reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dzieki laski za odpowiedz..a powiedzcie mi..czy tylne kolka scieraja sie ?? haha mam 100 pytan... no i czy to oparcie chociaz lekko sie odchyla do tylu..juz nie musi byc na plasko ale tak na pol lezaco ..bo ja juz sama nie wiem jaki wozek chce i szukam wszedzie ..:)
 
dzieki laski za odpowiedz..a powiedzcie mi..czy tylne kolka scieraja sie ?? haha mam 100 pytan... no i czy to oparcie chociaz lekko sie odchyla do tylu..juz nie musi byc na plasko ale tak na pol lezaco ..bo ja juz sama nie wiem jaki wozek chce i szukam wszedzie ..:)
Nie wiem za bardzo, o co chodzi z tym scieraniem. Moje kolka wygladaja normalnie. Jesli chcialabys je ewentualnie zobaczyc tak z bliska, to moge fote pstryknac;-)
Oparcie sie nie odchyla wcale. Nie ma mozliwosci regulowania. Ale nie jest tez calkiem w pionie, tylko takie wyprofilowane.
 
didi kolka sie nie scieraja ;-) a oparcia nie da sie odchylic ani troche:tak: ale tak jak napisala zgaga jest wygodnie wyprofilowane... w kazdym badz razie antek na niewygode nie narzeka:-)
 
Witam!
Mojego m znow nie ma:wściekła/y::no:mial miec dzis wolne ale baba wczoraj o 21 zadzwonila ze jest jej potrzebny chociaz na 3-4h i pojchal....ma jeszcze dzis po poludniu prac tapicerke w aucie bo wypozyczylismy wczoraj odkurzacz pioracy ze znajomymi,oni wczoraj prali dywany w domu....

SAndrulinka super ze Antek juz zdrowy:-)
Madbebe chyba jednak do GP musisz leciec
Lady Zgaga jak makowiec?
pieklas w ogole? bo nic sie nie chwalisz;-)

Dobra chyba czas brac sie za jakis obiad bo mlody juz chce na dwor
 
nie straszcie mnie :( to dziwne takie bo raz jest lepiej,a zaraz znowu napływa.Z reszta Zgaga zobaczysz sama i mi poradzisz:tak:;-):-)
 
Dziewczyny moze wiecie czy badanie krwi, ktore wykonuja tutaj dziecku pare dni po urodzeniu jest rowniez w kierunku fenyloketonurii??

A Alex? Mial ostra alergie pokarmowa, wszystkie mozliwe objawy, nie wiedzielismy co mu jest, bo dla tutejszych lekarzy wysypka pokrywajaca prawie cale cialo, calodzienny placz, chlustanie mlekiem, krew i sluz w kupce u 3 tygodniowego dziecka jest NORMALNA RZECZA i male dzieci tak maja!! Do tego dlugo utrzymujacy sie katar, na szczescie ominelo nas zapalenie ucha i oskrzeli, choc objawy na to uszko wskazywaly :dry: No i ma lekka asymetrie, ale z rehabilitacja nie bedziemy sie spieszyc, bo male dzieci czasem sie tak ukladaja i mysle, ze to nie powod do paniki. Tym bardziej, ze on sie uklada czasem w jedna czasem w druga strone. Czekam tylko na paszport i wyrywam stad do PL porobic mu wszystkie badania, bo juz osiwialam z tego wszystkiego :-(
Do tego jeszcze jak po cc nie mialam komplikacji, to rana dala mi w kosc przez prawie 2 miesiace :zawstydzona/y: Echhh...


Jakby ktoras z Was wiedziala, czy dzieciom sie robi to badanie w kierunku fenyloketonurii, to bede bardzo wdzieczna za odpowiedz! Cos nam lekarz zasugerowal ostatnio. A nie jestem pewna czy jak pobierali mu krew w 4 dobie zycia i wyslali do Dublina to bylo m.in. na to...

Pozdrawiam cieplutko i milej niedzieli Wam zycze :happy2:
 
Tabasia na 100% pobierajá tutaj krew na to.Do 72 godzin po porodzie pobierają krew ze stópki :tak::tak::tak:
Moim krew pobierała środowiskowa w domku.
Zdróweczka dla Alexa :tak::tak:

Witam.
Mój M sobie pływa gdzieś po oceanie i łowi rybki z kutra,a my zbijamy bąki w domu :sorry2:
 
reklama
tabasia mój tez miał taką wysypke,dlatego ciągle zmieniałam mleko, i też jade do pl zrobic malemu wszystkie badania:)))tutaj wszystko u nich jest normalne a ja mają wcześniej dzieci wiem ze to normalne nie jest:/

a ja właśnie jestem w trakcie bukowania biletów na mój 3-tygodniowy holiday:))))
 
Do góry