reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejooo:-D ja mimo paskudnej pogody jestem mega szczęśliwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D dzisiaj a właściwie w nocy wracają moje dwa chłopy ukochane :tak::tak::tak:uhhh ale się będzie działo jak tego starszego dopadnę :-p:-p:-p także muszę jeszcze dzisiaj skorzystać z ostatnich chwil wolności i się poszlajać:-D Miłego dnia kochane ;-)
Anineczko kiedy będziesz w okolicach Galway bądź w niedalekiej przyszłości Tuam?? moje włosy krzyczą pomocyyyyyy:-):-):-):-):-)
 
reklama
:-D:rofl2::rofl2:

Kamcia chłopaki w samochodziku są bombowi :-D:-D
czterech gachów czy jak to się tam mówi :rofl2:
dzięki.
Ja się do Ciebie później odezwę w sprawie zdjęc. ;-)


madbebe no więc właśnie nie ukrywam,ze chciałabym poleciec do Polski by zobaczyc jak zmienił się Lubin.A na tą galerię to szykuję kasiorkę :-D
ale tak serio,jak pojadę do teściowej to galerię widzę z okna bo ona na przeciwko niej mieszka i już tutaj planuję,że dzieciaki zostawimy z dziadkami a sami na zakupki się wybierzemy i do kina. :tak:
a i wiesz jak Lubinianie reagują jak ktoś przekręca nazwę miasta lub o zgrozo woła Lublin a nie Lubin...ale właściwie ja z urodzenia głogowianka :rofl2:


misia mnie też nie wywołasz z lasu,posiedzę tam sobie :rofl2:

lubiczanko w Smyth,ale ja mam cały czarny,a teraz widzę czarno-czerwony :tak:
tutaj widzę szary kolor : Halfords Ireland | Britax Prince Child Car Seat Felix

pauletta w zasadzie to nie wiem :sorry2:
to znaczy wiem,że 30 lipca,ale to troszeczkę późno,co?
wcześniej to nie wiem,ale pogadam z M ;-)
 
Ostatnia edycja:
Anieczka dawaj dawaj do Galway wiesz w biznesie, moja głowa tez moze poczekac hihihi
no umówimy się jakoś,i tak mamy was odwiedzic :)
Anineczko-no niezły jest ten fotelik...od 9kg,tak?i do jakiej wagi?
No właśnie,nie spojrzałam wcześniej ale jest od 9 kg do 18kg a myślę,że taką wagę to Danielek już ma? Niby jest od 9 miesiąca do 4 lat.
 
lubiczanko-te foteliki sa o tyle dobre ze sie rozkladaja,ze tak powiem.Wikta jeszcze sama nie siedzi,wiec ma na taka kolebke rozlozony:tak:
anineczko-u nas jest to samo jak sie słyszy:jestes z Suwa
łek?wrrrrrr
Ja tez drastyczne ciecia planuje juz od 2tyg w sumie,bo ciagle sie waham.Mialam zamiar do fryzury studenckiej wrocic,ale chyba pojde na kompromis i wybiore cos w polowie miedzy tym co mam a ta planowana..;-)I w zwiazku z tym mam pytanie.Czy ktos wie jak ma na imie chlopak scinajacy w magdalenie na doughiszce;nigdy nie pamietam,a lyso mi tak dzwonic i: ..no ja do tego chlopaka..:-DNie no,jak sie nie dowiem,to powiem i tak,ale chcialabym jednak sie dowiedziec;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry