reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

madbebe- jak sie wyszaleje to padnie:-D u nas tak jest wiec biore ksiazke i czytam a ona piszczy, wstaje kladzie sie i znow piszczy........az pada z butelka picia:-) cierpliwosci Kochaniutka a dzis stala w lozeczku, trzyma sie raczkami i krzyczy wiec jej mowie ze zaraz przyjde szykuje Ci kapiel, wlewam wode, wrzucam zabawki itd, przychodze po nia do pokoju a ona mnie normalnie skrzyczala ze chyba za dlugo:zawstydzona/y:,
u mnie nie ma szans zebym byla na widoku,a ona w lozeczku, bo wyje jak nie wiem.Zawsze mi sie wydaje ze mamy cycujace maja inaczej z tym usypianiem itp.:baffled:
a jak ja wezme na lozko zeby sie wyszalala to zawsze lezie do mnie i zaczepia,ciaga,wklada palce w buzie,nos itd. i tak wariuje,krzyczy, ze az jest cala mokra:dry:

J
Madbebe dół z tęsknoty czy z szaleństwa panny Wiktorii?? tak czy inaczej tulam mocno:tak:
juz nawet nie z tesknoty.Dobily mnie wyniki badan A.,a jeszcze jutro urolog:dry:Mam tak ze jak cos mnie martwi,to nie mam za duzo cierpliwosci:sorry2::dry:
wlasnie padla,wiec ide sie 'uspokoic'.3h walki-bomba:errr:do tego zero slodyczy w domu:-(a tu jakies torty i budyniowce :/
 
reklama
juz nawet nie z tesknoty.Dobily mnie wyniki badan A.,a jeszcze jutro urolog:dry:Mam tak ze jak cos mnie martwi,to nie mam za duzo cierpliwosci:sorry2::dry:
No ale to chyba lepiej że zaczynają być dolegliwości nazwane przynajmniej będzie mógł się teraz wziąć spokojnie za leczenie :tak::tak::tak: więc teraz już tylko będzie lepiej wiadomo że najlepiej by było jakby w ogóle nic nie dolegało :sorry2::sorry2: no ale chyba tak się nie da:no:
Marta a nei mogłaś się z nimi dogadać aby wyznaczyli ci godz o której będzie ten skan a Ty się stawisz:confused:
ehhh tulam Was dziewczynki mocno ;-)

Anineczko jeszcze nie ale juz nie długo ;-)
 
Ostatnia edycja:
renni sto lat sto lat niech zyje zyje nam !!! ;-)

Tichonkowa... a nie mówiłam:-p rozumim Cię- spokojna Twoja.Się zajmij P tak,ze..:rolleyes2: ze bedzie sie cieszył z tego "wypadku";-):-D a co do next week to nic nie wiem poki co...

pauletta wystrzyzonaś juz? :rofl2::-D ciasto chyba dopiero jutro sprobuje męzo:-D

wiesienka yyyy:zawstydzona/y: cmokas ;-) i nie kaz córci czekac na siebie :-D:-D

madbebe a dziękować ;-) mała sesyjeczka raczej:-D i to za free na festynie w polskiej szkole u Miśki. Była sobie pani i chciała się chyba zareklamować , bo wszytskie focie bezpłatnie na maila dostałam:tak:fajne, fajne...


co ja robię tu oooo co Ty tutaj robisz<nutki> :nerd::-D


dobrej laseczki;-)
 
u mnie nie ma szans zebym byla na widoku,a ona w lozeczku, bo wyje jak nie wiem.Zawsze mi sie wydaje ze mamy cycujace maja inaczej z tym usypianiem itp.:baffled:
a jak ja wezme na lozko zeby sie wyszalala to zawsze lezie do mnie i zaczepia,ciaga,wklada palce w buzie,nos itd. i tak wariuje,krzyczy, ze az jest cala mokra:dry:

hehe u nas poranek wygląda podobnie :-p
przynosimy małą do nas do sypialni koło 6-7 jak sie budzi , i albo jak dam jej cyca to zaśnie ponownie , albo zaczyna się bawić skakać... ciągać za włosy... bić po twarzy:-D
ale z regóły jeszcze śpi...;-) budzi się o 8-9 i wtedy to już napewno te szaleństwa...nawet jak ją odwracam w stronę D to ona i tak się przekręca i biegnie do mnie:-D
ma mała frajdę... a my... pobudkę ;-)


reni wszystkiego naj dla Ciebie:-)
 
hej kobiety
solenizantko RENI sto latek:-)

A dzis pogoda ze tak powiem do d...y ciagle u nas padalo i przyszlo nam siedziec w domciu.Moze jutro bedzie lepiej, oby bo musze po cos na obiadek skoczyc.
Mloda padla o 22 i mialam chwilke dla siebie,noooo i znalazlam sobie male hobby
Decoupage tzn ozdabianie przedmiotów metodá serwetkowá hmmm no zobaczymy jak to mi pojdzie, wlasnie zrobilam sobie wazonik z duzego sloika po kawie Nestle jeszcze musze go polakierowac.
dobranoc
 
reklama
Dzień dobry:-)
Ania jeszcze śpi a ja skorzystałam z tego, że chyba pogoda będzie i wstawiłam pranie, bo już tyle się nazbierało:szok::szok::szok:

Madbebe moje dziecko ogólnie śpi ładnie, ale zanim uśnie po kąpieli to jest masakra:baffled::confused::dry::shocked2:. Od jakiegoś czasu kąpiel zamiast ją wyciszyć pobudza ją i szaleje przez kilka godzin. Zmęczona jest okrutnie, ale nie uśnie. Co ją położymy, to ona wstaje i tak w kółko. I tak szukamy przyczyny. Może to przez to, że długo jest widno, bo mimo zasłoniętych okien jednak się przebija, że jest jasno. Zobaczymy, jak teraz będzie w Polsce. Tak mi strasznie głupio, ze tracę do niej cierpliwość:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.


Pauletta jak tam nocka:-D:cool2::rolleyes2::rolleyes:

Miłego dnia
 
Do góry