reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dobra - sprostowanie małe:sorry2: owszem zapłaciłam tyle,ale... za gaz :nerd: a Wy o prądzie ten w TVN tez o pradzie to poleciałam z prądem. I dzwonił moj G i mi opowiadam ,ze nie tylko my tak mielismy a on mi na to "... ale my za gaz tyle zaplacilismy a nie za prąd ..." :nerd:doinformowanam jak widac :sorry2: w kazdym razie niewazne za co to i tak w *** duzo :dry:

anineczko kochana- alez pytaj-co tam nie wypada znow??? a co do łososia to włóz go do piekarnika posyp przyprawką i daj mu "dojsc" - :baffled::-D do tego pieczareczki- oczywiscie masz w domku prawda? Jak juz bedzie dochodził- łosos ofqrs- to poółz na nim plaster zółtego sera/albo posmaruj go białym serkiem takim zwykłym do kanapek- zapiec chwilke jeszcze i "wuala" ... mniemam ,ze serki tez w domu masz:happy::-D


lubiczanko i chcesz mi wmówić,ze to jest to ?? i ze działa? nabijasz sie ze mnie:nerd::-D
 
Witam....
A my dzisiaj pospaliśmy do 10:szok::szok:
Mam tyle rzeczy do zrobienia,a chce mi się...:dry:
Pogoda taka sobie,a chciałam z małym wyjść na spacer bo wczoraj nigdzie nie byliśmy po tym jego szczepieniu...
Z tymi rachunkami to dziwna sprawa....Nam ostatnio za gaz przyszlo 435 euro za 2,5 mis:szok::szok:a wcześniej za miesiąc 120 euro a grzaliśmy tyle samo...I bądź tu mądry:sorry2:
Asieńko,Renni,Tichonek,Karolina mam nadzieję,ze zobaczymy się w komplecie:tak::-)
Nic,idę się zmobilizować :dry:
A wczoraj dostałam MC:-) A czekalam od września 09:baffled: ale ważne,ze juz mam:tak:
 
Witam!!!!

U mnie noc do niczego i jestem dziś bez życia!!!

Nasz ostatni r-k za gaz też był ponad 400 euro, a nowy nie chce przyjść.

W ubiegłym roku jeden r-k za prąd mieliśmy ponad 600 euro, prawie zawału dostałam jak to zobaczyłam.
 
A jeśli to za gaz Margaret to już w ogóle nie ma o czym mówic.
Nosz kurna i nie mam pieczarek :no: Serek mam,ale chyba zrobię tradycyjnie w bułce tartej :sorry2:
Dodam ryżu i niech jedzą.

Dyta oj no to ładnie z tym rachunkiem.
Ale dobrze,że MC jest :-)

Crazy Girl auć :baffled::-D:szok:


Dobra,lecę porozstawiac chyba do kąta.To zamiast pozbierac zabawki słyszałam odgłos wysypywania Lego na podłogę :blink::baffled: już nie wspomnę o tym,że nie pozbierali innych zabawek :no:
 
A my wróciłyśmy z ważenia:-), Andzia waży 6600:-):-):-), no ale i apetyt jej wrócił to i znowu ładnie przybiera:-D:tak:.


Wy mi nawet o rachunkach nie mówcie, bo przez rachunki zmieniliśmy chatę:wściekła/y::no::baffled:
 
Za gaz rachunki byly w tym roku wysokie wszedzie.Ja dostalam 450 za trzy miesiace te mrozne,a chalupe ogrzewalismy non stop.A mam co ogrzewac.a teraz dostalam 270 wiec roznica jest,nastepny juz wogole nizszy bedzie bo nie grzejemy wogole prawie bo cieplo.
No ale jak lubiczankia ma taki wysoki rachunek za prad to,,,nie zazdroszce,tez by mi sie humor popsul...
 
reklama
Margaritta-a no właśnie tak-i się wcale nie nabijam:pspróbuj jutro rano-zero myśli pt"znowu pada,szaro czy coś mnie tam boli".Najzwyczajniej w świecie otwórz swoje piękne oczęta i pomyśl sobie,że dziś będzie świetny dzień:)))
Anineczko-nie doradzę,bo ryby to ja tylko na wigilię robię,a moje ulubione to jak zrobię taką błyskawiczną-na wynos;)
CrazyGirl-najfajniejszy moment tego filmiku to3 ostatnie sekundy-bach:)))
Misia-a no właśnie polecam taki bezcelowy spacerek:)
Asieńko-kruszynka twoja Ania-Daniel wciąż przed 9cioma kg stoi:/
 
Do góry