reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
julia tak jak napisała lubiczanka jade do PL:tak:

lubiczanka pewnie ze posiedze bo wypisalam sie na własne ządanie:wściekła/y:o 18 powiedzieli ze dzisiaj skanu nie zrobią:angry:i ze mam zostac:baffled:jasne a ciekawe jak bym miała przeżyc noc bez Szymonka:no:rozwala mnie tutejsza służba zdrowia:crazy:
 
witam wieczornie,
ja juz jako tako ogarnelam mieszkanie, Asia padla dzis o 7.30, ale dzis byla na placu zabaw z tata wiec nie ma sie co dziwic;-), a tak w ogole pobila rekord wstala o 8.30!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
Marta F- cos kombinuje zeby miec wolne w przyszlym tyg.ale na razie nie bede nic pisac zeby nie peszyc, jak cos dam znac to sie moze uda jednak nam spotkać:tak:
madbebe- moge Ci napisac na pocieszenie ze u nas Asia tez budzila sie jak Twoja Wika a teraz 2 drzemki w ciagu dnia i dluzej spi rano
Tichonek - zdrowka dla meza:-)
renni- welcome back:-D i spelnienia marzen z okazji urodzin!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Renni czy Ty masz dziś urodzinki:confused:I to 70-te??:-D
Tak pisze na NK:eek:
Jeśli tak to:wszystkiego najlepszego pod słonkiem(i księżycem też:-D)Spełnienia wszystkich marzeń,tych małych i tych dużych:-)
Natomiast na FB pisze,że 1 stycznia:oo::oo2::oo:
...Oglądałam wczoraj fajny thriller:"Eden Lake",polecam,na prawdę mi się podobał:tak:
Mój P mecz ogląda:sorry2:a Radek dostaje szmergla wieczornego:dry:Muszę go w wannie wodą podlać coby go trochę ujarzmić:baffled::-D
Marta,ale co to jest?Wyrostek?Nery?
 
wiesieńka byłoby super:))
tichonek nie mam pojęcia co to a te cymbały w szpitalu tym bardziej!!!oni tylko potrafią podac painkiller!!!
 
renni-najlepszego w takim razie!
wiesienka-hmm-mala tez ma 2drzemki czasem,bo czesciej jedna,bo rano dosypia,jak sie wczesniej obudzi..I nie wplywa to bynajmniej pozytywnie.O ile wczoraj zasnela ladnie tak dzis..dupa-szaleje wlasnie :/
Ja juz wymiekam powoli i zaraz dola zalapie..:baffled::-(
 
reklama
madbebe- jak sie wyszaleje to padnie:-D u nas tak jest wiec biore ksiazke i czytam a ona piszczy, wstaje kladzie sie i znow piszczy........az pada z butelka picia:-) cierpliwosci Kochaniutka a dzis stala w lozeczku, trzyma sie raczkami i krzyczy wiec jej mowie ze zaraz przyjde szykuje Ci kapiel, wlewam wode, wrzucam zabawki itd, przychodze po nia do pokoju a ona mnie normalnie skrzyczala ze chyba za dlugo:zawstydzona/y:,
 
Do góry