reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-to jak nie teraz,to może kiedyś tak bez okazji zrób torcika-potem jak Ci wyjdzie zobaczysz,że zawsze będziesz chciała sama:)
Lewcia-noooo...siły witalnej Ci trzeba:)))Proponuję deser z truskawek i arbuza(może być koktajl):)))
Kamcia- z przyjemnością się umówię...Póki co niestety nie podam konkretnego terminu:(Ale Dawid i tak mnie męczy kiedy pojedziemy do rtego sklepiku
Madbebe-masuj,masuj...Coś musi wreszcie pomóc:)
 
reklama
Madbebe,ja też masażem tylko zwalczyłam problem,nic innego nie pomagało:no:A już mnie chcieli do szpitala wyslłć z przychodni,na przetykanie:szok:Tak się wtedy wystraszyłam,że masaż coraz częściej zaczęłam stosować i po 3 dniach był spokój:-)
lewcia,no proszę-uderz w stół a nożyce się same odezwą:-DFajno,że się odezwałaś:tak:Ty już prawie na mecie:szok:Ale czas zapyla,że szok:szok:Chłopczyk czy dziewczynka?
Anineczko,ja nie wiem kiedy zakończenie przedszkola:zawstydzona/y:,ale nie dajemy już Radka na wakacjach:no:Dopiero 31 sierpnia do szkoły:tak:
 
Lubiczanko nie pisz mi o takich pysznościach, bo mi się zachce, a właściwie to już mi się zachciało, a nie chce mi się tak na miasto dziś ruszać. Straszny leń ze mnie jest teraz....

I wcale Ci się nie dziwię...Lada moment duży wysiłek Cię czeka,więc magazynuj teraz siły:)))
A to tort jaki zrobiłam dla Dawidka-mało profesjonalny,ale ile radochy przy robieniu i ta mina Dawidka jak pierwszy raz go zobaczył:)))
attachment.php
 
to rok szkolny zaczyna się 31 sierpnia?
Nam druga szkoła powiedziała,że Antek jest na liście oczekującej,ale co się dziwic jak dziś spotkałam znajomą w przedszkolu i mówiła,że swoje dziecko zapisywała do szkoły w sierpniu tamtego roku :szok: ja w grudniu,a to pewnie sporo za późno :wściekła/y::wściekła/y:
ale znaleźliśmy szkołę http://www.educatetogether.ie/ i tam młodego zapiszemy.Jest to szkoła wielowyznaniowa to młody będzie się odrazu uczył tolerancji dla Islamu :sorry2::-D

lubiczanko torcik pyszny,jeszcze kawałeczek został,choc ciężko było go przewieźc na kolanach :wściekła/y::-D:-D
a i zbieram twoje talerze,już mam kubeczek i 2 talerzyki :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Anineczko-na spotkaniu dla rodziców dowiesz się jakie książki i przybory potrzebujesz dla Antka,a także plan zajęć-czyli kiedy zaczyna się szkoła i w jakich godzinach będzie się odbywać...Ja takie spotkanie mam we wtorek wieczorem,ale nie mamy mozliwości(praca,praca,praca-a J raczej z 3ką dzieci nie pójdzie:/)Ale w środę jest spotkanie uczni-żeby poznali nauczycielkę i klasę-tam będziemy:)
 
Lubiczanko,superancki ten tort:tak:Poważnie,nie chciałoby mi się tak bawić:sorry2:Ale chyba faktycznie kiedyś spróbuję zrobić,w takim niezobowiązującym terminie,cobym się nie wkurzała jak mi nie wyjdzie a ktoś na niego czeka:sorry2:
anineczko,no właśnie ponoć tak,albo nawet 30,w poniedziałek,nie pamiętam:confused:Tak nam przynajmniej powiedziano w szkole:sorry2:
 
Tichonek-wcale nie ma z tym więcej babrania niż z normalnym przekładańcem-a dekoracja-wg uznania...Ja miałam więcej planów,ale na nich się skończyło:(Ale czekam na fotkę z niezobowiązującym Twym dziełem:)
 
reklama
Wrocilismy od gp. Al ma angine...rope na migdalach. Dostal biedaczek antybiotyk....:-( No ale gp powiedziala,ze 2 dni i powinien juz czuc sie lepiej!:tak: Swoja droga bardzo mila pani doktor...glaskala jegoi mnie ciagle i byla naprawde przesympatyczna.:tak:
 
Do góry