze b.dobrze,ze sie nie dal.Ja tu z niczym powaznym nawet nie pojde do lekarza..strach sie bac:baffled:
 
Hej Laski.:-)

asienko, madbebe, pauletto,martoF, anineczko, tichonku(torcik super duper i nawet z siodemeczka z przodu;-):-D), crazygirl, margaritto,Ka,M'cia, Kasiuleczko,lubiczanko, kamciu.
I want to say-
Thank%20You%20(86).gif

Tichonku-dzialajta, dzialajta bo juz sie nie moge doczekac kiedy oglosisz nowine!

Crazygirl-a kiedy Ty do tego lekarza sie wybierasz?
 
ello
my tez dzis dwa spacery zaliczylysmy, drugi byl musowy bo na pierwszym o prezencie zapomnialam dla mojego M, który dzis urodzinki obchodzi.
Ka.mcia a to moj wazonik troche jeszcze na nim niedociagniec jak zmarszczki na kwiatkach, musze pocwiczyc to przyklejanie. no i polakierowac go musze ale najpierw musze wybrac sie na shoping po odpowiedni lakier bo ostatnio kupilam zly:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No nic ide mlodziez opluskac.
 

Załączniki

  • wazon-maly.jpg
    wazon-maly.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry