reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejo :-)
Witam z Polandii, w koncu dorwalam sie do kompa, M musial pracowc dzis i wczesniej nie moglam

Podroz minela bezpiecznie i bezproblemow, aczkolwiek straaaasznie dlugo, 10h, Emka byla wykonczona a spac nie umiala, musielismy ja ciagle zabawiac, zasnela z sumie na godzinke
Eryk tezmarudzil i 100 pytan kiedy bedziemy i kiedy ale jakos dalismy rade

Pogoda nawet ok, deszczu nie widzialam, dzis swieto w Pl bylismy na obiedzie u rodzicow objadlam sie jak niedzwiedz ;-)

Tichonek, tyle pisalalas o tych golabkach ze mi sie dzis snily :-D:-D:-D i musze ci powiedziec ze pyszne wyszly :-D
Moze rodzicow namowie zeby zrobili, bo ja oczywiscie za leniwa jestem :-p

Wszyscy juz spia, ale musze zaraz M budzic bo juz jego szef dobija sie na skypie :sorry2:
Dobranoc spokojnej nocki
 
reklama
Moniadan - super, że podróż minęła bezproblemowo :) a tak się martwiłaś... teraz odpoczywaj sobie, no a za kilka dni... pełen relax:) a jak dom? nie ma zbyt wielu szkód?
 
w domu, piwnica zalana, poza tym w porzadku
Oczywiscie wszedzie pelno pajeczyn i kurzu, dzis wyszorowalam lazienke i kuchnie, jutro bede walczyc z reszta
 
Witam również
Jestem padnięta jak koń po wyścigach...Pranie mi się uzbierało od poniedziałku i dopiero dziś rano zrobiłam z tym porządek:/
Monidan-chyba mogę się cieszyć,że zalanie skończyło się na poziomie piwnicznym?Dobrze,że nie poszło wyżej
Madbebe-ja nie mam bladego pojęcia o jaki bilans chodzi-Daniel chyba nie miał żadnego- A przynajmniej mi tam nic w głowie nie świta:(
Ucoiekam,bo syrena się załączyła-miłego dnia:
Właśnie na cartoon netw.leci jakaś nawiedzona bajka o LADY ZGADZE:))))
 
Dzień doberek :-) ja się czuję jakby mnie kto walcem przejechał :no: Wiktor zaczyna kaszleć :dry:na szczęście Zuzka się dobrze czuje i ma humorek dzisiaj od rana się uśmiecha od ucha do ucha :-) byle do niedzieli wtedy P ma dwa dni wolnego to się pokuruje w łóżeczku :tak:
 
Dzień dobry:-)
Moniadan dobrze, że dotarliście szczęśliwie. I że w domu ok

Ania obudziła się prze 5 i nie bardzo chciała spać, ale jakoś usnęła i pospałyśmy do 8, więc nie jest najgorzej. Piękna pogoda za oknem, czego chcieć więcej, M przyjdzie z tygodniówką, więc narzekać nie można:-D:-D:-D

Miłego dnia
 
Witam!
Szym mial osttanio bilans na 12m ale mial wczesniej chyba o 2tyg...i terazbedzie mial na 18miesiecy.
Do nas zawsze pielegniarka dzwoni ze wtedy i wtedy mamy byc u niej...
Ja zreszta nie mam problemu bo jak jestem w miasteczku to zawsze moge podejsc i zapytac o cos lub np.zwazyc malego.
Wczesniej maila na 4mieciace chyba...juz nie pamietam...

Pogoda super az chce sie zyc....caly dzien praktycznie wczoraj zmlodym na dworzu...dotarlismy przed 19 nawet nie nadawal sie do kapania,taki byl zmeczony.....

Wy tu o golabkach i mnie sie zachcialo,ale ja juz postanowilam ze w sobote gotuje flaki;-):tak:

Lece mlodego wyciagnac z krzesla
 
reklama
Do góry