reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ka.M`cia-hmmm,czyli wygladaloby na to ze zdarze przep przeprowadzka o ile mnie 'zaprosza' w terminie..To list przychodzi czy jak?Bo mnie w sumie byla nurse nie pytala o dokladny adres,tylko namierzyla najblizszy osrodek i mowila ze tam przesle malej karte:eek:

nie jestem pewna jak to jest , do mnie zawsze dzwonią:-D i pytają czy przyjadę do nich czy ona ma wyruszyć do mnie....;-)
 
reklama
madbebe- do mnie zadzwonila ta polozna ktora byla w domu po porodzie, umowilam sie na dogodny dla mnie termin i godzine, nastepna wizyta po 18mc-u,
Marta F- zdrowka dla Szymonka,
uciekam wpadne potem, dorwalam sie do BB tak przy okazji;-)musialam cos sprawdzic na necie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do nas niby ma przysłać list na 9 miesięcy, ale znając ją zadzwoni:-):-):-). Albo po prostu same się wybierzemy, bo prawdopodobnie 14 lipca lecimy na dwa tygodnie do Polandii:-D:-D:-D, M mówi, że lecimy z nim, ale jeszcze biletów nie mamy

Zaliczyłyśmy spacerek, zrobiłam kopytka i kluski śląskie. Teraz Andzia śpi.
 
Ciao!

Bede pisac wiecej jak Al pojdzie spac ale teraz chcialam tylko powiedziec,ze my mielismy jeden jedyny bilans jak Al mial chyba ze 3 miechy....i to tyle. Nikt, nigdy do nas wiecej nie dzwonil....takze nie wiem o co kamman....a Al ma juz prawie rok....
 
Ciao!

Bede pisac wiecej jak Al pojdzie spac ale teraz chcialam tylko powiedziec,ze my mielismy jeden jedyny bilans jak Al mial chyba ze 3 miechy....i to tyle. Nikt, nigdy do nas wiecej nie dzwonil....takze nie wiem o co kamman....a Al ma juz prawie rok....
jak to szybko zleciało....:-D
a pamiętam jak jeszcze z emilką się zastanawiałyście która pójdzie pierwsza rodzić...
a tu już roczek.... wow....
nawet sobie sprawy z tego nie zdawałam....:-p
 
My tez bylismy kilka razy na bilansie ale zawsze wysylali z 2 miesiecznym opóznieniem:)

Ponawiam pytanie czy mozecie mi polecic kogos do paznokci?? Może któras z Was ma namiar na dziewczyne która pracowala w solarium na woodquay Marta chyba??
Dzieki
 
Ostatnia edycja:
Ja cały dzien neta nie miałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
madbebe nie sądzę aby to tylko było czyszczenie się Zuzi bo i mnie popołudniu zaczęło chwytać już mam jedną dziurkę zatkaną i gardło boli :-:)-:)-( To moje starsze dziecko chyba po dworze lata z siatką i łapie wirusy a później wszystkim rozdaje :sorry2::sorry2: na szczęście mała nie ma mocnego katarku i nie zatyka jej noska więc nie ma tragedii tylko więcej śpi i często popłakuje i jęczy przez sen jakby ją coś bolało :-:)-:)-:)-(
Co do bilansu mi dzisiaj właśnie przyszedł list z wyznaczona datą wizyty na 18 czerwca bilans na 3 miesiące :tak:
 



20090613290117.png





 
Ostatnia edycja:
reklama
madbebe- do mnie zadzwonila ta polozna ktora byla w domu po porodzie, umowilam sie na dogodny dla mnie termin i godzine, nastepna wizyta po 18mc-u,
sprawdzic na necie :-)
wlasnie sek w tym ze ja sie przeprowadzilam i nie podlegam juz pod tamten osrodek zdrowia..gdzie bylam na 3miesiace:eek:

Do nas niby ma przysłać list na 9 miesięcy, ale znając ją zadzwoni:-):-):-).
wlasnie mam nadzieje ze i do mnie ktos zadzwoni,wtedy powiem ze sie przeprowadzilam,znowu;-):sorry2:,bo pelnego adresu mego nie maja:dry:
 
Do góry