reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja już siedzę jak na szpilkach jeszcze tylko jakieś 5-6godz i będe miała chłopów przy sobie :-D:-D:-D:-D młoda śpi tfu tfu znaczy wydaje się że śpi :-p:-p:-p ja zaraz zabieram sie za lekkie ogarnięcie i będe ciasto robiła budyniowca dla mego lubego :D
Madbebe dół z tęsknoty czy z szaleństwa panny Wiktorii?? tak czy inaczej tulam mocno:tak:
renni 100 lat kochana spełnienia marzeń ;-)
Marta trzymaj się kochana a jutro zrobią ci ten skan????
 
reklama
Hej, dawno sie odzywalam ale codziennie sledze forum. :tak:
Szczerze mowiac to wam zazdroszcze.:-( Niektore z was mieszkaja dosc blisko siebie, mozecie sie czasem spotkac. Dzieki temu znacie sie i mozecie pogadac. ;-)
Ja spedzam wiekszosc dnia w robocie, ktorej ostatnio mam dosc a w domu to czuje sie ciagle znudzona. Fakt, maz poswieca mi wiele uwagi ale ile mozna siedziec w domu.:-(

Ale dosc tych smutkow, czkam na pierwsza wizyte w szpitalu 16 lipca, potem urlop, a po urlopie juz nie wracam do pracy.:-)

pozdrawiam wszystkie mamuski te przyszle tez :-)




a85eb6a5bc.png






20090613290117.png
 
Renii sto Lat kochana.Kurcze nieźle się trzymasz jak na 70-siątkę :dry::szok::-D

AsieńkaM 1986 głowa do góry.pisz,pisz z nami,nawet o byle czym,ale pisz.wbijesz się w towarzycho ,a później zrobimy jakieś spotkanko. ;-)

Pauletta wykąpana,wypachniona na przyjazd M?

madbebe głowa do góry,młoda chce Ci towarzystwa dotrzymac ;-)


a M dziś dostał maila,że Antek się dostał do szkoły...ufff :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
MartaF a coś Ty się tak podwoiła?:-D
Asienka,chodzi Ci pewnie o to,że jest wulgarny ten film,bo jest strasznie:sorry2:Ale nam się podobał:tak:Tym bardziej,ze ponoć to na faktach:szok:
Renni,w takim razie jeszcze raz wszystkiego naj
cake308.jpg


:-D:-D:-D
Marta,a to Ty nie masz painkillera w domu,że do szpitala jechałaś?:-D...Żartuję oczywiście,opieka medyczna po byku:sorry2:A może to jajniki:confused:
AsienkaM,przecież Ty niedaleko Swords mieszkasz,a my się czasem spotykamy,możemy się kiedyś umówić,jak już skończysz rabotać:tak:
 
reklama
Do góry