reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia mojemu M za to marzy sie jeszcze syn:szok:, normalnie nie wiem co lepsze czy syn czy nastepna córka, bo jak syn tez bedzie przerabane jesli sie wda w Tatusia. Moj M to juz mial takie pomysly gdy byl maly ze jak slucham to poprostu wlosy deba stajá np w wieku 9 lat zakosil rodzicom auto i uciekal przed policja wojskowa na poligonie, w wieku 9 lat juz palil cmiki i pil piwko z zolnierzami, a jak bedzie takim podrywaczem jak tatus to szybko babciá zostane he he.
 
reklama
Witam mamunie po dluzszej nieobecnosci.
Czasem probowalam Was podczytywac,ale czasu brak.Moj M pracuje za trzech a ja sama z Tobim,ktorego wszedzie jest teraz pelno_Od jakiegos czsy zaczal sie podciagac na wszystkim na czym tylko sie da,tylko nie moze wrocic potem do pozycji siedziacej bo sie boi-kilka ray sie przewrocil i to go wystraszylo.Nie moge go upilnowac,dzisiaj rano wszedl do prysznica a potem wyszedl przez taras na dwor:szok:Za niecale 3 tygodnie jedziemy do Pl miedzy innymi na wesele a ja jeszcze nie mam kreacji:no:Wiecie moze czy w czerwcu szykuja sie jakies wielkie wyprzedaze,bo nie bardzo mam za co kupic ta kreacje:-(
Misia zdrowka dla Alusia.
Pauletta Tobiemu tez ropialy bardzo dlugo oczka i tez slyszalam od Cudo,ze to w koncu przejdzie.I faktycznie przeszlo samo,co prawda gdy mial ok 6 miesiecy ale ustapilo.A ja juz sie naczytalam o przetykaniu kanalikow itp-co brzmialo okropnie.Czasem sama mu tez masowalam,chociaz nie regularnie.
Madbebe,Lubiczanka torty pierwsza klasa-zdolniachy z Was:tak:Ja juz tez zaczynam myslec o torcie na roczek Tobiego.
Pozdrowionka
 
Hejo wieczorkiem :-)

Dzis jak widac mam dzien komputerowy, ilez mozna siedziec na basenie :-D:-D ha ha zartuje oczywiscie
Chlopaki jeszcze nie wrocili z wycieczki, a Emcia juz spi, babcia jej pilnuje, to zeszlam sobie do lobby bar na internet

Dzieki za dobre slowa, Tichonek, bez obaw, pogoda sie nie na pewno nie popsuje ;-)

ja tez zawsze marzylam o takich wakacjach i sie spelnilo, to jest nasz pierwszy raz w cieplych krajach, wam tez uda sie z pewnoscia kiedys pojechac
Jakby co to polecam Krete ;-)

Lubiczanko, spoznione zyczenia dla solenizanta :happy2:

Tak sie objadlam ze ledwo sie ruszam, wstyd, wroce gruba :zawstydzona/y:

zaraz zaczyna sie program animacyjny, u nas juz po 21 ;-)
Spokojnej nocki wam zycze, paa
 
madbebe , lubiczanka... suer torty:-D
sama bym taki dla D zrobiła..
no ale nie wiem jak uformować taką babeczkę :sorry2:
może jeśli będziesz miała chwilę napisz na odpowiednim wątku bądź tutajj, jak wolisz....
bardzo byłabym wdzięczna:tak: no i jak z tą polewą....???
uwielbiam piec ale na taki pomysł bym nawet nie wpadła....:-p
 
No a ja swoich chłopów już odprawiłam na lotnisko własciwie to za pół godzinki lądują w PL :-):-) i dwa tyg. sama z Zuzanną :tak: ciekawe kiedy zacznie mi ich tak bardzo brakować :sorry::cool2: ale pierwsze co to musze chatkę tak porządnie ogarnąć :sorry2:
Wilwia, madbebe dzięki to jestem teraz spokojniejsza i już nie wieszam psów na naszych lekarkach ;-);-);-)
madbebe,lubiczanka torty pierwsza klasa :-):-)
kasiuleczka no to nie złe przejścia będzie miała córeczka ciekawe czy mój też coś takiego wymyśli :eek::-D:-D
 
powoli nadrobiłam i czas goni:sorry2:
nie pamiętam co kto pisał a więc: debate oglądałam i jestem zawiedziona tymi wyskokami zarówno Komorowskiego jak i Kaczyńskiego bo jeden dawał na drugiego:no:
tichonek Szymcio nie wiem ale myśle ze to zirtex mu pomógł bo przestal sie drapac,no i kaszke zmieniłam i czekam na efekty,ale narazie śpi i sie nie przebudza jak przez ostatnie 2 dni:tak:mam nadzieje ze będzie dobrze:sorry:
Kamcia dobrze ze guza nie ma:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja dzisiaj na wysokich obrotach:-(w pracy wycisnęli mnie do reszty:wściekła/y:robie na 3 stanowiskach:wściekła/y:i wszystko na juz!!!!:wściekła/y:ciężko mu wziąśc mnie na cały etat dopóki jedna pracownica nie wróci(ojciec ma raka i jest bardzo źle:-()i oczywiście ja musze wszystko robic:dry:potem odcholowaliśmy K auto do mechanika(pompa paliwa:wściekła/y:)potem po starszaki do szkoły,jako niania robiłam też,zalatwiałam zirtex w kropelkach bo okazało sie ze irlandzkiego syropku nie moge podac a moja niania oddała mi swój w kropelkach:-)powiem wam ze dzwoniłam do tego lekarza w limerick i powiedział mi zeby syropu nie dawac tylko te kropelki:tak:naprawde super lekarz:tak::tak::tak:
no nic musze zaraz do wanny leciec:sorry2:
 
Witam laseczki
Ja do południa sie obijałąm, potem pojechalismy do Loughrey, nad jeziorko fajnie ciepło było.
Monia ale ci fajnie:)))
Marta wystopuj troche za wysokie obroty masz:)
Miłęgo wieczorku
 
Dziewczyny super torciki!!

A u mnie jakoś weny brak do pisania ostatnio...:/
Emilce pojawiły się krostki takie same jak na rączkach na twarzy... już nie tylko przy uszach ale i na policzkach a przecież odstawiłam zakazane produkty.....i nie wiem co robić..dermatolog, alergolog czy kto...
 
reklama
Do góry