reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

skosiłam pół ogródka i przerwa,nie wiem gdzie jest długi przedłużacz,to znaczy wiem,ale nie będę walczyła z gratami by go wyciągnąc.
he he łapy mi drżą jeszcze od tej kosiarki.

Tichonku dzięki :tak: ciekawe czy za dwójkę się bierze więcej :dry:

ewelcia no jest jedno ogłoszenie na barbera w Portlaoise i może bym spróbowała :confused:

my to po porodzie nawet nie mieliśmy imienia,urodziłam,zawieźli mnie na salę po porodową z bezimiennym dzieckiem.
Miał byc Alex ale do końca się wahaliśmy.i tak został bez imienia.dopiero m mi w nocy po porodzie wysłał sms " A może Matthew?" i tak dziecko na drugi dzień po porodzie dostało imię :-D:-D:-D
 
reklama
czesc dziewczęta

Hmmm.. zajety fajowo weekend, wczoraj doła zlapalam:sorry2::ninja2: i jakos mnie 3ma,ale spokojnie- dam sobie z nim rade:-D;-)
Na dodatek Niki spadła dziś z kanapy..chciała coś sięgnąc co stało przy kanapie i nie chcialo jej się zejśc to przewiesiła sie na oaprciu no i ... przewazyło ją i jak nura dała prosto na podłogę to az zadzwięczało.Buzka we krwi ja oczywiscie juz łzy, bo się wystraszyłam,obmylam jej tą twarzyczę i wargę górną sobie rozcięła- ząbki całe "na szczęscie"... wyplakała się za wszytskie czasy( jakby mało wyła przez ostatnie dni:dry: ) i zasnęła - ale butle i tak z tą spuchniętą wargą wciągnęła:sorry2: ehhh mówie Wam...


Tichonku nie za ma co;-) Radkiem to raczej Niki się zajęła:-D ale super ,ze chłopaki przyjechali:tak: juz przebieram nóziami na myśl o sobocie :-p:-D

anineczko co sie stało,ze dzieciaszki "oddajesz":confused: do pracy idziesz?;-) nie wiem nic w temacie "niania".

Wiem za to ,ze w przedszkolu na które byłoby mnie stac nie ma miejsc:dry: a w tym w którym miejsc jest duzo- to mnie nie stać:sorry2:


aa ide na słonce, bo oszaleje w tych murach :sorry2:
 
Ka.M'cia,dołek czy załamka totalna?:sorry2:Co się stało?(jeśli chcesz o tym pisać:sorry2:)
Margaritta,jak Cię wcięło to już na 3 dni!:szok:Nie opuszczaj mnie więcej:-D
A,że Nikola warę rozwaliła:szok:...Dobrze,że nie w zeszłym tygodniu i na festynie była ładna:tak:Wrzuciłam jej fotkę z Radkiem na NK i pisano mi,że będę miała ładną synową:-DTylko kto wytrzyma z taką teściową jak ja:baffled::-DOkłady jej rób,żeby znów na sobotę ładna była:-D
...Ja mam doły i doliny codziennie,serio i raczej na poprawę nieszybko mogę liczyć:sorry2:Ale nie chce mi się Was tu zanudzać:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
A nam ładnie dzionek minął. Anusia grzecznie przed południem 2 godziny spała, potem pomagała mi sprzątać;-), potem poszłyśmy na spacer i zakupy i znowu godzinkę pospała a teraz się śmieje i szaleje w łóżeczku, wywala wszystkie zabawy i mamuje, tatuje, na siebie próbuje mówić niunia:tak: i tak śmiesznie jej to wychodzi:-D
 
dziewczynki powiedzcie mi ile bierze niania ?

martaf ty ile płacisz swojej?
ona odbiera dzieci ze szkoły czy jak?

i czy ma znaczenie ile jest dzieci?ile dac za dwójkę urwisów?

płace 80e na tydzien tylko za Szymka bo starszaki w szkole:))za 4 godziny
tichonek tobie dobrze płacą ale to w większych miastach,u nas 3-4 e za godzine bez względu na to ile dzieci:)
dla przykladu jak była 2 starszkow,w tym Damian do szkoły to płacilam 150e za tydzien za 8 godzin
 
dzięki Marta :tak:
tak myślałam by dac 120-140 na tydzień za 6 h w tym odbiór Antka ze szkoły :dry:

Margaritta główka do góry honey :cool2:
ano myślę robotac ;-) tylko ja bym chciała na 6h dziennie ,a nie wiem czy taka praca się znajdzie no i po pierwsze trzeba tą pracę dostac :-D
 
reklama
misia,ewelcia-skoro mowicie ze to normalne to musze jakos przetrwac..zeby mi ktos jeszcze to jej oko wyleczyl:dry::sorry2::-:)-:)-(
glupio zabrzmi,ale jakos mi tak lzej jak moge sie podolowac w towarzystwie dolujacych sie;-)ehhh...
no u nas w okolicy tez slyszalam ze jakies 3-5euro na godzine niania dostaje.Zdarzaja sie nawet opcje 110euro tygodniowo,u Irlandki po szkoleniach itp.,z tym ze to u niej w domu.Fajnie babkom z knocknakary,beda mialy superowe polsko-irlandzkie przedszkole pod nosem...;-)
Nianie rozmawiaja tylko po angielsku,ale jest ten luksus ze dziecko bedzie zrozumiane..
 
Do góry