reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asieńko-pojęcia nie mam:(((
Misia-nie wydaje mi się,żebyście tyle nabili,bo u nich nie ma czegoś takiego jak"teraz darujemy"-gdybyś nabiła nikt by Ci nie popuścił-im się coś popie..yło i nie wiedzieli jak wybrnąć-i teraz niby wyszli na takich dobrych:/Ale dobrze,że jednak do zapłaty tylko te 80e:)))
Anineczko-daj spróbować:)))
 
reklama
joasik ząbkowanie współczuje bo u nas od października bez przerwy i jest już 16szt....[/QUOTE]

ojoj maran - atha, nawet mnie nie strasz:szok:, biedna mała Ala.
Ile się te maleństwa muszą namęczyć, nacierpieć:-(, my narazie mamy dwa, bardzo szybko poszło dzień po dniu, akurat na pół roczku, ciekawe co dalej:baffled:
Dopiero wyszliśmy z refluksu, a było niewesoło, a tu już ząbale:szok:, hehe za jednym ciosem wszystko...
A tak apropos to widzę, że Alunia też rybka, ja jestem z 2.03;-)

anineczko droga, uśmiecham się w swojej sprawie, czy coś da się zrobić?;-)
lubiczanko, asienko, mój mały ma 10 kg, ale dla mnie to kruszynek, no i biorąc pod uwagę poważny refluks od urodzenia:-)
 
Ostatnia edycja:
co do miecha-ja jak dotad kupowalam u rzeznika na liosban,ale tylko mielone i karkowke,czasem indycze,bo tylko to wygladalo w miare...:baffled:Wlasnie tez mialam zamiar zobaczyc co ten koles ma,bo ceny dosc przystepne;z tym ze na razie z kasa krucho wiec wiekszych ilosci nie zakupie:-(-a myslalam o polowce swini np. ;)
Jak ktoras cos zamowi to dajcie znac,czy swieze itp.
 
Ostatnia edycja:
witam sie po pracy:)

agusiek niestety mam konkretną ilośc do zrobienia i jak to sie mówi mus to mus :/ ale tablety działają i dałam rade:)))
niestety teraz musiałam znowu sie nafaszerowac bo znowu niesamowity ból:/

co do rachunków to ja tez miałam właśnie z tym E po 20 euro i teraz wyrównawczy 173 także nie jest źle

agusiek maśc to elocom(albo elocon) kamcia poprawi ale jest bardzo droga i tylko na recepte:/ tutaj kosztuje 90 euro:/
 
karkowka po angielsku to pork neck filet babeczki bo ja czesto kupuje ale u mnie w miescinie tylko jeden miesiaz ja ma ale gosciu spoko bo wszystkie miesa ma na kartce przetlumaczone na polski

a co do niej to ja w sobote bede ja robila w majonezie i keczupie z cebulka pycha muj 'ukochany' szwagier ja kiedys robil i z chlebkiem do browarka jest pyycha
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanka widzę że nasze dzieci się zgadały dziś, ale ja się nie daję.. Tzn wkurzona byłam na maksa ale i tak mam humor.. I chyba zaraz zacznę czytać cos o "buncie dwulatka" A myślałam że mnie to nie dotyczy..:( Dziś pokazała na co ją stać....
 
A Was gdzie powynosiło???
U nas słonko wyszło -to ja myk pranko na dwór wywiesiłam.I spostrzegłam,że trawa nam wyrosła nie na żarty-więc co?kosimy:)))I skosiłam trawkę w ogródku i przed domkiem:)))J będzie miał mniej roboty,a ja miałam dodatkowe ćwiczonka-jest pozytyw?Jest:)))
 
reklama
Do góry