reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

kamcia niestety jak nie ma Louise to mam młyn w robocie:sorry2:jutro start o 8:baffled:
lubiczanka jutro K idzie na popołudnie bo zła pompa i trzeba jechac wymienic,także nie czekaj rano na nas,no i ja od 8:dry:

uuu mały śpi po ziteku:-):-):-)
ja tez już lece bo trzeba wcześniej wstac:blink:
 
reklama
Marta F- kobitko zwolnij:-) oby tylko Szymcio sie nie budzil, spokojnej nocki;-)
Misia- zdrowka dla Ala:tak:
Crazy Girl- wiem ze to tak ciezko jak maluszek cierpi ale trzeba poczekac, smaruj ja moze E 45 albo czyms takim
Pauletta82- to zostalas slomiana wdowa, dobrze ze Zuzie masz to moze az tak tesknic nie bedziesz;-)
Madbebe, lubiczanka- na te torty to az slinka cieknie:-D:tak:
Tichonek - dzieki za namiary na fryzjera:cool2:
Latwo mowic ale ciezko wykonac, ja dzis w pracy luz ale za to w domu dzieki temu ze Asia poszla wczesniej spac juz przed 8- ciekawe o ktorej wstanie, zaszalalam: przetarlam okna, ugotowalam obiad dla nas i dla Asi, sprzatnelam lazienki, pogadalam z mamcia:happy2:, teraz jeszcze prasowanie i lulu, jutro bedzie busy w pracy:eek:
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Ja zmykam już... Powoli przygotowuję się do pracy.. Zaczynam w sobotę... Trochę się stresuję ale pierwszy dzień zawsze jest najgorszy...
 
Hej mamunie dziś byłam z Julką u lekarza opowiedziałam jak i co ale pani doktor stwierdziła że chciała by ten wypis z szpital przetłumaczony :tak:więc przetumaczymy dała pojemnik na mocz i wyśle do szpitala...jeśli leukocyty będą wysokie nadal to trzeba zrobić jakieś usg specjalistyczne żeby sprawdzić czy mocz Julce nie cofa się do nerek :szok: mam nadzieje że nic takiego się nie dzieje bo by miała brzuszek duży i pieluchy nie tak mokre jak ma:-( więc boje się tych wyników strasznie:blink:a ogólnie to Julka dreptała powoli:tak: po ostatnim upadku na dworze się wystraszyła chyba? bo nawet się nie chce puścić sama :szok:pozdrawiam,
 
No to sobie troszkę posprzątałam :tak: zostało mi tylko poodkurzać i wyszorować kuchenkę a i jeszcze P biurko jakoś ogarnąć :eek::sorry2: pokój Wiktorka i sypialnię zostawiam na jutro nie mówiąc o łazienkach ;-) a i jeszcze okna ale to chyba nie jutro :dry::sorry: teraz chyba pójde spać bo nie ma co tak siedzieć po nocy;-) Dobranoc laski :-)
Emili trzymam kciuki aby wyniki małej wyszły pomyślnie i aby przestała się bać dreptania ssamodzielnie :-) jak się nie przewrócisz to się nei nauczysz ;-)
 
witam;-)

tichonek mały spał dobrze:tak:całe szczęście:-)mam nadzieje ze wysypka będzie znikac:sorry2:
pauletta a ty korzystaj ze masz luz i odpoczywaj:tak:
emili zdrówka dla córci:tak::tak:dużo zdrówka:tak::tak:

zaraz do pracy:baffled:
miłego dnia:cool2:
 
reklama
Witam:-)
Martuś dobrze, że Szymkowi lepiej
Pauletta słomiana zapracowana wdowa:-D;-)

Ania po południu usnęła na pół godziny, więc wstała nie wyspana i potem tylko rączki i rączki:no::dry::confused:. Do przewidzenia było, że padnie jeszcze koło 17 i że szybko spać nie pójdzie. O 21.30 padła, więc jak na nią nie najgorzej. A dzisiaj coś nie ma ochoty najedzenie, coś jej się znowu poprzestawiało:baffled:. Bawi się, zachowuje się jakby głodna nie była, ale malutko mleka zjadła rano. Nic, może potem nadrobi.

U nas od dzisiaj przez 10 dni będzie względna cisza, bo najgłośniejsi współlokatorzy polecieli do Polski, ponad dwa lata nie byli. Jeszcze prasowanie mnie dzisiaj czeka i sprzatanie, ale jakoś damy radę. Jak jest sam Patryk to jest ok, nie zaczepia Ani i nie krzyczy. Tylko Martyna takaniegrzeczna, nawet jej rodzice mówią, że jest okropnym łobuzem.
 
Do góry