reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

tichonku dodam ze Oliwka smarka juz a Damian kaszle:/chyba pojade po coś mocniejszego zeby nie zwariowac:/żartuje na 3 mam do lekarza i zobaczymy co to za wirus:(
andziulina ja próbowałam dla dobra ale nie dalam rady:(
karolinonicolo jak pomyśle co ty przeszłaś to moje problemy stają sie malutkie:)ty to dopiero dzielna kobietka jesteś:)
lece bo juz slysze eeee eeee
 
reklama
Witam
Laski dzieki za wczorajszy wieczór, obzarstwo hihi i polecamy film up in the air z georgem clooneyem
Chorowitkom duuuuzo zdrowia!!!!!
MArtus daj znac co i jak jak wrócisz od GP
Larcia moze trzeba ci kupic jakies sucharki lub wafle ryzowe ja tez nic nie chcialam jesc poza tym? Bede pozeniej w twoim rejonie moge wpasc?
Mi wczoraj mówiła managerka w pracy ze zapowiadaja snieg ale wierzyc nie chcialam.
Pauletta to wpadłabym do Ciebie tak ok 16 oki?
MoniaD udanego lotu!!
Ja nawet nie wchodze na ta farme bo sie uzaleznie:)

LAski dostane w poniedziałek wolne w pracy wiec może wybierzemy sie na polowanie na świateczne jajka z dziecmi do Pet farm koło Loughrey na dzien fajna zabawa bedzie malowanie twarzy karmienie zwierzat niespodzianki :: Turoe Farm ::

Ok zmykam posprzatac chate i udekorowac choc troche, nie czuje tych świat i nie chce mi sie niec gotowac tym bardziej ze pracuje:(
 
Kamcia..film naprawde fajny...
a ja jak wrocilam dodomu..juz nie mowie jak trzeslam sie za kierownica jak jechalam..odrazu do wyrka i jak galareta latalam..a dzisiaj oddychac juz nie moge... masakra i do tego to zimnisko..P zapomnial mi zostawic wegielki i brykiet..ale wlasnie dzwonil i kazalam mu zamowic olejek..wiec po 13 bedzie gosciu juz i bede miala ciagle cieplusio..

jeny ja jeszczce w pizamie a dzieciaki ubrane..az wstyd..musze sie ruszyc na dol i sprzatac

na szukanie jajek swiatecznych na farmie jestesmy chetni..ale pogoda bedzie paskudna i deszczowa wiec hmm... w kalosze trzeba sie zaopatrzyc ..haha dobrze ze ja mam
 
A my już po robieniu kurczaka i królika z papierowych talerzyków:)))Ale dzieciaki ubaw miały:)Jaj nie będzie padało to się jednak z domku wyłonię,bo do sklepu kiedyś się wybrać trzeba:)
Kamcia-rewelacyjny pomysł z tym poniedziałkiem:)
Didi,Andzulina-ja tak mam od czasu gdy się urodził Dawid-nie mogę oglądać np.żadnych filmów,gdzie się dziecku krzywda dzieje-nie dość,że płaczę,to do tego klnę jak szewc:/
Marta-powodzenia u gp-oby tylko pomógł,bo mi się wykończysz...
 
Heloł! U Was śnieg a u mnie słoneczko się przeciera:-), co prawda wieje i pewnie chmurzyska najdą... Plan mam ambitny posprzątać chociaż dół chatki, ale wątpię czy wykonalny, bo jeszcze nie zaczęłam:no:... zobaczymy co dzionek przniesie, czas się ruszyć ...:tak:
 
Gastone super że z dzieciaczkami wszystko ok. :)
Moniadan spokojnego lotu i udanego pobytu:)

U nas deszcz ze śniegiem i zimnica jak nie wiem.. brrr.Wycieczka do banku zaliczona ale myślałam ze się wścieknę bo mała mi się darła pod pokrowcem...
Wczorajszy wieczór zaliczam do bardzo udanych :) Emilcia grzecznie spała.. A moj m napisal mi wierszyk...ale sie usmialam.. chyba pol dnia mu to zajelo :D
A z innych rzeczy to padł mi chyba jakis wentylatorek w komputerze bo strsznie cieply sie robi po prostu wyłącza... dobrze ze m ma swój ;)

Jutro lecimy na zakupy.. Będę poszukiwać sukienki na weselicho w maju.. nawet mam jedną upatrzoną w nexcie... Mam nadzieje że będzie..
o ta mi się podoba Buy Miss N Gold Jacquard Dress from the Next UK online shop

Miłego dnia życzę.. i niech te chmurki znikaja i sloneczko grzeje
 
A ja w ramach niemobilności i niesprzyjających warunków atmosferycznych zabrałam się za gotowanie bigosu-dziś biała kapucha:)))i choć szczerze mówiąc jakoś w tym roku i do mnie Święta nie przemawiają jak trza to trza coś zrobić,żeby choć przy stole człowiek się poczuł "jak w domku"
CrazyGirl-ullala...to fajnie,że wieczorek się udał:)))))Apropo sukienek-ja jeszcze przed porodem zamówiłam suknię przez allegro na adres mamy.na nieszczęście dotarła do niej dokładnie w dzień wylotu do mnie i mama jej nie przywiozła.I wyobrazcie sobie do tej pory jej nie widziałam:/Byle do maja:)
 
Hejka
Przede wszystkim sto lat dla solenizantów: Marty, Julci i Nikosia oraz dla Crazy Girl i jej mężulka z okazji rocznicy ślubu..my też mieliśmy kilka dni temu..i zrobiłam tort w kształcie serducha - fajna sprawa ten Icing..już obmyślam jakiego kształtu zrobię tort na urodzinki mężulka..;-)
Moniadan - udanego lotu i miłego pobytu w PL :-):-):-):-)
I witam Sandrulińską na forum - lepiej późno niż wcale..:-D
Dzięki kobitki za info co do przewozu soli fizjologicznej..mam nadzieję, że się też uda przewieźć :-) i chęci mi narobiłyście na ten Wexford.. Jak tylko będzie cieplutko to pewnie się tam wybierzemy w tą osadę wikingów :tak: Moku - a w Waterford jest coś ciekawego? Bo tam nieraz jesteśmy ale tylko w centrum przy fontannie..nie wiedzieliśmy za bardzo w która stronę coś zwiedzić..? tam chyba jest też zamek? Ale jakiś ładny?

U mnie też śnieg padał w nocy..widziałam o 5ej rano, że leżał na trawce..:baffled: teraz tylko w górach widzę śnieg bo na dole już stopniał..a w niedzielę już w krótkim rękawku po dworze chodziłam..eh..niech wraca wiosna.. Ktoś chętny do topienia marzanny? :-D
 
reklama
Z planów wyszło wielkie G :dry: dopiero udało mi się Zuzkę odłożyć do łóżeczka bo tak to cały czas do cycka przyklejona co przysnęła to Wiktor się rozwrzeszczał i ją wybudził :dry: małż oczywiście mięsa nie wyjął i teraz musze myśleć co tu wykombinować na obiad rozmrażam piersi z kurczaka mam ochotę zrobić zapiekane tylko nie wiem jak mam ochotę czy z ananasami czy w sosie jogurtowo serowym i tak myślę od godz i nie mogę się zdecydować :sorry2: HELP!!!!
Kamcia to ja czekam ;-)
CrazyGirl sukienka super jak ja bym chciała mieć taką figurę aby w taką kieckę wskoczyć ehhhh :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry