reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hejka !!!

Lubiczanko tort full wypas:tak::-)fajnie ze imprezka sie udala....szkoda ze nie moglismy na niej byc....:-(
Anineczko dzieki za odwiedzinki w sobote....dzis nakladam na moj sprany kolor farbe...mialysmy to uczynic w sobote z Iza ale nie dalysmy rady:zawstydzona/y:wino a raczej dwa rozlozylo na sna lopatki....tak to jest jak sie zadko pije:zawstydzona/y::-p
Wczoraj tez busy dzien...ala na szczescie kaca nie musialam leczyc bo go wcale nie mialam:-D;-)i nawet dizwnie bo po winie sie normalnie czulam...a nie tak jak kiedys mnie watroba bolala....

pododa cos sie chrzani...wrrrrrrr...

Mlody mi zasnal a ja mam tyle roboty ze szok...mam w planach zaczac sie dzis troche pakowac ale jakos mi sie nie chce

Naszym malym chorowitka zycze zdrowka....

Moniadan zazdroszcze WAm....fajnie ze Emma taka odwazna:tak:
 
reklama
Tichonku-a jak masowalas?tak jak ja czy moze jakos inaczej?:sorry2:
potwierdzam slowa lubiczanki-ja mam twoja babke teczowa przed oczami i jestem pewna ze tort Ci wyjdzie na 100we:tak:To jedynie kwestia biszkoptu,tylko na dekoracje faktycznie trza troche czasu.Ja swoj skonczylam zajadac wczoraj i przyznam ze byl mniamnusny:blink::sorry2:choc rowniez nie za profesjonalna dekoracja(gacie prawie na wysokosci cyckow:-D);-)I tak z marudzaca mala caly dzien mi zszedl i nie powiem ze sie nie na wkurzalam:dry:;-)Ale mina meza warta byla zachodu;-):tak:
Ja zrobilam taki:
Zdjęcie0925.jpg
Dziewczyny jak przygotowac krewetki zeby nie stwardnialy?Robilam kiedys na patelni i wcale nie dlugo,ale wyszly...twarde...:/ Tak mi sie chce,bo jedlismy na wyscigach lodzi i pyszniusie byly..mniammmm-z czosnkowymi ziemniaczkami ;P
 
Ostatnia edycja:
Madbebe-no,no no-jestem pod ogromniastym wrażeniem-zdolniacha z Ciebie:)))Ja J na urodzinki cosik podobnego zrobiłam(może uda mi się wkleić fotę-tylko w gorszej wersji-ale za to z brązowego ciacha i mu powiedziałam,że duuuzo mężczyzn fantazjuje na temat egzotycznego seksiku,i ja mu serwuję jedyną w jego życiu(mam nadzieję) murzyneczkę:)))
Misia-mam nadzieję,że antybiotyk poskutkuje:)
 
Misia jeszcze raz zdrówka dla Ala:tak:
Madbebe,tak jak Ty masowałam,przy nosku,lekko uciskałam i ciągnęłam w dół,ale faktycznie Radek był wtedy mniejszy,miał ze 3 miesiące(Boszsz.....ja chcę takiego bobaska:sorry2:)i nie miał jak protestować,Twoja Wikcia może się faktycznie już stawiać:sorry:
A tort rewelka:tak:Macie dziołszki zdolności:tak:
Ja,nie powiem-mam rękę do ciast,biszkopt mi też pięknie rośnie,ale właśnie nie chce mi się bawić w dekorację:sorry:Za nerwowa jestem:sorry:Jeszcze by P musiał potem ściany malować jakbym się wkurzyła i pizgła tym wszystkim:sorry:Poważnie,do tego to jestem zdolna:sorry::-D
 
Tichonek-no wlasnie:dry:Bo Wikta to mnie teraz lapie za reke i ja odsuwa i wez tu masuj:dry:
Juz tylko 12 dni:tak::-)niedawno byly ponad 3miesiace:szok:Juz niedlugo Tichonek,juz niedlugo;-)
 
Madbebe no ten torcik to Ci super wyszedl(mezowi pewnie slinka pociekla:-);-))
A my sie teraz obijamy posprzatane i czekamy na obiadek bo sie gotuje.
A moja dziunia to juz przechodzi samá siebie,wyszukala w szafie moje szpilki i zeszla w nich z góry po schodach:szok::szok::szok: Boszeeee dobrze ze sie nie potknela i nie spadla, oczywiscie do tych szpilek strój EWY.:shocked2:
 
Tichonku mojemu M tego nie powtórze bo mnie zlinczuje. He he Olivka jako nastolatka bedzie miec przechlapane Tatus juz zapowiedzial :
1)ze jesli bedzie chciala isc na balety to on idzie razem z niá( ja sie z niego smieje ze on to juz bedzie stary i laská bedzie sie podpieral a on ze i ta laska sie przyda jesli którys kawaler za bardzo sie zblizy co córci:-D)
2)Tatus nawet ma w planach kupic sobie dubeltówke na przychodzacych po Olivke chlopaczków jak mu sie którys nie spodaba to go odstrzeli:-D
3) Jak bedzie uciekala z domu to ja w klasztorze zamknie:szok:
4) Dziewictwo po 30 straci i to z mezem którego tatus wybierze:-D

Ach normalnie juz widze ze ciezka przyszlosc przed niá, a jesli bedzie miala charakterek po tatusiu to sie pozabijajá....:szok:
 
reklama
Tichonek- :-D:-D:-D:-D dobre dobre...problem w tym,ze takie male jeszcze kompleksow nie maja to ganiaja na golasa. hahahaha no moj A napewno by sie ucieszyl,gdybym tak po domu paradowala:-D

Medbebe- szacun za torcisko- rewelka!
Ja juz mysle nad tortem dla Alencjusza....toz to za 3 dni konczy juz roczek!:tak::-)

Kasiuleczka- hahaha jakbym mojego slyszala. My jeszcze nie mamy corki ale juz wiem,ze bedzie miala zakaz chodzenia w mini....i jak bedzie chciala na mpre,to A sie tam zatrudni jako ochrona!
 
Do góry