reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Marta-uuuuu...A Dawid tak się napalił na przyjazd Damiana:(
Monidan-nic się nie spózniłaś,bo Dawid ma ur za 2 dni-w niedzielę robiliśmy party:)
Pauletta-ja też tak chcę...
Wilwia-doskonale Cię rozumiem:(jak sobie pomyślę co to będzie kiedy Daniel zacznie dreptać:)
Renni-pozdrawiamy...nie za dobrze Ci z tymi wyjazdami;)))
Emili-biedna ta Twoja niunia:(Trzymajcie się
 
reklama
dobry!
ja juz nie mam sily musze przyznac...Nie wiem co sie dzieje z moim dzieciem.Wczoraj walczylam od 9-tej zeby ja uspac i padla dopiero po polnocy :dry:Jak ja tesknie za czasmai kiedy slodko sobie spala:-(Jeszcze te zakraplanie oka na spiocha i strach ze sie obudzi:szok:Faceci to maja dobrze-luz blues;a brudna robota dla nas:dry:
crazygirl-powodzenia w pracy!
zdrowka chorowitkom!

Ja tez bez weny dzisiaj:sorry2::dry:
Milego dnia!
 
Emili zdrówka dla córci życzę!
Madbebe zgadzam się z Tobą...mój do zabawy to chętny a jeśli chodzi już o inne rzeczy to nie...:dry:
U nas pięknie słoneczko świeci..;-)
Miłego dnia!!
 
Crazy Girl powodzenia w pracy!
MArta ciesze sie ze Szymkowi juz lepiej...ogladalam fotki na NK...normalnie maly slodziak z niego...tylko go calowac.:-D
Madbebe a moze malej zebiska jakies ida i dlatego nie moze spac??
Pauletta alez Ty robotna....;-)wyspalas sie???eee pewnie juz reszte chaty ogarnelas co?;-):-D
Emili zdrowka dla Julci:)

Wczoraj zaczelam sie pakowac tzn Szymka.... nie wiem co zabrac:confused:noby w Pl cieplo ale zawsze pogoda moze sie spitolic...ech ja mam zawsze ten sam problem:-p
Dzis chcialam moje laszki przejzec...moze mi sie uda...jakos mi is ewcale nie chce pakowac i jechac....
 
ewelcia ja wzielam calą torbe ciuchow dla małej a chodziła na okrągło tylko w kilku najwygodniejszych rzeczach... 3/4 ubrań w ogóle jej nie zakladalam.. tylko nadbagaż miałam... ale bylo bardzo cieplo... czasem nawet u mojej mamy w domu wieczorem biegała w samym pampersie bo było tak duszno gorąco...

Dziewczyny a jak to jest teraz z 2-letnim dzieckiem..? Ile bagażu może mieć?? 10kg czy normalnie 20?? My latamy Aer Lingusem
 
Crazy Girl ja to jetsem pewna ze moj maly to we wszystkim bedzie chodzil....maly brudasek z niego...nawet jak je to sliniaka nie chce...bo zaraz sie zlosci i go szarpie:baffled:.....
ja musze wlasciwie spakowac prawie dwie torby dla niego bo my plyniemy promem do Francji (17-18h) i musze miec najpotrzebniejsze rzeczy przy sobie....jeszcze nasze chce tam dopchac...nawet nie chce myslec co to bedzie w tych torbach jak my do Polszy dojedziemy:sorry2::baffled:
 
dzień doberek :-) Ewelcia nawet sie wyspałam :tak: ale chatki jeszcze nie ogarnęłam z rana mam inny rytuał :-D czyli Skype z rodzicami no i jeszcze doszedł skype z P i Wiktorkiem :-) teraz mała poszła na drzemkę więc skikam pod prysznic później do kumpeli a chatkę ogarnę po południu jak wrócę ;-) :sorry2:
Madbebe jak odstawisz małą od cycka przekaż wieczorny rytuał dla tatusia :-) u nas wieczorową porą Wiktorem P się zajmuje kąpiel kolacja i usypianie :tak:
 
Madbebe-nie zazdroszczę...I baaardzo się cieszę(w takich sytuacjach),że tylko w niedzielę mam obowiązek ułożenia dzieci do snu:/Ale dasz radę-jak nie Ty to kto;)))
Pauletta-no tak-teraz można poszaleć;)
Ewelcia-skoro jedziecie autem to się niczym nie przejmuj tylko ładuj do toreb jak leci;)))
 
reklama
pauletta-nie omieszkam:tak::-DA.codziennie mala kapie,ale pozniej to juz ja przejmuje paleczke oczywiscie.Alez mnie dzisiaj wqrzyl:wściekła/y:-juz po n-tej probie odlozenia zostawilam mala samej sobie bo juz mnie nosilo,wiec plakala jakies 3min.a on do mnie-najpierw ja nauczylas zasypiac przy cycku a teraz ja zostawiasz:szok::dry:A widzial ze ona ani cycka,ani nic..wlasciwie sama nie wiedziala czego chce..
ewelcia-nie wiem czy to zeby,nie wyglada na to za specjalnie bo lapek do buzi nie pcha,ani nic z tych rzeczy...Glowkuje codziennie,co robie nie tak i nie wiem:wściekła/y:Dzien w dzien budzi mi sie o tych samych porach,najpierw godzine po kapieli i pozniej znow za okolo godzine i o ile po 1szej pobudce zaraz idzie spac tak po 2giej:no::szok:Nie wiem juz moze jej nie wyciagac z lozeczka po 1szej pobudce,ale ja nie moge sluchac jej placzu i do tego jeszcze A.jak patrzy na mnie jakbym jej krzywde robila:dry:A jak juz on ja wezmie na rece to placze jeszcze bardziej:no:
Spakujesz sie na luzie,do auta to co innego:tak:
lubiczanka-wiec Ty juz nie cycujesz czy jak w tej sytuacji?butla?
 
Do góry