reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej hej

Martuś jeszcze zdązyłam :zawstydzona/y: (nie)spóznione i bardzo serdeczne zyczenia urodzinowe... przede wszytskim mnostwo powodów do uśmiechu...zdrowia... i oby skonczyl się czas "pod górkę wciąż" ;-)





Zobacz załącznik 230842


I dla Nikosia wszytskiego co najpiękniejsze :tak:






spokojnej nocki dziewczynki i duuuuuuuuzo zdrówka dla chorych dzieciaczków (Tichonku :sorry2:)


 
reklama
A ja już nie zdążyłam:baffled:... a zaczęłam czytać jakieś 2 godzinki temu, ale tye napisałyście laseczki:szok:
Marta- spóźnione, ale szczere - spełnienia marzeń:-)
Dla Nikosia- aby następne latka były równie beztroskie:tak::-)
CrazyGirl- wielu szczęśliwych chwil i aby Wam zawsze było po drodze;-)(tej samej oczywiście):-)
...co do prezentu to przypomniało mi się jaki kiedyś wymyśliłam mojemu ślubnemu... otóż on jest wybitnie mięsożerny;-), a ja była wegetarianka ( w kuchni preferuję zieleninę, chociaż mięsko jest prawie codziennie to nie w takich ilościach jakie zadowoliłyby mojego m)- wymyśliłam sobie kolację przy świecach i zaserwowałam mu 2 kg pieczonych żeberek w tłustym sosiku:-D:-D- ale był szczęśliwy:-) - i wszystko zjadł:szok:.
Lubiczanko, Gastone- Wasze opowieści przyprawiły mnie o ciarki... sama miałam w dzieciństwie przypadek, który pamiętam do dziś i była to ewidentnie próba kontaktu jakiejś istoty ze mną, pomogła mi moja babcia.... boję się takich rzeczy i tak jak Gastone wolę nie znać prawdy, ale z drugiej strony fascynuje mnie tamten świat i mam w PL sporą biblioteczkę na takie różne tematy..
Choruszki - kurujcie się, u nas odpukać nic się nie przyplątało a i u znajomych -zdrowo... może jelitówka Waterford ominie:tak: Dobrej nocy!
 
dzińdybry:) jaka tam dziewczyny wykurowane juz? strasznie sie boje ze nas tez dopadnie na swieta:/ ja zaraz smigam z tośkiem na szczepienie czyli dzięeń marud przed nami:) miłego dnia( mimo pogody) aaa no i nie chce psuć morali bardziej , ale temperatura ma spasc na dniach tak, że bedzie snieg z deszczem:/ mam nadzieje ze to sie nie stanie:(
 
witam i ja

u mnie smarkaczy ciag dalszy... tylko P trzyma sie dzielnie,.. no i Albert nie najgorzej ..tylko my z Ewunia takie mocno zapchane mamy noski...
a pogoda paskudna...P zabral samochodzik bo jego jeszcze u mechanika ale dzisiaj juz ma odebrac..

Sandrulińska..co ty piszesz jaki snieg ..lepiej nie...bo mi kwiatki pomarzna... no i po co w ogole...jak juz tak ladnie bylo...ale to Irlandia wiec pogoda zmienia sie ekspresowo..

jenny...nie chce mi sie z lozeczka wyjsc bo zimno w domu ...a zanim rozpale w kominku i zanim cieplo poleci na kaloryfery to minie troszke...
no i ciekawe czy P wyjal mi wegielek z samochodu...
chyba jednak trzeba dupcie ruszic
 
Dzień dobry:-)

Moje dziecko mnie zadziwia wczoraj rozbieram ją do kąpieli, ale że byłam sama, bo M w pracy, zostawiłam ją na przewijaku w body,żeby nie zmarzła zanim wszystko naszykuję. Podchodzę do niej, a ona mi pokazuje na body i ciągnie, że nie zdjęte, potem to samo zrobiła z pieluchą:-), spryciulka moja:-D:-D:-D


Larcia bidulko, najważniejsze, że dzisiaj M już będzie:-)
Zdrówka wszystkim chorowitkom, tym najmniejszym szczególnie
 
Witam
sandrulińska-a u nas w nocy śnieg spadł..:(Do tego topnieje-czyli gorsza temp.niż gdyby przymroziło i huragan po dwoorze szaleje:(((
W dodatku jestem bez autka,więc kolejny dzień w 4rech ścianach:/
Monidan-szczęśliwego lotu i wspaniale spędzonego czasu w Polsce:)
Larcia-domyślam się jakie czułaś rozczarowanie...Całe szczęście godzina "0"nadchodzi i zaraz M będzie już przy Tobie
Marta-witam w klubie-co podajesz Szymkowi na te choróbsko?Ja właściwie ograniczam się do maximum,ale z tym kaszlem to już nawet myślałam o jakimś syropku dla Starszaków-z tym,że w mniejszej ilości:/
MokU-jakie miałas przeżycia w dzieciństwie?Widzę,że większość z nas ma ciągoty w tym kierunku;))
Gastone-małe wstydnisie...Nic się nie martw-pokarzą Ci w swoim czasie-najpózniej przy porodzie;)))
Asieńko-Spryciulka z Twojej Anulki-i dobrze:)
Dla odmiany nie będę marudzić,tylko Wam milusiego dnia życzę:)))
 
Dzisń dobry wszystkim....chociaż nie wiem czy on taki dobry:sorry2:
Z łóżka jak nigdy zwlec sie nie mogłam,mały z pół godziny po mnie chodził a ja nieprzytomna.
A do tego za oknem śnieg taki gruby pada:szok::szok:a ja już sobie kwiatuszki przed domem posadziła:eek:
Pogoda na święta zapowiada sie super...
Tichonku jak tam Radzio?
 
no pogoda nas nie rozpieszcza
patrzylam na onecie i doopiero od przyszlego czwartku ma byc lepiej a tak caluski tydzien deszczu i zimna..brrrr...

chyba bede musiala namowil P aby olej kupic bo choroby niepozbedziemy sie chyba nigdy jak nie bedzie ciagle cieplo..
 
Dzisń dobry wszystkim....chociaż nie wiem czy on taki dobry:sorry2:
Z łóżka jak nigdy zwlec sie nie mogłam,mały z pół godziny po mnie chodził a ja nieprzytomna.
A do tego za oknem śnieg taki gruby pada:szok::szok:a ja już sobie kwiatuszki przed domem posadziła:eek:
Pogoda na święta zapowiada sie super...
Tichonku jak tam Radzio?

O jacie, a to tylko kilkanaście km od nas
 
reklama
witam

to byla najgorsza noc w moim życiu:baffled:nie mogłam zbic temperatury Szymonowi a ten darl sie całą noc i nie mogłam go uspokoic:no:teraz on odsypia a ja musiałam wstac do starszaków,ale jak tylko wstanie to lece do lekarza bo widze ze to coś poważnego i znowu antybiotyk:wściekła/y:

dziękuje dziewczynki za życzenia;-)dzięki tylu zyczeniom jakoś lżej mi było z tymi choróbskami:sorry2:

andziulina mój K tak mi poradził jak chorowałam ale ja nie dałam rady przełknąc wódki bo jej poprostu nienawidze:baffled::sorry2:

miłego dnia
 
Do góry