reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejooo:-) kurde ale pogoda dziś do bani :baffled: słoneczko jest cacy ale to wietrzysko okropne nie ma bata żeby mnie coś z domu wywiało :dry::dry::dry: mała dalej walczy z katarkiem:-( jak mi jej szkoda jak słysze to charczenie w nosku tym malutkim :-( mogłyby te choróbska omijać takie maleństwa czemu muszą sie męczyć już od początku ehhh:-(
Madbebe dokładnie wiem co czujesz:zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Witam
POdrzucam linka i tutaj bo sprawa dosyć istotna i dotycząca większości z nas...
Koniec Naszej-Klasy? - TVP.INFO

Nasza-klasa uzyskuje prawa do wszystkiego, co użytkownik zamieszcza w swoim profilu, i może to wykorzystywać w dowolnych celach, łącznie z reklamami, wydawaniem albumów, gadżetów itd. - potwierdza radca prawny Mateusz Trojanowski.
 
hej witam sie z rana:-Dpogoda w miare .....dziewczyny powiedzcie mi jak moge sprawdzic numer domowy telefonu z eircomu poniewaz ktos wydzwania i nie odzywa sie a numer sie wyswietla cholerka mam ksiazke telefoniczna ale tam nie ma miejscowosci tylko nazwiskami leci.........szlak by to wział jasny...:wściekła/y:
 
Ciao Dziewczynki!!

Ja od rana zaliczylam juz 100000 zjazdow na zjezdzalni......:-D:-D:-D:-D Dzieki dziewczyny:dry::baffled::-D...ahahahha..nie no powaznie to chcialam jeszcze raz podziekowac wam z calego serca,za liczne przybycie, za wspaniale prezenty dla Alusia i za przemila atmosfere. Dobrze jest WAS miec...bylo super wesolo! Ehhh...dobra bo ja juz sie wzruszam...boze....zaraz bede ryczec!:zawstydzona/y::-D

Alutek od rana buszuje i bawi sie slicznie..juz 2 razy zmienialam mu spodnie bo mokre od lazenia po piasku! POl piaskownicy zostalo juz zjedzone:-D ( w sensie piasku). Al pakuje piach do wiaderka a potem palaszuje...:szok::-D

Dzis juz niestety pogoda nie dopisuje....:-(
A ja czekam na gosci 2 ture...znajomi wczoraj nie mogli wpasc wiec dzis nas odwiedzaja. :-)

A z ta kapusta to zamierzam narobic duszono-zasmazanej kapustki....chyba ze 2 gary:-D..ale co tam..pomrozi sie i bedzie na rok!:-D Golabkow nie moge bo ona cala w dziurach to by farsz 'wylatal' , bigosu mi sie nie chce....

Najgorszy bol i zal w sercu mam do tego,ze nie mam zdjec z urodzin Alusia...:-( Mam kilka filmow ale nie zdjec!!! Zdjecia mam tylko zarcia zrobione przed impreza..kilka Ala, kila dzieci ale nie mam takich konkretnych!! Normalnie doopa!! :-( Ale filmy przynajmniej ok!

No nic..milej niedzielki Wam zycze dziewczeta! I nie moge sie doczekac nastepnego spotkanka!!:-)

Edit:
No dobra to wrzuce te kilka ktore mam....
 

Załączniki

  • koreczki.jpg
    koreczki.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 44
  • tort.jpg
    tort.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 41
  • Ada.jpg
    Ada.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 44
  • dziewczynki.jpg
    dziewczynki.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 55
  • Ada i Al.jpg
    Ada i Al.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
boszzzzz,jak ja wygladam na tym zdjeciu i nie tylko na zdjeciu wnioskuje:baffled:musze sobie duze lustro zamontowac,bo te lazienkowe mnie oklamuja..;-):tak:
a ten tort misi to na facebooku to tutaj,a mi slinianki nie wyrabiaja:baffled::-D
mam lenia straszliwego:dry:dobrze ze slodyczy w domu nie za wiele,bo maz by mnie nie poznal po tym tygodniu:-p
Tichonek-to wsiadaj za kolko,P z boku i wio!a ubezpieczeniem sie nie przejmuj.Dysk jest,jest a szczegolow nie sprawdza;-):tak::-)
Ja to Wam powiem ze w tym naszym wczorajszym gronie chetnie na melanz w miasto bym uderzyla,zalac co nie co.I oczywiscie mam zamiar to zrealizowac jak odstwaie mala od cyca.Mam nadzieje ze pomysl poprzecie...:sorry2:;-)
Pauletta-pryskasz malej woda morska do noska?
 
Madbebe pryskam pryskam :tak: i maścią majerankową smaruje i snuffle babe na noc ;-)ale ten katarek nic a nic wyciekać nie chce gruchą też nie daje rady bo on jej tak wysoko siedzi:-( całe szczęście że jej nie zatyka bo wtedy byłby dopiero cyrk na kółkach:sorry2:
 
Coś Ty,madbebe!:szok:
Raz,że ja nie jeździłamze 6 lat dobrych:szok:,a dwa jakby P szef mnie w swoim aucie zobaczył za kierownicą byłaby chryja,że hej:szok:A on mieszka niedaleko:dry:
Odszkodowanie?:-D:-D:-DTia,na pewno:dry:
Idę do Spara po chleb i smarowanie:sorry2:Ale zakupy:dry:
 
reklama
Coś Ty,madbebe!:szok:
Raz,że ja nie jeździłamze 6 lat dobrych:szok:,a dwa jakby P szef mnie w swoim aucie zobaczył za kierownicą byłaby chryja,że hej:szok:A on mieszka niedaleko:dry:
to wloz kominiarke:ninja2::-Da tak powaznie mysle ze nic by Ci nie zrobil,przeciez wiadomo ze P nie moze jezdzic..
pauletta
-hmmmm,to ja nie wiem.Moze to rzeczywiscie nie katar tylko te oczyszczanie plucek:dry::sorry2::confused:
 
Do góry