reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asieńko-a to ,to wiem:)niech się dzielnie trzyma swojej normy:)))
A Danielek mój wciąż próje uskutecznić swoje plany popsucia mamie humorku-nie spi praktycznie od rana-płacze,stęka i marudzi...jak juz mu się udaje przysnąć to na 10 min max-ale też zapodałam mu żel na dziąsła,moze zaraz czopek w ruch pójdzie i kto wie-być może mu przejdzie...Ale ja się dzielnie nie poddaję i bez zmian uśmiech na paszczy;)))Tylko mały grymas zaniepokojenia się pojawił-skąd taki bunt u szkraba
 
W tempie ekspresowym powilam obiadzio! Dzis kuchnia ala Misia serwuje gyrosa na cycach....apropo....jak jest karkowka po ang? I czy mozna tu kupic?? A laski z Galway gdzie mozna kupic polskie miecho? Zamawiacie od kogos? Ja kiedys kupowalam od takiego Roberta, co jezdzil chlodnia ale on chyba juz nie ma biznesu...:-(

Apropo rachunkow to do mnie przedwczoraj zadzwonili z meteora,ze w poprzednim miesiacu zrobilam polaczenia z internetem na 600E!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok: Ja im zaczelam tlumaczyc,ze to niemozliwe, ze ja nigdy itd...(bo taka prawda!). Oni mi na to,ze teraz mi jeszcze daruja i nalicza tylko 50e. I tym sposobem mam rachunku 86 e..a konto pusciutenkie! :sorry2: Ale co to wogole za 600 e???? no szok normalnie!
 
Asieńko-a to ,to wiem:)niech się dzielnie trzyma swojej normy:)))
A Danielek mój wciąż próje uskutecznić swoje plany popsucia mamie humorku-nie spi praktycznie od rana-płacze,stęka i marudzi...jak juz mu się udaje przysnąć to na 10 min max-ale też zapodałam mu żel na dziąsła,moze zaraz czopek w ruch pójdzie i kto wie-być może mu przejdzie...Ale ja się dzielnie nie poddaję i bez zmian uśmiech na paszczy;)))Tylko mały grymas zaniepokojenia się pojawił-skąd taki bunt u szkraba

Lubiczanko a może to skok rozwojowy???
 
Tichonku- no ja sie tak wlasnie zastanawialam czy to neck...ale tak jakos dziwnie...no i co mozna ja kupic normalnie w sklepie? Bo ja jakos nie widzialam...

A na net to ja slowo honoru nie wchodzilam! podejrzewam,ze moze jakis guzik niechcacy nawet Al mogl wcisnac i doopa! Ale jak sie wscieklam!
 
Przychylam sie do pytania Misi ,tyz nie wiemj ak jest karkowka po angielsku i czy mozna ja wogole kupic u rzeznika irl?

A ja siedze i sacze swiery sok z pomaranczy z lodem i cekam az maz odprawi klientow i mi poodkurza hihih

Edit:
Ale mam tempo pisania,zanim napisalam posta juz odpowiedz powyzejjest hehe
 
witam laski

ja dzisiaj bez zycia ..przeziembienie mnie lapie chyba na calego ale nie daje sie.. bede dzielna a co..

A laski z Galway gdzie mozna kupic polskie miecho? Zamawiacie od kogos? Ja kiedys kupowalam od takiego Roberta, co jezdzil chlodnia ale on chyba juz nie ma biznesu...:-(
gosciu oglasza sie na stronie galway

www.pjmeat.shop-it.pl
 
reklama
Do góry