reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
my dzis caly dzien nad morzem, Asia jadla piasek wiec Alutek nie jest sam:-D
Tichonek- a pracodawca nie placi za chorobowe? u mnie placi za 8 dni a jeszcze jakby wypadek nie daj Boze to juz nie ma bata:szok:
Marta F- ja tez bylabym chetna tylko jak Ty po paszporty to raczej w tyg. a ja pracuje i d.....:wściekła/y:zbita
madbebe- my tez mamy britaxa tylko ze ja kupilam jeszcze w zeszlym roku jak byly promocje i wtedy kosztowal cos kolo 100:tak:
Misia- super ze imprezka sie udala a na te koreczki to sama slina leci:-D:cool2:
 
Hej mamunie śliczne focie.Nie wiem czy w waszych regionach coś takiego jest ale u nas w Poznaniu jak dziecko kończy rok po zdmuchnięciu świeczki kładzie się dziecku na stół kieliszek ,pieniądze i różaniec :tak:co wybierze to tak niby będzie :tak:jak różaniec to będzie święta ,pieniądze bogata ,jak kieliszek to będzie zaglądać do niego:-) no Julka wybrała kieliszek fajnie co
 

Załączniki

  • Julia%20Roczek%20006.jpg
    Julia%20Roczek%20006.jpg
    59 KB · Wyświetleń: 39
  • Julia%20Roczek%20024.jpg
    Julia%20Roczek%20024.jpg
    70,2 KB · Wyświetleń: 63
wiesieńka no szkada:/
tichonek odbiór mam na 6 lipca ale czekam na list ze szpitala a oni robią zabiegi chyba tylko we wtorki wiec wypada 6:/i tak mysle ze w Dublinie bede 7 :)))
a co do wysypki,wcześniej nie mialam z tym do czynienia:((wczoraj wykąpalam sie razem z Szymkiem(wcześniej tylko prysznic) i co?? wysypalo mnie jak malego:/:/:/a taka drobna wysypka(czyli skaza białkowa) mu zeszła!!czyli to chyba ta woda go tak uczula!!! zobacze jeszcze w PL co będzie:)))
 
Hej!!
Wpadlam powiedziec ze zyje:-D
W PL pogoda sie poprawila,dzis juz bylo ciepelko a od jutra podobno ma byc jeszcze cieplej.
Mam nadzieje ze tak bedzie,bo w IE jeszcze zakupilam basen dla mlodego zeby sie pluskal....moze jutro jak bedzie pogoda to mu wody naleje niech sie chlopak kapie;-):-).
Mlody ma jeszcze troszke katar ale nie jest zle.
Porzestawialo mu sie znow w glowce i nie chce mleka z butelki:dry:.....nawet na noc jak jest barzo spiacy....

DZis bylismy na kabarecie - Neo-Nowka....super bylo,calkiem inaczej niz sie w tv oglada.....
Bilety zakupilismy juz tydzien temu....w sumie kabaret byl u nas w miescie i nie musielismy daleko jezdzic;-):-)......
 
witam, jestem pierwsza?
moje dziecko jeszcze spi:szok:, az sprawdzalam czy oddycha:tak:, chyba sie w koncu przestawia ze spaniem alleluja, juz nie bedzie sie moze budzic o 6 tylko o 8, wczoraj tez obudzila sie po 7,
uciekam do pracy milego dnia kobialki:-)
 
Dzień dobry(choć deszczowy)
Ja co prawda od 5tej nie śpię-wiadomo dlaczego,ale jestem dopiero yteraz,bo najpierw J do pracy musiałam wyprawić,a potem się dosiąść i Was nadrobić.O dziwo było nawet kilka stronek:)
Madbebe-A kedy szanowny wraca do domku?Wiem co to znaczy samemu(z maluszkiem)siedzieć i tęsknić...Dasz radę-już wkrótce wróci:)))
Anineczko-nie wiem jakie plany ma Margaritta na resztę wakacji,ale w ostatnim tygodniu lipca będzie u mnie:))))
Ewelcia-fajnie,że wreszcie i Wam pogoda zaczyna dopisywać:)))Korzystaj:)
Emili-u nas jes jeszcze książka,czy pióro...kto tam co chce to kładzie-pamiętam jak dla Dadzi kładliśmy pieniążki-monety,bo ją ciekawiły i faktycznie wybrała kasiorkę:)))
Wiesienko-miłego dnia w pracy:)
Marta-gdzie się wczoraj wałęsaliście?:)))
Tichonek-jak P?Mam nadzieję,że już mu to ramię nie doskwiera:( I domyślam się,że sparowe zakupki były w dechę-poszalałaś?;)))
Uciekam,bo z pidżamy najwyższa pora wyskoczyć.Miłego dnia Wam wszystkim życzę
 
lubiczanka a byłaś u nas???byliśmy w Limerick po zakupy na wyjazd:))2 wypłaty poszły ale juz mamy wszystko

jestem obolała,nie mam weny więc tylko wam życze miłego dnia:)
 
reklama
Marta-a jak.Na kawkę się chcieliśmy wprosić:)))A tak serio to chciałam Cię zapytać czy będę mogła podrzucać dzieci,bo J znowu wali na całego w pracy:))))Już w sobotę byli w pracy,bo ponoć jakieś pilne zamówienie jest-oby przynajmniej do naszych (moich)wakacji(urlopu)
 
Do góry