reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dobry!
ale pogoda,co?krew mnie zalewa bo malz tam sie smazy w Lubiniu:-Dnie no zartuje w Lubinie;-)wlasnie dzwonil ze drepta po wentylator bo nawet przeciagu w domu nie idzie zrobic:dry:Jak ja mu zazdraszczam:-(
lubiczanko-
szanowny wraca w czwartek w nocy:tak:
Ja tez od 6tej nie spie:-(dzieicie jak na razie nie usnelo ponownie wiec dalam na luz i kawe pije.Ale dosc ladnie spala i zasnela piekniascie po kapieli wczoraj,takze wybaczam i oby jej tak zostalo (z zasypianiem oczywiscie a nie pobudkami o 6tej;-))
wiesienka-milej pracy,o ile w pn.moze byc milo.Jak ja nienawidziłam poniedzialkow w pracy:dry::sorry2:
Tichonek-oby sie tam goilo szybko;-):tak:moze podmuchaj?:-p;-):sorry2:(jaj sobie bynamniej z wypadku nie robie:no:)
Ogladalyscie debate wczorajsza?Ja tam nie za polityczna,ale z ciekawosci zalukalam..;-)
ewelcia-sie rozrywacie,widze
;-).Korzstajcie ile sie da.Pogoda faktycznie ma sie ku lepszemu..w PL oczywiscie ;)
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)
Nawet się wczoraj rozpisałyście:-), u nas pogoda dopisywała wczoraj, więc byliśmy na rodzinnym spacerku. W sumie wiało, ale nie było najgorzej;-).
Dzisiaj od 8 nie śpimy z Anusią. Nie chce mi się prania wstawiać, nic szczególnego nie mam w planach dzisiaj.

Miłego dzionka
 
witam

no madbebe,dobrze,żeś się poprawiła :evil::laugh2:
ja to tam meczu nie mogłam opuścic,co tam jakaś debata?angole pojechały do domu :-D a później argentyńczycy wojowali z meksykanami :tak:

a ja własnie muszę iśc pranie wstawic. ;-)

pogoda po zbóju,nie ma co.
idę wylac wodę z basenu :-D


lubiczanko dobrze wiedziec kiedy margaritka będzie u Ciebie.Jeśli pozwolisz to wpadniemy na kawkę wtedy,a i ja zapraszam jak Margeritka zdecyduje się u mnie umościc-ugościc ;-):tak: :tak:

a już myślałam,że mam taki sam fotelik jak wy Britaxa,ale niestety :no::-(
mam britax Prince,już drugi bo poprzedni zakosili,ale fotelik fajny i jedyne 75 euro :tak:
 
Ciao!

I ja ponarzekam na pogode! Masakra!!!!!:-(

Planow zadnych nie mamy....
Madbebe- ja ogladalam debate! Czekalam na nia caly dzien bo bylam mega ciekawa. Ale nie zmienila ona moich pogladow. Przyjazni polsko- ruskiej mowie nie!:tak:

No nic....polityka temat grzaski wiec lepiej go omine zanim wywolam jakiegos wilka z lasu,a jestem pewna,ze pelno ich za drzewami sie chowa:-D

Milego dnia babeczki:-)
 
Hej :)

Kamcia ale Ty laska jesteś :) Bardzo fajna spódnica ;)
Emili na mazowszu też tak się robi tylko dajemy jeszcze książkę:) Moja mała wybrała właśnie książkę co niby oznacza że będzie mądra;-)

A ja debaty nie oglądałam bo byliśmy na grillu a nasi znajomi nie mają polskiej tv. A byłam bardzo ciekawa.. no nic może dziś będzie powtórka:happy:
Na pogodę to i narzekam:baffled: Chyba nosa nie wychylę dziś za drzwi..
 
Anineczko-wpadajcie kiedy tylko macie ochotę:)Chyba wiesz...A gdzie kupiliście ten fotelik?
Julia-Marta będzie przejeżdżać porzez Francję do Pl...Chybaże mają w planach jakiś wypad do francuskiej stolicy:)
Madbebe-tylko4 dni-zleci jak się patrzy
Misia-masz rację-nie ma co się w takie dyskusje wdawać.Ja polityce mówię pas-nie znam się a za mojego życia chyba nigdy nie było dobrze-i dlatego między innymi jestem tu:/
Asieńko-nie ma prania?;))))odpoczywaj sobie,a co:)
 
crazygirl-wlasnie sie zaczela powtorka na tnv24 (tylko ten kanal mam;-))
misia-rozumiem;-):tak:Mnie tam nie wywolasz, zostane sobie za tym drzewem;-)
anineczka-wiedzialam ze Cie tym Lubiniem wywolam,ha:-DA. byl w galerii i mowi ze takiego czegos to on jeszcze nie widzial.I taki zadziwony,jak to mu sie miasto pozmienialo,cicho,czysto..Nic dziwnego jak pol Lubina w IE:-D

Ide prasowac:dry:W tamtym tyg. ubylo i znow przybylo po weekendzie.. Syzyfowa praca;-):-)
 
reklama
Witam pogoda poprostu super a mielismy w planach wycieczke:/ no nic jutro ma byc lepiej..
Madbebe wytrzymasz jeszcze troche!!
My moze pojedziemy do busy bees ...
Anieczka wklejam kilka zdjec z Salthil
 

Załączniki

  • DSCN1382ztery.jpg
    DSCN1382ztery.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCN1380trzy.jpg
    DSCN1380trzy.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCN1389piec.jpg
    DSCN1389piec.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCN1372raz.jpg
    DSCN1372raz.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 36
  • DSCN1376dwa.jpg
    DSCN1376dwa.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 33
Do góry