reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam

Lubiczanko niezły rachunek.I to za sam prąd? :szok:
Oby się wszystko wyjaśniło.

agusik a dziękuję dziś już troszkę lepiej.Muszę wrzucic na luz.Wczoraj długo rozmawialiśmy z M,nakładł mi do głowy i chyba co nie co zrozumiała ta moja łepetyna.Tak więc dołki muszę odstawic na bok i jak to M powiedział"życ jakby to był ostatni dzień" .Ja pesymistka w zasadzie jestem i w tym zdaniu widzę słowa "jutro umrzesz " :-D ale postaram się byc positive :-D:-D

A na szubidubidu się spóźniłam bo byliśmy na zakupach.obejrzałam tylko wyniki :baffled:


zgaga znalazłam ten filmik na 'Wirusowe zapalenie łączy' na tvn24 :tak:
Świetny.Ale znalazłam ich inne piosenki.jest to grupa studentów z Oregonu.Świetni są.


Marta współczuję bóli :-( Niby mówią,ze można miec po znieczuleniu bóle pleców,ale takie?


a co do mojej łepetyny jest lepiej.Jeszcze trochę czasem zaboli ,ale już widzę światełko w tunelu.
Pogoda paskudna :baffled:
 
reklama
Dzien doberek mamuski.U nas dzionek jakos narzie sie zapowiada bez zlych humorow i boli hehe zobaczymy co bedzie dalej.Za robotke sie trzeba jaks wzisc bo nie wolno sie lenic.Jak mam jakakolwiek energie trzeba to wykorzystac bo za 2 godzinki energia moze pojsc w las..
Agusiek noc dzis spokojniejsza ,magiczna liczba wyniosla 10:-D:-D:-D wiec norma hihi

Nooo dobra spadama na sniadnie i sprzatanie.Alee wroooceeeee:rofl2:
 
Dzieńdoberek:-)

Wpadłam się tylko przywitać, widzę, że trochę mam do poczytania, nie wiem czy zdołam to nadrobić;-)
U nas ząbkowanie i jeszcze raz ząbkowanie, a poza tym byliśmy na szczepieniu, więc ogólnie jest ałaała:-(
Do poźniej mamuśki!
Miłego dnia:-)
 
Witam;-)
A my dzis pospalismy do 9:-) A wszystko za sprawa tego, ze ten moj maly rozrabiaka szalal wczoraj do 23:sorry2: bo jak popoludniu polozylam go spac tak potem do 18stej nie dal sie sciagnac z wyrka:szok: On cos sobie zaczol przestawiac to spanie, dzisiaj chyba go w ogole nie bede kladla w dzien-zobaczymy co z tego wyjdzie.
lubiczanka- co za kosmiczny rachunek:szok: Skad oni biora takie kwoty???:szok:
Crazy Girl- ja dzis mialam podobne sny, ale mi sie snilo, ze spoznilam sie na samolot powrotny z PL:-D
Asienko r- gratuluje postepow malej;-) teraz zanim sie obejrzysz juz bedzie smigala na czterech:-)
 
i ja sie witam... u nas w miare dobrze sie spało, Ala sie budziła nad ranem, ale ogólnie to nie było źle...
joasik ząbkowanie współczuje bo u nas od października bez przerwy i jest już 16szt....
 
Anineczko,Sylwiaaa-czekam co powiedzą mojemu exlandlordowi,bo taki rachunek nie podoba mi się wcale a wcale:/
Anineczko-noooo- wreszcie dochodzicie do siebie:)))
A mi dzisiaj Danielek usiłuje namiętnie spsuć humor,ale nie dam się-coś wymyślimy i zaraz nyny pójdzie:)))Pranko czeka na wyjęcie z piekielnej machiny,nastepne brudy czekaja w kolejce...a dzień nic się nie poprawia:(
ale co-to ma być jakąś przeszkodą???nieee-uśmiech na twarz i do dzieła-łeee-i jeszcze sprzątnąć muszę i obiadzio wyczarować...i jeszcze parę innych rzeczy porobić:/ściskam i do potem
 
hej

nawet w TVN24 mówią o kolosalnych rachunkach za prąd ,ale w PL:-D i powiem Wam /Ci lubiczanko, ze... oby Ci sie to jakoś udało, bo my niestety zaplacić musielismy całe 443 .... no comment. Po porostu nikt nie przychodzil co dwa m-ce spisywac licznika tylko jakąs srednią sobie wpisywali i juz. A ze ja nie otwierałam skrzyneczki z licznikiem i w wierze,ze zuzywam tyle i place w miare to bylo ok. Az nagle przyszed se pan spisał stan własciwy i nie było zmiłuj- oprócz mojego ich zgnojenia tylko - a to potrafie:sorry2: teraz se zerkam w skrzyneczke (ciiii) i znam stan na biezaco. Bo czlowiek mysli ,ze zuzywa w miare duzo a rachunki po 100-pare to góód. A tu sie okazła dupa ..

To samo własnie stalo sie w Czestochowie- przed chwilą o tym mowili. Przyszły babcie sie wykłócić, bo po 1000 zł do zapłaty dostały.


Ide połozyc Niki i zajrze niebawem na ineczke w Waszym towarzystwie.;-)



aaa miałam się pytac , co Ty lubiczanko "bierzesz"?? ja tez chce :sorry2::-D
 
Margarittko-Kochanie wierz mi,że komu jak komu ale Tobie zdradziłabym ten sekret,a tu nic więcej poza po przebudzeniu myśl-dziś musi być dobry dzień:)))I od kąd stosuję taką kurację tak właśnie jest...Co do rachunków-nie pozostaje mi nic innego jak być dobrej myśli,bo nie uśmiecha mi się płacić tyle,zwłaszcza przed urlopem...No ale zobaczymy:)))
 
Noooo bo to jest to o czym ja się produkowałam ostatnio apropo rachunku.Jeśli masz listerkę E na nim to znaczy,że jest prognozowany i liczby sobie wzięli z kosmosu,często gęsto zaniżając stan faktyczny.Powinno byc tak,że 3 razy do roku to jest Estimate a kolejne 3 rachunki wyrównawcze.
Ale bądź co bądź dużo Margaritko przyszło do wyrównania :baffled:
I tutaj chciałam zadac pytanie,ale się powstrzymam bo nie wypada :-D:-D:-D

Niestety łeb się odezwał mocniej :wściekła/y: dla odmiany wezmę paracetamol,może mi pomoże :baffled:


nooo i co ja na obiad mam zrobic,wyciągłam łososia,ale z czym go zrobic? :dry:
 
reklama
Dziendoberek everyone!

Witam nowe Maminy!:-) My pospalislmy do 9.30 a teraz zabawa....pranie powieszone....

Zastanawiamy sie co zrobic z tym dniem. Wyszloby sie gdzies ale tak bez celu...?? hmmm.....
 
Do góry