reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry
Znowu pada:baffled:, ale mam nadzieję, że po południu zrobi się tak super jak:-) wczoraj:-). Anię w nocy chyba dziąsła bolały, bo płakała przy jedzeniu a dzisiaj nie chce buzi pokazać. Idziemy dzisiaj na ważenie na 11.


Marta współczuję bólu
Pauletta zdrowego gardziołka:-)
Witam nową foremkę:-)
 
reklama
Witam z ranka..
U nas słoneczko wychyla się co jakiś czas z poza chmurek..
Nocka piękna... Cała przespana..
Zaraz idziemy na spacer.. A potem śmigamy po sadzonki..:-)
Fluidy i ja dziś rozsyłam także macie ze zdwojoną siłą;-):-)
Miłego dnia!

A śniło mi się dziś że byłam w swoim domu w PL i widziałam przez okno jak dwa mniejsze samoloty trzymają (jeden z przodu drugi z tyłu) wielki samolot pasażerski bo tak nim rzucało i nie mógł prosto lecieć i wylądować przez pył wulkaniczny:-D.Co za schiza......:baffled: Nie dość że się boje to jeszcze mi się takie głupoty śnią...
 
Hejka:-)
Witam sie z rana nie wyspana, bo moje dziecie stwierdzilo o polnocy ze zamiast spac woli sie bawic:baffled:ale nie dalismy za wygrana i wkoncu po godzinie padl:tak:

Wczoraj mialam busy dzien, dzis tez mam troche do zrobienia:tak:

Kamcia a co to za masc???? Moze podpowiem mojej mamci:happy:
Anineczko jak tam glowka??? Wiem jakie to okropne kiedy nic nie pomaga, sama to przechodzilam jakies 2 mce temu - dziewczyny swiadkiem, bol przeokropny i nic nie pomagalo, czasem mialam wrazenie ze zemdleje za chwile tak mi sie w glowie krecilo, calkiem mozliwe ze to wynik psychicznego wyczrpania i depresji bo ja jakos wtedy tez bylam w dolku :baffled: i co dzien to samo....:-( Widze ze Ty wczoraj nie moglas sie doczekac YCD:-D:-D:-D
Gastone jak nocka? Lepiej choc troszke;-)??
Ewelcia wszystko wina zabkowania napewno;-)
Lubiczanko co za kwota!!!!:szok:
Marta tulaski, oszczedzaj sie w pracy;-)
Witam nowe mamki
Udanego dnia:-)
 
Ello
Ja tylko na chwilke
Witam Was i milego dnia zycze:-)
Przez okno jeszcze nie wygladalam, bo rolet nie odslonilam ale przysieglabym, ze na zewnatrz swieci slonce...:-) To fajnie, bo niedlugo zapomne, jak wyglada...
No to spadam, papa
 
Marta-mamy spisane wszystko i już rozmawialiśmy z Brendanem-powiedział żebyśmy nie płacili,on zadzwoni i wyjaśni się wszystko(mam nadzieję)
Agusiek-szkoda,że nie widziałaś mojej miny wczoraj ,kiedy otwierałam ten rachynek:/
CrazyGirl-no,wreszcie jakieś wsparcie w pozytywnym mysleniu;)))I nie schizuj tak z tymi samolotami:)))
Asieńko-a próbowałaś podczas takiego ataku płaczu popsmarować żelem dziąsełka Anuli?
LadyZgaga-odsłoniłaś rolety i...rozczarowanie???Nic się nie martw-przesyłam promyczki słoneczne dla Ciebie:)))
47.gif

No a ja jak postanowiłam tak też zrobiłam-czyli spacerek poranny zaliczyliśmy:)))Wiecie,że to orzezwia i poprawia humor(jeżeli nie wieje huraganowo)-nawet jak siąpi deszczyk to fajnie tak sobie podreptać-polecam:)
 
Ostatnia edycja:
Witam się:sorry2:
Żebym miała dobry humor to nie powiem:dry:Taka pogoda beee,że najchętniej w łóżku bym dzień przeleżała:sorry2:Ale prognoza pokazuje,ze ma być dziś lepiej,mam nadzieję bo muszę do miasta skoczyć.Kij tam ze mną,ale muszę Radka ciągnąć ze sobą,a on tak kocha ze mną łazić,że szok:dry:
Marta,ja na Twoim miejscu do lekarza bym się z tym bólem przeszła.To jakoś tak dziwnie,ze boli w tym miejscu gdzie wkłucie miałaś,może jakiś zrost się zrobił i nerw uciska?
CrazyGirl to nie tak,że mało,ze się boisz to jeszcze Ci się śni,tylko Ci się śni bo się boisz:tak:
414 Euro:szok::szok::szok:Toż bym się chyba pochlastała:szok:Ale na pewno to jakaś pomyłka:tak:
Asienka,Renni(a właśnie gdzieś Ty?) pojutrze się widzimy?
 
d.dobry!
u nas slonce swieci,ale co z tego jak wiatry straszliwe...
Wczoraj caly dzien oczywiscie czekalam na kuchenke,przez co z mala nigdzie nie bylam;dzis kolejny dzien czekania-oczywiscie kuchenki niet;ani telefonu ze nie bedzie,nic:angry:Heh,to samo bedzie z rentem,poczeka sobie gnojek,bo juz inaczej go okreslic sie nie da:no:

ja humoru nie mam,jestem na silnych lekach przeciwbolowych:/ plecy mnie tak bolą ze ledwo chodze:((nie wiem jak jutro dam rade w pracy a i po tabletkach nie moge prowadzic:/ życ nie umierac:/
Marta-pewnie wlasnie jakis zrost lub stan zapalny Ci sie zrobil.Polecam diclofenak (difene).To jest na recepte.Dostalam je po porodzie,sa przeciwbolowe i przeciwzapalne.Moj A. je bierze na ostre bole plecow.
asienka-gratuluje postepow u Ani!Moja Wikta juz na plecacg prawie nie lezy.Tylko ja poloze na mate,ona zaraz myk i na brzuch:-D
anineczka,gastone-mam nadzieje ze waszymi glowami lepiej ;-)
Pauletta
-Tobie tez zdrowka!
Witam nowa mamuske!
wiem,ze cos jeszcze chcialam,ale nie pamietam:sorry2:
 
reklama

Przynajmniej na trochę:-)

Tichonku, tak widzimy się:-), może nawet poznasz mojego M:-)
Madbebe u nas to nawet pieluchy zmienić normalnie nie można, bo myk i na brzuch, rano jak się obudzi to tak samo, a ostatnio tyłek do góry i pełza do tyłu na razie, ale to kwestia czasu zanim ruszy na kolankach do przodu:-)
 
Do góry