reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonek ale przynajmniej kaskę z Combined dostaniecie i za sick i za wypadek;-)
:-D:-D:-DŚmiechu warte co dostaniemy(jeśli w ogóle),nie ma złamania więc za wypadek nic,nieważne,że 14 szwów:sorry2:A za tydzień siedzenia w domu....780 jest za miesiąc,więc łatwo policzyć:sorry2:195 Euro:sorry2:Normalnie nie wiem co zrobić z taką furą kasy:dry:Jeśli dostaniemy to będzie akurat zamiast Back to school,na mundurek dla Radka:sorry2:,a o reszcie wydatków szkolnych nie wspomnę:wściekła/y:
Madbebe,szef jest może i nie najgorszy,ale raczej by tego nie zdzierżył jakbym tym autem pojechała,jeśli w ogóle bym z osiedla wyjechała:zawstydzona/y:Lepiej nie,nie wsiadam bo MC przecież nie mamy:sorry2:
 
hey

wpadlam potwierdzic,ze u misi bylo super na urodzinkach, te koreczki byly powalajace :-) oderwac sie od nich nie dalo :-) wszystko bylo pyszne i wogole super sie bawilismy!

U Nas weekend busy, szalenstwo na zakupach, dzis troche posprzatalam w szafach, ciagle zbiera mi sie tam pelno niepotrzebnych rzeczy.

madbebe Twoja corcia rosnie w oczach :-)
 
Misia super fotki :) Wazne ze masz chociaz filmiki z urodzin:)
My cały dzien w miescie spedzilysmy plac zabaw , kawa, zakupy dopiero wrócilysmy no i pogoda dopisała:)
Ile jest wyprzedazy w miescie masakra np w Vero moda bardzo duza wyprzedaz kupiłam sobie spódnice wkleje zdjecie:) No i Olivier na placu zabaw:)

Laski moze umówimy sie na drinka w tygodniu lub jakies kręgle:)?

Buzka
 

Załączniki

  • DSCN1504spodnica.jpg
    DSCN1504spodnica.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 46
  • DSCN1498oli.jpg
    DSCN1498oli.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 35
kamcia ty chudzielcu!!!ślicznie wyglądasz!!!jak zawsze:)))

za tydzien bede w Dublinie!!!ma ktoś ochote sie ze mną spotkac????

kupiłam fotelik britax,chodzik,ubranka i pare rzeczy na wyjazd i 2 wypłaty poszly:/
ehhhh za tydzien przycisne pasa!!
 
Marta-a jaki fotelik kupilas?ja goraco polecam britax king plus.Fotelik bomba i przystepna cena w porownaniu z innymi
kamcia-co do Ciebie to ja nie mam pytan:no:;-):-)Kiedy mi sie ta moja opona wchlonie:sorry2:choc wlasciwie samo sie nie stanie:dry::-D
 
tichonek bede 5,6 albo 7 lipca majądac mi znac kiedy będą paszporty gotowe:)))dam ci znac,ciesze sie ze sie spotkamy:)))
madbebe wiem ze britax kosztował 150e i polka nam go polecila:)))
 
reklama
Do góry