reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam,
u nas tez snieg padal:szok::szok::szok:!
A ja myslalam,ze zima juz nie wroci,:tak: a najlepsze jest to, ze jak ostatnio chcialam kupic Natalce jakies bluzeczki z dlugim rekawkiem, musialam sie niezle nalazic bo wszedzie wszystko na krotki rekaw.

Ide chatke ogarniac, jakies pranko tez trzeba zrobic.

Zycze zdrowka wszystkim chorowitkom!
Pa, milego dnia!:-)
 
reklama
Witam:-):-)
Ja od rana już na nogach bo szykuje mi się wizyta w szpitalu ale tym razem nie za spr białych ciałek krwi a przepuliny ciągnie mi się to już latami a operacje trzeba zrobić ciekawa jestem co mi w szpitalu powiedza już się rwię na cięcie:szok::szok:. Normalnie jak nie urok to ....... same wiecie co..
Za oknem śnieg o co chodzi ???? było już tak ładnie a święta tuż tuż. Przy okazji mojego wyjścia zrobię już zakupy trzeba w jajka się zaopatrzyć, kiełbaske mmmmmmm głoda się zrobiłam.
martuśF szkoda mi Ciebie kochana, ale wiem że silna z Ciebie kobietka i dasz radę. Kiedy ty biedulko odpoczniesz sobie
sandrulińska ja też nie cierpię szczepień po nich moja Agatka jest taka schorowana, a co do wirusów to nie koniecznie muszą Was złapać:happy2:
Dobra lece coś spałaszować i w drogę odezwię sie później miłego dzionka...
 
Hejoooooo:-) no dzisiaj sobie pospaliśmy aż do 8:30 :tak::-) dzieci jedzą śniadanko ja ze swoim muszę poczekać aż młodsza mnie wyssie :-D na dzisiaj mam bardzo ambitne plany aby zrobić ciasto niestety tylko takie z torebki no ale zawsze coś ;-)jeszcze tylko nie wiem co będę na obiad robić ..ciekawe czy m wyciągnął jakieś mięsko z zamrażarki :confused:
Larcia no już lada chwila Twój m będzi z Wami :tak:
moniadan szczęśliwej podróży
frog hop hop gdzie jesteś??
Marta, Lubiczanka, Didi, Larcia i wszystkie chorowitki życzę szybkiego powrotu do zdrowia :tak:
 
Melduję się:happy2:
Tak,jak Dyta pisała,u nas walił przed chwilą śnieg takimi wielkimi płatami,że szok:shocked2:A ja mam nadal okna nie umyte:baffled:Kiedy ja to zrobię?:wściekła/y:Teraz pada deszcz ze śniegiem i w ogóle zajefajnie to wygląda:dry:Wiosna jak się patrzy:baffled:
Radek na szczęście dziś przespał całą noc i my przy tym odpoczęliśmy bo wczoraj to normalnie na nos lecieliśmy:baffled:Myślę,że to dzięki Nurofenowi i tym czopkom podanymi przed snem:tak:
Wczoraj Młody już nie pawiował,pospał popołudniu 2 godzinki i wstał w dużo lepszym nastroju,nawet mówił,że dużo lepiej się czuje.Nic oczywiście nie jadł,ledwo jednego chrupka kukurydzianego wcisnął:sorry2:Pod wieczór znów zaczęło go rozkładać,gorączka mu podskoczyła,rumieńców takich dostał,że szok:sorry2:Sił nie miał na kąpiel nawet:no:Ale co się dziwić,poprzednią noc nie zmrużył oka i jeszcze nic nie jadł...Padł po 21 i spał dziś do 8:tak:
Dziś też już troszkę lepiej,ale widać,że chory,blady,oczy czerwone:-(Dałam mu już czopka,przez pół godziny jadł jednego biszkopta i dałam Nurofen bo gorączkę nadal ma:-(No,ale widać,że idzie ku lepszemu:tak:
...A wczoraj wieczorem,na Superstacji w wiadomościach mówili o FarmVille:-)O tym jak to miliony ludzi się w to wciągnęło,jakie ma powodzenie:happy2:
Tichonek co to za kretyn lekarz, lepiej daj znać do kogo nie chodzić, niech se sam wkłąda 5 czopków dziennie :tak:
Wiesz co,to nasz GP w Swords,także bez obaw,Ciebie on raczej leczyć nie będzie:dry:Ale my zawsze chodzimy do innej pani doktor w naszej przychodni,wczoraj jej nie było(a super babka) i byliśmy skazani na tego Speedi Gonzalesa:sorry2:Normalnie wszystko robi,mówi w tempie żółwia:baffled:
Larcia,wyobrażam sobie jaki,najpierw strach,potem rozczarowanie,żal musiałaś czuć wczoraj:sorry2:Na szczęście wszystko się wyjaśniło i już dziś będziecie mogli świętować powrót m we troje,potem we dwoje...:-)
Gastone,mój Radek też się nie pochwalił co ma między nogami do samego końca,a potem był bardzo otwarty na ludzi,do wszystkich bez problemu na łapki szedł:-)Twoje Dzieciaczki pewnie też tak będą miały.Po prostu dawkują Wam emocje stopniowo:-D
Martuś:sorry2:Ty jak zwykle masz co robić:sorry2:Współczuję Ci,kochana.Jesteś dzielna bardzo,choć wierzę Ci,że czasem sił i cierpliwości już brak:sorry2:Ja dwa dni choroby Radka już mam dość,a Ty....
Idę trochę ogarnąć chatę bo mam sajgon,że aż wstyd,wczoraj mi się nawet odkurzacza wyjąć nie chciało:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Hej mamunie.
Ciotki wrony -przestancie wszystkie chorem i tu krakaac e to dziewuszki bo ja chce parke!!! Zamiast mi to dobre fluidy przekazywac to kracza ech..:-D

U nas tez padal snieg i dziekowlam za swoje lenistwo bo nie chcialo mi sie przedwczoraj moich sdzonek truskawek posadzic i dzieki bogu.Dzis po sniegu sladu nie ma,slonce swieci ale zimnoo ze az strach.
No to uciekam swoje dzidziole nakrmic bo sie domagaja.
Zdrowka chorowitkom wszystkim zycze, aMonia tobie spokojnego lotu.
 
Gastone...ja za pierwszym razem mowilam ze parka..ale kurcze powoli zaczynam podejrzewac jak juz pisalam ze 2 laski... ale okaze sie moze pomyle sie pierwszy raz..:) bo to moje 1 blizniaki gdzi emowie co.. haha..
ale wiesz moja Ewunia tez byla bardzo wstydliwa i nie chciala sie dlugo pokazac i odwracala sie dupskiem..a Albert na pierwszym usg ..szeroko nogi i chwalil sie klejnotami i tak bylo na kazdym usg...
zazwyczaj dziewczynki sa wstydliwe i nie pokazuja tego co miedzy nozkami ..hahah
 
witam:-)
a u nas śnieg padał, ale wczoraj:baffled: dzisiaj na razie nie pada, więc nie jest źle...
MartaF - ja też nienawidzę czystej wódki:baffled: na sam zapach już mi niedobrze... ale czego się nie robi, żeby lepiej się poczuć;-)
Gastone - to ja trzymam kciuki, żeby była parka:tak:
a rano oglądałam w tvn program o czworaczkach:szok: ludzie - jakie ciupinki małe... a ogarnij taką gromadkę:sorry2:
 
reklama
Do góry