reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No nie bylo Was ciezko nadrobic musze powiedziec!

Ciao!
Ciezki dzien...o ciezki. Piknik sie udal. Dzieci mialy fajna zabawe...rodzice tez! Usmialam sie jak jeden tato pokazywal bajke Calineczka!:-D Ale wiadomo, jestem zmeczona bo latalam jak kot z pelnym pecherzem starajac sie ogarnac wszystko!:-D POtem jeszcze mialam moje kolko redakcyjne. Prawie zamknelismy juz numer!:cool2:

Czuje sie wciaz kiepsko....mimo,ze polozylam sie wczoraj o 22 i mialam dobra noc. Obudzilam sie mokra! Zoladek jakis taki roztrzesiony. I ciagle mnie na sciany rzuca....Aaron mowi,ze to brak jedzenia..ale jakos nie chce mi sie wierzyc. A :cool2:Wilwia- to to napewno nie jest TO. Nie jestem wiatropylna!:-D Nie wiem...moze jakies przemeczenie... Moze sobie jakas morfologie trzasne...

No nic. Ogladamy z A eurowizje i idziemy spac.
Dobranocka!!
 
reklama
Witam laski na szczescie duzo czytania nie bylo:)
Ja w pracy busy jak cholera, potem do kolegi na urodziny i teraz chwila na bb.
Klade sie spac bo wymiekam a jutro tez w pracy masakra, ale za to poniedzialek i wtorek wolny:))
Busiaki dobrej nocy
 
A ja na wieczór jabłecznik upiekłam :-) właśnie z pieca wyciągnęłam i się studzi :tak:
Andziulina no ja też właśnie się za prasowanie zabieram :tak: a jak A taki niecierpliwy to niech sam za żelako złapie :-p:-)
Misia,Larcia zdrówka Wam życzę :tak:
Wilwia i jak tam pupcia Tobika lepiej po tych maściach??buziaki od cioci :tak:
 
Hej Dziewczynki!
U nas leci, troche problemow ze zdrowkiem mielismy, ale juz sie wszystko stabilizuje na szczescie. W koncu tez doszlam do siebie po cc i nauczylam obslugiwac moje dziecko. Musze do PL leciec, zrobic Mlodemu badania, bo tutejsi lekarze to g*** sie znaja :wściekła/y:
Wybaczcie, ze sie tutaj nie udzielam, ale jakos brak weny, czasem cos podczytam tylko...

Pozdrawam Was cieplutko i postaram sie zagladac czesciej ;-)
Buu..a co się dzieje..czemu się nie znają..nie strasz bo we wtorek jadę z Patrykowym noskiem do Waterford i już się boję samego badania nie mówiąc już o tym co powiedzą..
A źle coś zdiagnozowali czy jak? Tulam cieplutko..
 
Witam...
Ale Was wywialo...myslalam zewiecej bede miala do czytania....

TAbasia no wlasnie co z synkiem???
Joannn pewno wsio okaze sie w porzadku;-)
Misia moze to faktycznie ciaza:sorry2:

A ja dzis caly dzien poza domem;-)
 
Dobry!
a Wy gdzie?:szok:
Qrcze malej wczoraj jakas ropka sie zebrala w oczku i lzawi jej teraz :-(Tak z nikad sie to wzielo..Nie wiem,moze sobie cos wlozyla do tego oka.Teraz to wyglada jakby sie kanalik przytkal bo stoi jej wszystko wewnatrz,nie splywa.Co robic?Uciskalam jej dzisiaj troche przy oczku,przemywalam woda przeg.,mlekiem.;zobacze czy cos sie poprawi do jutra :eek::-(
Trzec go nie trze,wiec chyba nie wkurza jej za bardzo.Czerwone tez nie jest za bardzo,tylko nie odplywaja jej lezki :-(
 
hejka
u nas ok..pogoda coraz ladniejsza i cieplejsza..

wpadlam zameldowac sie i zyczyc milej niedzieli

Lady Zgaga...mam pytanko czy w tym wozeczku Quinny Zapp rozklada sie na lezaco oparcie?? bo szukam czegos malego dla Ewuni no i aby do mojego micrusa latwo iswobodnie sie miescilo..aacha..no i czy nietrzeba lekko byc nachylonym do niej jak sie prowadzi bo wydaje mi sie niska jakas
 
Ostatnia edycja:
Dobry!
a Wy gdzie?:szok:
Qrcze malej wczoraj jakas ropka sie zebrala w oczku i lzawi jej teraz :-(Tak z nikad sie to wzielo..Nie wiem,moze sobie cos wlozyla do tego oka.Teraz to wyglada jakby sie kanalik przytkal bo stoi jej wszystko wewnatrz,nie splywa.Co robic?Uciskalam jej dzisiaj troche przy oczku,przemywalam woda przeg.,mlekiem.;zobacze czy cos sie poprawi do jutra :eek::-(
Trzec go nie trze,wiec chyba nie wkurza jej za bardzo.Czerwone tez nie jest za bardzo,tylko nie odplywaja jej lezki :-(

Spróbuj może solą fizjologiczną przepłukać oczko.


Dzień dobry
Cisza na forum, no ale w końcu weekend, więc się nie dziwię:-D
M z Anią śpią, to wpadłam się przywitać:-):cool2:. Dzisiaj u nas przynajmniej słońce świeci.
 
Hello
Widze, ze forum nam jakos podupada:szok:
Gdzie Wy wszystkie jestescie?

Madbebe, to wirusowe na 90%. Jakies cholerstwo lata w powietrzu. Ada to przechodzila i mnostwo innych dzieci tez . Po nocy nie mogla oka otworzyc tak miala posklejane od ropy. Ja tez jej przemywalam na poczatku woda przegotowana, sola fizjologiczna i rumiankiem ale nic nie dzialalo. Na to potrzeba antybiotyku do zakraplania, bo samo raczej nie minie. Chyba Cie wizyta u GP czeka...

Ide na sniadanko

EDIT: Didi, wozek sie nie rozklada do pozycji lezacej ale dla mnie to nie stanowilo wiekszego problemu. A maly po zlozeniu jest taki, ze miesci sie z tylu pod/za siedzeniem.
A, i on wcale nie jest taki niski, jak sie wydaje i nie trzeba sie do niego nachylac. Ja moze i jestem niska-165cm ale A. ma 180cm i nigdy go pochylonego nie widzialam;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ho;-)
didi antoś ma ten wózek i niestety nie rozkłada si do pozycjie lezacej ale jest naprawde maly po zlozeniu:tak:

u nas powoli zdrowiejemy chyba:tak: antoska ucho juz nie boli , katar schodzi tylko charczec zaczal niestety :sorry2:
pogoda nawet ladna , ale nie za cieplo :dry:
nudna niedziela na maksa bedzie bo A w pracy:dry:
milego dziewuchy!
 
Do góry