reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tabasia a co jest z Alexem ?? :confused: całuski dla Niego :tak:
Klucha09 w Galway zimno i mokro :dry:
Ka.Mcia no właśnie anineczka już Cię ubiegła ale i tak fajnie sobie odświeżyć:tak:
Młoda śpi , młody leży u niej w łóżeczku i bawi się karuzelą :eek: a mi znowu stopy marzną :dry: gdzie to słońce no gdzie :sorry2:
 
Hejo
Nie wiem czy mi sie strona zacięła czy ostatni post naprawde o 11

My dzis bylismy na picnicu, pomimo brzydkiej pogody było bardzo fajnie, kiełbaski z grilla, mnóstwo ciast, dmuchany zamek, skakanie w workach i inne zabawy
Naprawde fajnie wszystko zorganizowane :tak:

Tabasia, pisz częściej z nami, no i moze na jakies spotkanko sie skusisz ;-)

a co jest Alexowi??

Pauletta jak tam zakupy?

Ja kupiłam dzis maszynke do krojenia ziemniakow na frytki i oczywiscie musiałam ja wypróbowac :-) i własnie sie objadamy :-)

Słyszałyscie ze wulkan wubuchnąl w Ameryce Południowej cos chyba era wulkanow nam sie szykuje

Mój M dzis ogladał program na discovery i okazuje sie ze w morzach jest coraz mniej ryb a coraz wiecej ogromnych meduz
Japonczycy od 2004r łowia same meduzy :szok:
za kilka lat nie będzie już ryb, a meduzy opanuja wszystkie morza, takie sa prognozy naukowców :sorry2:

Takze dziewczynki korzystajcie póki jeszcze jako tako normalnie jest na ziemi :-p

edit: o juz mnie Zgagusia i Pauletta wyprzedziły, za wolno piszę ;-)
 
Ale tu cisza :-)

Ja juz czuje sie troche lepiej, ale noc mialam koszmarna. Zasnelam dopiero ok 4 nad ranem, przebudzalam sie co chwile przez goraczke,mialam z 39stopni,a wygladalam jakbym spod prysznica wyszla.Ale pospalam,M sie poopiekowal,do lozka all mi przynosil,z Amanda byl na malych zakupkach,wiec mialam cisze i spokoj, zrobilam sobie dluuuuuga kapiel i jakos po tym poczulam sie lepiej. Teraz nawet pije piwko z cola :-D Ale glowa dalej napieprza i nos zawalony i ledwo na jedno ucho slysze,ale wazne,ze widze poprawe.Moze jutro wypuszcze sie z domu.

monia zastanawialam sie jak ten picnik Wam wyszedl w taka pogode,bo corka moich znajomych tez go dzisiaj miala,ale super,ze pogoda nie przeszkodzila.
 
reklama
Witam i ja:-)
faktycznie coś mały ruch tu dzisiaj:szok: dziwne, bo pogoda do d*** i nie zachęca do wyjścia z domu.
Wilwia - całuski dla Tobika - i spotykamy się w przyszłym tygodniu - niech się wali, pali... nie odpuszczę;-)
Gastone - a jeśli będzie parka, to Alex i ... ?
Moniadan i Misia - ciekawe kiedy u mnie zacznie się "podłogowe życie" ;-) a tymczasem dużo cierpliwości wam życzę
Larcia - dużo zdrówka
ja dzisiaj w końcu zmobilizowałam się i zrobiłam porządek z zabawkami małego - pochowałam na strych rzeczy, z których wyrósł albo już się nie bawi... ale za to przyszły nowe i dalej mam wielki plac zabaw w salonie:eek:
lecę prasować, bo od 3 lub 4 dni leży mi cały kosz w kuchni i cierpliwie czeka... ale mojemu A cierpliwość powoli się kończy:sorry: ehhh...
miłego wieczorku:-D
 
Do góry