reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Bry wieczór:tak:
Nogi mi włażą w wiadome miejsce:dry:Musiałam z Radkiem stękającym do miasta śmigać,na pocztę-pół godzinna kolejka:dry:Do Citizen Information po formularz na Back to School-jeszcze nie mają:dry:Potem połazić po sklepach chciałam,a ten jęczy i jęczy:wściekła/y:Zgrzałam się dosłownie i w przenośni i wróciliśmy autobusem do domu:sorry:...A tu kolejna mila niespodzianka...Zabrali nam MC:-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Chyba się pochlastam:wściekła/y:P do nich dzwonił,żeby powiedzieć,że nam się skończyły tydzień temu a ta krowa mu wciska,ze 3 listy do nas wysłali a myśmy nie odpisali:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Szlag by to trafił:wściekła/y:Teraz to już nie mamy nic:no:Baba nam przyśle formularz na nowe MC i trzeba od nowa wypełnić i zaś czekać z 12 tygodni:-(A w tym czasie nam Back to School przepadnie:-(Mówiłam,że nam,biednym,wiatr zawsze w oczy:-(Wszystkiego mi się odechciało,te MC to była jedyna nasza pomoc a teraz to już nic :no:
 
a skąd dokładnie jestes??
z Doonbeg czy z Corofna??
Z Doonbeg,chyba,bo to pierwsza linijka w adresie ;-)
Tichonku-wspolczuje;ja cale zycie tak mam,a juz najbardziej jak na cos bardzo licze.Z FISu tez decycje juz powinnismy dostac ale w sumie anwet nie czekam bo chyba ja znam:dry:I to jest racja ze biedny pod gorke zawsze:dry:
Dupa tam,to tylko siano;-)Jakos bedziem zyc.Nie smutaj!
Lece bo trza weekend grillowania rozpoczac.2h temu z miasta wrocilam.Sie zmeczylam:szok:Ciezko tak samej z dzieckiem...A Wikta tak sie poci ze szok..Ide ja kapac i modlic sie zeby zasnela jak najszybciej bom glodna:szok:
Milego weekendu Wam!
 
Laseczki macie jakis sprawdzony namiar na hotel lub B&B z widokiem na ocean? Albo inne urocze miejsce?
Bardzo bylabym wdzieczna za odpowiedz :-)
 
Ja tez bede miala samotny weekend, M do pracy musi. Ale w niedziele wczesniej skonczy, to moze Amande do aquarium zabierzemy na salthill, napewno bedzie to dla Niej przezycie :-) Ale w kazdym razie i tak jutro caly dzien sama :-( Moze ktos jutro tez samotny,to jakas kawka?Zapraszam wtedy :-)
Amanda pieknie na sedes chodzi, za kazdym razem, wiec musi dostac nagrode. Odrazu ze zdjeciem pampersa, zaczela wolac siusiu i kupke i jestem z Niej bardzo dumna. Dzis sie pierwszy raz posiusiala, ale to dlatego,ze zaczelam u niej w pokoju male przemeblowanie robic, a Ona wystraszona nie wiedziala, co sie dzieje i zaczela mocno plakac, jakby ducha zobaczyla i jej pocieklo, ale to nic, zdarza sie :-) Moj M kupil dzis vana, wiec mamy juz dwa auta :-) Teraz swoje autko bede miala codziennie dla siebie :-)
 
reklama
Hej Dziewczeta
Pragne poinformowac, ze przeprowadzka rozpoczeta:-)
Poprzenosilismy rzeczy z 2 niezamieszkalych pokoi i strychu. Boszzzz, ile tego bylo:szok: A to nic w porownaniu z tym, co jeszcze mamy do zabrania:eek:
Chaty dzisiaj niestety nie ogladalam, bo oni sie jeszcze na dobre nie wyniesli i glupio mi bylo po katach im zagladac. Dzisiaj w sumie juz spia pierwsza noc na nowym domu ale troche gratow do przeprowadzenia im jeszcze zostalo.
Klucze nam dadza w poniedzialek dopiero. Ale wybacze im w calej swojej laskawosci, bo biora kogos do sprzatania- zawsze mniej dla mnie zostanie... Mam nadzieje, ze bedzie posprzatane tak, jak lubie i po swojemu tylko kible, wanne, prysznic i lodowke wyszoruje...

Pragne rowniez nadmienic:-), ze mojej corce kochanej wychodza 2 kolejne (na szczescie ostatnie juz) piateczki. Jedna juz sie przebila, taki maly rozek a druga idzie i dziaslo spuchniete jak balon. To tlumaczy jej zachowanie w ciagu ostatniego tygodnia (dla niewtajemniczonych- zachowywala sie malo poprawnie- lekko powiedziane)... No ale juz tak u nas jest, ze jak ida zeby, to i z humorem i dyscyplina gorzej:baffled:

No nic.
Ja spadam posiedziec troche w moim fotelu, bo jakos nie mialam dzisiaj sposobnosci.
Milego wieczoru i do juterka
 
Do góry