reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-wiem,że nie zawsze można...Niestety tym razem spowodowane było to raczej czynnikami innymi niż brak czasu-musiałam powiedzmy...zabawiać braciszka:/no i z mamą ostatnie minuty wykorzystać,bo niestety wczoraj wyleciała:((((a co do torta-spróbuj,bo coś mi się wierzyć nie chce,że Ty nie umiałabyś zrobić:)
Kasiuleczko-ja też tak mam z zakupami-wszyscy ważniejsi...Ale jak z Mamusią pochodziłyśmy to troszkę nabyłam nowych łaszków:)))
Asieńko-:(o sobie też myśl!!!
 
reklama
Co do ropiejących oczek to małej ropieją od urodzenia i cały czas słyszę że wszystko ok i mam przemywać sterylną bądź przegotowaną wodą :sorry2: a tu się nic nie poprawia :no: Galway Girl's co wiecie na temat tego pediatry w Polmedzie bo Cudo i Błachowej mam już po dziurki w nosie :dry: no bo żeby dziecku prawie trzy miesiące ropiały oczka i się cały czas słyszy że to nic takiego no to chyba jest coś nie halo :eek:
:tak:
one moga miec troche racji,jesli to kwestia zwezonych kanalikow:tak:Z wiekiem one sie dziecku rozszerzaja i ropienie/lzawienie ustepuje...Mysle ze duuuzo by malej pomoglo masowanie -sporo o tym czytalam i naprawdę sporo jest takich przypadkow jak Twoj

madbebe my mamy chloromycetin :tak:
własciwie u nas jedno oko było na początku,a później dwa.
I ponoc jest to zaraźliwe bo doktor przestrzegał,żeby koniecznie myc ręce po kontakcie z oczami dziecka.
no wlasnie- i to jest rasowe zapalenie spojowek,a nie to co u nas:-(
Tichonku- i mnie sie zaczyna tak wydawac,z tym ze to sie jej tak nagle zatkalo,w 7miesiacu zycia to tez nie czaje:dry:bo takie rzeczy to z reguly od urodzenia sie ma:eek:a jak Ci sie udalo to zażegnać?
A. dzwonil do Cudo i mam stosowac ten lek jeszcze 2dni,a jak nie pomoze to przyjsc:eek:Poki co bede sie starac masowac kanalik jak najwiecej..

Ono wlasnie nie wyglada az tak zle,tylko sie z niego leje czasem:-(

Ja tez tylko czekam na siano z pracy,bo z moim charakterem to nigdy sobie nic nie kupie-zawsz sa wazniejsze wydatki.Ale teraz mam to gdzies i zaszaleje;-)A co:-D
 
Tichonek-wiem,że nie zawsze można...Niestety tym razem spowodowane było to raczej czynnikami innymi niż brak czasu-musiałam powiedzmy...zabawiać braciszka:/no i z mamą ostatnie minuty wykorzystać,bo niestety wczoraj wyleciała:((((a co do torta-spróbuj,bo coś mi się wierzyć nie chce,że Ty nie umiałabyś zrobić:)
Nie,robić nie będę na pewno:no:W piątek do wieczora u Dylan będę siedzieć,kiedy ja bym go zrobiła:confused:Poza tym-zapłacony już w cukierni:tak:
 
Witam laski
Monia ale ci fajnie, odpoczywaj!!
Misia duzo zdrówka dla Ala. Słuchaj jak miala na imie ta twoja kolezanka co byla z synkiem w monkey busines i jakbys mogla mi jej nr npiasa plis:)
Duzo zdrówka dla waszych dzieciaczków i przy okazji mojego heh
Anieczka guza nie ma ale sie usmialam i poplakalam hihi po upadku z hustwaki :))))
Lubiczanka impreza fajna , my sie sami soba zajelismy:) Twoje bułeczki pycha z kawka wciełam:) Wazne że Dawid happy no i do Smythsa musisz jechac hihi, jak bedziesz jechac to mozemy sie kiedys razem na shopping do Limerick umówic i do Delty :)
Miłęgo dnia
 
A ja się cieszę,ze dziś sobie seriale pooglądam a zapomniałam,że "M jak Miłość"dopiero po wakacjach:wściekła/y:Holender!
A oglądałyście wczoraj debatę prezydencką?Ja akurat za Kaczyńskim nie jestem ale uważam,ze najlepiej wypadł:tak:Był spokojny,opanowany,nikomu się nie wcinał w słowo,nie najeżdżał na nikogo:tak:Za to Komorowski mnie trochę rozczarował wczoraj:dry:
 
one moga miec troche racji,jesli to kwestia zwezonych kanalikow:tak:Z wiekiem one sie dziecku rozszerzaja i ropienie/lzawienie ustepuje...Mysle ze duuuzo by malej pomoglo masowanie -sporo o tym czytalam i naprawdę sporo jest takich przypadkow jak Twoj
A na czym polega taki masaż tzn jak i gdzie dokładnie to masować:confused:
 
pauletta-uciskasz wewnetrzny kacik oka i ciagniesz w dol,wzdluz noska..
tu 'fachowy' cytat
Masuje się poprzez naciskanie ponktowe na kanalik łzowy. Znajduje się on z boku nosa, zaraz przy kąciku oka. Ważne jest, żeby było to naciskanie (chodzi o wytworzenie podciśnienia, które przerwie zatykającą błonkę). Masowanie powinno się wykonywać przy każdym karmieniu. Okulistki zwracały uwagę, że jeżeli to ma pomóc to nie ma to być głaskanie tylko naciskanie (oczywiście z wyczuciem)
 
>>>>A gdzie nam Lewcia zwiała?Pojechała do Polski,wróciła,ale już nie na BB:sorry:
Ja pierdziut!Ja jak nie piszę,to nie piszę,ale jak grzmotnę postem to Jesssssu!:-D<<<< (cos mi cytat nie wyszedł :(

Lewcia jest, tylko już taka słaba i niewyspana ciągle, że nawet czasem na kompa nie mam siły usiąść :-( tzn przy kompie :-D
Jak usiąde to szybko farme na facebooku ogarnę, z kimś kliknę i uciekam albo leżeć, albo coś skubać w domciu. Pozdrawiam wszystkie kobity....
 
reklama
Tichonku Radek kończy przedszkole z końcem czerwca?będziesz go jeszcze dawała na wakacje odpłatnie?
u nas inauguracja 29 czerwca a 30 bye bye,choc miał chodzic 52 tygodnie za darmo i myślałam,że w wakacje też....i chyba go dam na 2 dni w tygodniu by mu nie uleciało do września to czego się nauczył :dry:

a debatę oglądałam w nocy,powtórkę i Kaczyński niby nie wypadł źle ale pił ostro do PO :eek:
A Napieralski na samym końcu stracił w moich oczach jak to prosił społecznośc by głosowała na niego i non stop powtarzał,że powstrzyma IV RP.


na wybory nie jadę,bo M nie ma dowodu osobistego,a samej mi się nie chce.ale okręgów wyborczych jest cała masa,a nie tylko w Dublinie ;-);-):tak:

Obwieszczenie Konsula
 
Do góry