reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia-niestety dzieci mają dARMOwą opiekę tylko do 6go tygodnia życia:(
Asieńko-to fajnie,że mieliście wsparcie:)))A swoją drogą jak się ma możliwość podjechania samochodem po zakupki to zawsze wychodzi więcej niż zwykle:)
 
reklama
Misia dzieci majá do 6 tygodni po porodzie darmowe wizyty :tak:
zdróweczka dla was.

Na imprezce u Lubiczanki było fajnie i bardzo wesoło :-)
dzięki kochana ;-)

madbebe a jaki macie antybiotyk do oczka?
Przemywasz oczka tylko przegotowaną wodą,tak?
U nas Matt jeszcze ma lekko ropiejące oczka,ale już jest duża poprawa.
 
Asieńko-wow...to ja tez jestem z Ciebie dumna:)))
Anineczko-z kilkoma niedociągnięciami,ale daliśmy radę...Tylko tak głupkawo wyszło,że na dobrą sprawę z nikim sobie nie pogadałam:(((((((((((((((
 
Madbebe a wtedy też tylko jedno oczko było zaatakowane??? Hmm, niby zapalenie spojówek tudzież alergia się przenosi na oba, może to naprawdę zatkany kanalik??? A co do wysypiania się. Teraz Anusia też nie od razu usypia po kąpieli, jak padnie to śpi do 1 i potem o 5 na mleczko się budzi. Jak z zegarkiem w ręku. No i w okolicach siódmej już jest wyspana. W dzień ma już tylko dwie drzemki po około godzinę do półtorej.
wlasnie mnie tez to dziwi i juz glupieje od tego czytania.Nijak mi to nie pasuje do zapalenia spojowek:eek:Juz bardziej sie sklaniam ku temu kanalikowi.Staram sie masowac,ale rzadko sie udaje,bo moja Wikta do grzecznie poddajacych sie zabiegiom dzieci nie nalezy:no:;-)
a Wikta idzie spac po kapieli ale tylko na godzine max,potem znowu po cycu zasypia.Tak do tej 3ciej to chyba ze 3-4 razy,dopiero pozniej spi do rana:dry::-:)eek:
W dzien tez ma 2drzemki,czasem jedna,jak na ta 1sza pojdzie pozniej,bo nie zawsze jej sie chce:eek:

madbebe a jaki macie antybiotyk do oczka?
Przemywasz oczka tylko przegotowaną wodą,tak?
U nas Matt jeszcze ma lekko ropiejące oczka,ale już jest duża poprawa.
Tak,tylko przegotowana woda:tak:A zakrapiam Fucithalmic..
 
Co do ropiejących oczek to małej ropieją od urodzenia i cały czas słyszę że wszystko ok i mam przemywać sterylną bądź przegotowaną wodą :sorry2: a tu się nic nie poprawia :no: Galway Girl's co wiecie na temat tego pediatry w Polmedzie bo Cudo i Błachowej mam już po dziurki w nosie :dry: no bo żeby dziecku prawie trzy miesiące ropiały oczka i się cały czas słyszy że to nic takiego no to chyba jest coś nie halo :eek:
Moniadan wygrzewaj się kochana wygrzewaj póki możesz :-):-)
Misia zdrówka dla Ala:tak:
 
hej dziewuszki, pogoda dzis nas nie rozpieszcza,znowu szykuje sie na deszcz, jest tak ciemno ze w kazdej chwili lunie noooo i jak tu sie z domu ruszyc:confused:
Wlasnie pije moje "mleko z kawá" he he moze ciutke mnie rozbudzi bo normalnie zasypiam na stojáco to pewnie przez te cisnienie bo spalam ponad 8h wiec podrecznikowo.
Po kawce trzeba sie zabrac do roboty kuchnie ogarnac, odkurzyc i obiadek przygotowac o mmmmaaaaaammmmmooooo nie kce mi sie!!!!!

Tak tu widze ze temat zakupowy sie rozwija, ja np zawsze jade z myslá ze tym razem musze na pewnoo sobie cos kupic bo juz nie mam w czym chodzic, a do domu zazwyczaj wracam z paczká gaci lub skarpetkami i rzeczami dla mlodej, bo mnie albo sie nic nie podoba, albo nie pasuje, albo mloda ma humory ze nawet nie da sie nic obejrzec i przychodzi mi chodzic w tym co mam:wściekła/y:

Dziewczyny no oby Wam malenstwa jak najszybciej zaczely przesypiac caleeeee noce. na moja Olive to nie moglam narzekac i nadal twierdze ze jako niemowle byla aniolkiem(he he teraz sie w diabelka przemienia) Do drugiego miesiaca zycia dostawala mleczko co 4 godziny i wypadalo ze w nocy o 3 budzila sie jak by miala zegarek w t...ku.Pózniej jak zasnela o 23 to budzila sie 7 dostawala flaszke i spala do 11. A poxniej juz tylko flaszke która pila o 23 przesuwalam wczesniej i tak sie nauczyla zasypiac wczesniej zeby rodzice mieli wolny wieczor.


O mamooooooo i znowu sie rozebrala........:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
madbebe my mamy chloromycetin :tak:
własciwie u nas jedno oko było na początku,a później dwa.
I ponoc jest to zaraźliwe bo doktor przestrzegał,żeby koniecznie myc ręce po kontakcie z oczami dziecka.

Lubiczanko a tam niedociągnięcia,pogody tutaj nie przewidzisz,a i tak sporo dzieciaki się wyszalały na dworze.
Kamcia masz guza na głowie? :-D:-D

ewelcia gdzieś ty?
Kota nie chcem teraz.Może jak wrócicie i będą jeszcze,starsze to może wezmę.Teraz wydają mi się za malusie na odseparowanie od matki :sorry2:
 
reklama
Witam się i ja:-)
Trochę czasu mi brakowało przez weekend,żeby więcej skrobnąć,ale czytałam na bieżąco,zresztą ciężko nie było bo ruch był niewielki:tak:
Jak zwykle,syn odstawiony do przedszkola,pranie się kręci,a ja kawka i BB:-)
Trochę będę miała wariacki tydzień bo Radka urodziny w sobotę,więc szykowanie papu,sprzątnięcie i takie tam:sorry:
W sobotę jak byłam u fryzjera w Dublinie to przy okazji torta młodemu zamówiłam:tak:bo ja nie mam umiejętności i czasu na lepieniu samej:no:
A propos fryzjera...Wiesienka:To jest salon Isabel,7 Great Strand Street,druga ulica za Jervisem,nr tel.:085 714 3480:tak:.Stronę internetową mają,ale nie mają:eek::-DTzn.jest strona solarium Isabel,bo w tym samym miejscu,jest zakładka:uslugi fryzjerskie,ale strona jest w budowie więc nic tam nie ma:no:Ale na prawdę-polecam:tak:To jest pierwszy salon tu,z którego jestem zadowolona:tak:I ceny...Do tej pory płaciłam za baleyage i ścięcie 100-110 Jurków,a tu kosztuje 65,ja musiałam zapłacić 75,ale miałam trochę więcej grzebane:sorry:Ale i tak ceny konkurencyjne:tak:
No,a w czasie jak mi grzebano w głowie (mogłabym tak całymi dniami siedzieć,jak mi ktoś myje,masuje,czesze włoski delikatnie:-D)to moi panowie pojechali na festyn do Polskiej Szkoły i wrócili bardzo zadowoleni:tak:Margaritta,dziękuję za opiekę nad moim mężem:dry:i synem:sorry::-D:-D...Nadal czekam na fotki:dry:
Marta już mówiłam jak strasznie mi szkoda Twojego Szymka:-(Taki koffany dzieciaczek a tak cierpi,współczuję Wam strasznie:-(Co do królika to wiem,że są(bo Dylan,którego pilnuję,jada)w J'C:tak:Tylko nie wiem czy u Was taki sklep jest:confused:...Ponoć to "stary" Dunnes Stores:tak:Są mrożone,widziałam.Dylan też uczuleniowiec i wiem,że często jadał króliki:tak:
Emili,ale miałaś urlop!:szok:Biedna niuńka,zdrówka jej życzę:tak:
Misia
,daj znać co z Alexem:sorry2:Dla niego tez duuużo zdrówka:tak:
Moniadan,ale Wam dobrze:cool2::tak:Zazdraszczam,zazdraszczam,ale tak pozytywnie,żebyś-jakby Ci ,nie daj Boże pogoda się zrąbała-nie powiedziała,że to przez moją zawiść:-DUdanego wypoczynku:tak:
Madbebe,a Wikcia chyba ,na moje skromne oko ma jednak zatkany kanalik łzowy.Radek też miał,jak był mniejszy:sorry2:Też mu strasznie ropiało oczko,ciągła mu się taka wydzielina,ale udało mi się to zażegnać bez pomocy chirurgicznej,bo taka mi proponowano:szok:
lubiczanko,party widać udane:tak:Najważniejsze,że dzieć zadowolony,a że nie dałaś rady wszystkich obskoczyć....no,niestety czasem się nie da:no:

A gdzie nam Lewcia zwiała?Pojechała do Polski,wróciła,ale już nie na BB:sorry:
Ja pierdziut!Ja jak nie piszę,to nie piszę,ale jak grzmotnę postem to Jesssssu!:-D
 
Do góry