reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Straciłyście dostęp,połączenie z netem czy o co chodzi???
wPADŁAM POWIEDZIEĆ dobranoc...a lodziki już"się robią".Do jutra i słodkich snów:)))
 
reklama
Witam kochaniutkie
To prawda Karkówka nawet mi smakowała:)
Masć to elocom i wczesniej wszytskiego próbowalam, a kilka razy uzylam jej i widze efekty od razu mi lepiej bo walcze z tym od 2 lat:/
Misia dziwne z tym rachunkiem.. moze mały sie telefonem bawil, albo tobie sie sam odblokowal i wlaczyl net..?
Była włąsnie u mnie zgaga i juz pojechala.
 
hehe lubiczanka biedna nie miałaś z kim popisac:/ i musialaś sama ze sobą:)))

ja chatke wysprzątałam bo jakby tornado przeszło:/ a że jade na lekach to bólu nie czuje:)a był u mnie znajomy radny i obiecał ze zrobią nam wode:)))
zrobilam też kolacyjke dla K i byl w szoku:)) ale zasłużył bo dzisiaj sam małym sie zajął a mały marudny dzisiaj
 
Witam,
ostatnio troche busy jestem wiec nie mialam jak nawet tu do Was zerknac.

Tichonek-tak, tak widzimy sie w sobote.

Dobrej nocki wszystkim zycze!
 
Kamcia ale o ile sie orientuje to masc sterydowa jest:baffled: nie powinno sie jej:no: stosowac za dlugo
Lubiczanka szacun:szok::-D
Didi zdrowka dla Was
 
No a my w rezultacie w domu siedzielismy. Nie liczac rundek po ogrodku zeby sprawdzic czy mi juz rododendron i nagnolia paczkuja i owszem cos tam juz widac!:-)

Alutek dzis pol dnia stal, a to przy stole a to przy kanapie, ciagnac koty za wasy....:sorry2: Stoi i mu sie te nozyny trzesa ale twardo sie przemieszcza wzdluz kanapy! Ciekawe kiedy bedzie hasal sam:-)

No a jutro wybieram sie do miasta wiec mam nadzieje,ze pogoda dopisze!!

Dobranoc dziewczynki!

acha ! Anineczka- swietny filmik. Usmialismy sie z A. Ale oni sa fantastyczni ci kolesie!! Naprawde dali rade rewelacyjnie!!

Didi- dzieki za stronke. Chyba sie skusze! Ceny maja naprawde fajne!

Kamcia- a co to znaczy ze NAWET co smakowala:-D Bardzo dobra byla!! A gdzie Madbebe karczek kupilas?

No dobra to gudnajt:-)
 
Witam po tygodniu, wczoraj wróciliśmy po 10 godz w podroży:szok:, wylecieliśmy o 11 planowo o 10.10, dolecieliśmy do Shannon a potem 3 godz autokarem, masakra ale z drugiej strony dobrze ze w ogóle wylecieliśmy.Dziś już normalny dzień koniec laby:-(
 
Misia nawet to oznacza ze nawet ja zjadlam poniewaz nigdy nie jadam karczku raczej kielbaski z grilla a ten byl pyszny i mi smakowal:)
 
reklama
Hejooo z wieczora:-) lubiczanka neta mi nei wcięło ale nie dość że brak weny to jeszcze brak rąk do pisania:dry::sorry2: Ale dzisaij była Lady Zgaga (jak tam NCT??) przywiozła nowy gadżecik i mam nadzieję że zadziała na tego mojego małego cycocha co się odkleić od mamy nei chce :tak:teraz już mi padła na noc więc musze ogarnąć materiały z kursu "More than words" o nauce mówienia ;-) także zerknę do Was jak nie później tak dopiero z rańca cos mam komputerowstręt od dwóch dni :baffled::sorry2: a FB już nie pamiętam kiedy odpalałam:sorry2: Miłego wieczoru:-)
 
Do góry