reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

U nas po obiadku, Ania tnie komara:-) a mamuśka powinna wziąć się za prasowanie rzeczy małej, ale mi się nie chce:zawstydzona/y::confused:. Pogoda do doo... Nigdzie nie wychodzimy, u nas też jakiś śnieg popadał, ale na szczęście szybko się stopił.
Pauletta ja bym na Twoim miejscu w sosie jogurtowym zrobiła:-D
Crazy Girl dobrze, że wieczorek się udał:-)
 
reklama
uuu Pauletta ja bym zrobiła z ananasami ;)

A ja sobie jaja ugotowalam na paste a tu sera w lodowce brak... Ale nigdzie sie nie wybieram bo snieg wciaz pada..... A teraz zabieram sie za robienie listy na zakupy...Na szczescie m jutro jedzie z nami wiec on zrobi spozywcze a ja skocze z mala do galerii..

Pauletta ja taka szczupła wcale nie jestem...
 
Dzien doberek....
Looknelam pobierznie i widze ze choroob ciag dalszy:-(
Wszystkim chorym zycze zdrowka....

ale u nas wieje - masakra...a do tego poada:baffled:wiec ze spaceru nici/...mlody mnie wykonczy w domu:baffled:.

Wkurzylam sie niemilosiernie i juz miesem rzucalam:wściekła/y:
Pamietacie ze nie raz nie dwa juz pisalam ze wyslalam dokumenty o MC w paznierniku i cisza...ostatnio nawet dzwonilam i babka mi powidziala ze brakuje dokomentow i mam doslac...a ja prawie sie z nia klocilam ze przeciez wyslalam...:cool2:.
Nie dawo m wpadl dodomu i mowi ze ma list dotyczacy MC z data 11 listopada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.....
Glupi listonosz nie przywozi listow do nas tylko u Henka zostawia(heniek to mojego m szef;-))a ten jelop znalazl to dzis dal mojemu m:angry::angry::angry::angry::growl::growl::growl:
 
Z planów wyszło wielkie G :dry: dopiero udało mi się Zuzkę odłożyć do łóżeczka bo tak to cały czas do cycka przyklejona co przysnęła to Wiktor się rozwrzeszczał i ją wybudził :dry: małż oczywiście mięsa nie wyjął i teraz musze myśleć co tu wykombinować na obiad rozmrażam piersi z kurczaka mam ochotę zrobić zapiekane tylko nie wiem jak mam ochotę czy z ananasami czy w sosie jogurtowo serowym i tak myślę od godz i nie mogę się zdecydować :sorry2: HELP!!!!(...)
Ja bym zjadła z ananasem :tak:

A co do jelitówek.. Byłam wczoraj w szpitalu i pełno dookoła informacji o tym, że panuje teraz WINTER VOMITING BUG brr...zdrówka dla chorych!
 
Dzien doberek....
Looknelam pobierznie i widze ze choroob ciag dalszy:-(
Wszystkim chorym zycze zdrowka....

ale u nas wieje - masakra...a do tego poada:baffled:wiec ze spaceru nici/...mlody mnie wykonczy w domu:baffled:.

Wkurzylam sie niemilosiernie i juz miesem rzucalam:wściekła/y:
Pamietacie ze nie raz nie dwa juz pisalam ze wyslalam dokumenty o MC w paznierniku i cisza...ostatnio nawet dzwonilam i babka mi powidziala ze brakuje dokomentow i mam doslac...a ja prawie sie z nia klocilam ze przeciez wyslalam...:cool2:.
Nie dawo m wpadl dodomu i mowi ze ma list dotyczacy MC z data 11 listopada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.....
Glupi listonosz nie przywozi listow do nas tylko u Henka zostawia(heniek to mojego m szef;-))a ten jelop znalazl to dzis dal mojemu m:angry::angry::angry::angry::growl::growl::growl:

Ale to już decyzja, czy właśnie proszą o te dokumenty??? Jełop to listonosz, jak można tak robić, skoro wie, że może szef zapodziać.
 
ello!
widze ze chorobstwa ciag dalszy..Zdrowka zycze wszystkim potrzebujacym ;) (Marta co tam?)
Chyba rzeczywiscie zimne swieta nas czekaja..Szkoda,bo tak ladnie juz bylo :no::-(
Joannn-ten icing to jakas gotowa polewa czy jak?bo ja ciemna w tych kwestiach..Dopiero sie wtajemniczam powoli:zawstydzona/y:
Brrrrrr...Zimno!Mam nadzieje ze juz oleju tankowac nie bedziemy musieli bo nie wyrobie
:wściekła/y:
 
Icing to jest masa lukrowa biała, do tego potrzeba barwniki i zabawa na całego ;-) Najgorzej jednak się ją wałkuje..bo jak chcesz bardzo cienką warstwę to się łatwo dziurawi..ja podsypuję mąką..ale widziałam cukier icing - z którego można zrobić taką właśnie masę po dodaniu białek..to myślę, że może następnym razem tym będę podsypywać..bo po dodaniu płynnych barwników masa się robi dość rzadka.. Potem po nałożeniu na ciasto ta masa twardnieje i jest taka skorupka z niej..
 
Taka pogoda w Irlandii że odechciewa się tam jechać brrr... Przesyłam wam kochane gorące promyki słonca niech was ogrzeją i przepędzą te zimowe wstrętne chmurzyska!!


a ja dzisiaj znowu zmeczona... mój synek od 2 do 4 nad ranem ma czas wzmożonej aktywności i nie śpi tylko bawić się chce... no więc gadam do niego i bawie się z nim jak się zmęczy to idzie spać na 2 godzinki :-( padam na twarz... nie mam kiedy odespać bo zawsze jest coś do zrobienia, a tu posprzątać, a tu goście no masakra... a mąż w irlandii ...
 

Załączniki

  • slonce3d..gif
    slonce3d..gif
    10,3 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnia edycja:
reklama
O przepraszam,ja nie mówiłam,że będą dwie dziewuszki:-)Ja tak właśnie coś czuję,ze będzie parka:tak:
Cociaz jedna za mna stoi..
Gastone...ja za pierwszym razem mowilam ze parka..ale kurcze powoli zaczynam podejrzewac jak juz pisalam ze 2 laski... ale okaze sie moze pomyle sie pierwszy raz..:) bo to moje 1 blizniaki gdzi emowie co.. haha..
ale wiesz moja Ewunia tez byla bardzo wstydliwa i nie chciala sie dlugo pokazac i odwracala sie dupskiem..a Albert na pierwszym usg ..szeroko nogi i chwalil sie klejnotami i tak bylo na kazdym usg...
zazwyczaj dziewczynki sa wstydliwe i nie pokazuja tego co miedzy nozkami ..hahah
Nie chodzi o to ze wstydliwe tylko sa ulozone bokiem w dodatku przodem do siebie.Ale oczywiscie to sie zmieni jeszcze wiec szansa jest.Zreszta przedemna jeszcze 4 usg wiec mam szanse..
ja wogóle o świętach nie myśle :(
nawet obiad ugotowałam dzięki lewci :)schabowe:)
Ja jakos tez nie,nie wiem czemu w tym roku jakos tak nie mysle.Szalenstw jedzeniowych nie bedzie..
No dodam zdjecionko dzidziolow jak sobie dyskutuja przodem do siebie.
 

Załączniki

  • dzidiz1 2..jpg
    dzidiz1 2..jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Do góry