reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam , ja tylko na chwilę,przywitać się
.. znów z mała do lekarza, nie wiem co ona na tej szyjce ma.. i nie wiem czy mi wkońcu pwiedzą....

ehhh
normalnie załamana jestm:-(
 
reklama
Hejka, i ja sie witam z rana.:-)
Po wczorajszym dniu padnieta jestem,wczoraj wieczorem kupilismy mlodej troche spozniony prezent na dzien dziecka piaskownice hipcia. Oliva byla taka hepiii jak jej ustawilismy já na balkonie ze normalnie szok:eek:Dwie godziny siedziala w srodku,na dodatek zalozylam jej posciel z Kubusiem Puchatkiem to normalnie byla w takiej euforiii ze myslalam ze padne ze smiechu.Przez te emocja zasnela dopiero przed 24 he he calujác wszystkich z poscieli na dobranoc i kubusia i tygryska i osiolka i ptaszka i prosiaczka i jeszcze chciala wszystkie kwiatuszki calowac:dry::dry::sorry2::sorry2: oj to by zeszlo pewnie do 1 he he.A dzis jak tylko wstala juz w pizamie do hipcia leciala.
U nas od kilku dni maluja blok dzis juz chyba i nasz balkon sie zalapie mam nadzieje ze mi nic nie zachlapia bo uduszeeee.
milego dzionka zycze....
 
D.dobry!
U nas slonce wyglada niesmialo.Generalnie nieciekawie bylo jak wstalam,moze sie przejasni:eek:
Musze Wikcie kupic duze puzzle i zadnych literek bo mnie szlag trafia juz:eek:Ciagle je rozrywa:eek:Ma kilka do gryzienia ale nieeee,te na ktorych lezy sa lepsze przeciez:-DI skubanica wie ze nie mozna,to patrzy tylko czy lookam na nia i do dziela:dry:Zdecydowanie widze charakterek tatusia...:dry:i tylko ta-ta-ta non stop:blink:
Ostatnio uspac ja na noc graniczy z cudem.Wczoraj kapitulacja okolo 11tej nastapila;i tak zawsze po godzinie znowu sie budzi z placzem:eek:Niech te zeby juz wyleza:dry:I ciagle przy cycku a tak ladnie sama zasypiala...No nic,moze nie osiwieje
;-):-)
Witam!
Szym mial osttanio bilans na 12m ale mial wczesniej chyba o 2tyg...i terazbedzie mial na 18miesiecy.
Do nas zawsze pielegniarka dzwoni ze wtedy i wtedy mamy byc u niej...
Ja zreszta nie mam problemu bo jak jestem w miasteczku to zawsze moge podejsc i zapytac o cos lub np.zwazyc malego.
Wczesniej maila na 4mieciace chyba...juz nie pamietam...
ja tez bym podeszla zebym wiedziala tylko gdzie:-Dbo nie mam zielonego:no:
Nie no u nas zaraz bedzie padac tak sie ciemno zrobil
o:eek::-(
kamcia-ja mysle ze to alergia pokarmowa...Bez diety ani rusz:no:
 
Madbebe są takie maty. Tam są cztery takie spore puzzle. U nas Andzia też niektóre literki wyciąga:eek:, bardzo "M" jak mama jej się podoba, chociaż mój mężowski mów, że M jak Marcin:-D. Ona z kolei uwielbia wchodzić pod biurko albo trzyma się krzesła
 
ja jej kupie takie duze kwadraty-jede jak 4 te z alfabetem-gole,bez zadnych cudow.A tymi bedzie sie bawic jak podrosnie,bo mniemam ze jak zebow dostanie to te literki podrze na kawaleczki;-):tak:
 
dzieki,ale juz grzebalam na tej stronce.Sek w tym ze poprzednia nurse powiedziala ze bede chodzic do Corofin,a na tej mapie nie ma tam HC:eek:najblizsze w Tuam.Stad moje watpliwosci;bo nie wiem dokad wyslali malej karte:eek:No nic,poczekam az sie ktos odezwie...
 
reklama
Pauletta - cisza, bo dziewczyny ze słońca korzystają:tak:
ja sama wysłałam dziecko do miasta, a sama wzięłam się za pranie, mega wielkie sprzątanie i teraz jeszcze tylko schab na obiad mi został...
 
Do góry