reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się:tak:
U nas pogoda się zrąbała,zaciągnęło się i wygląda na to,że na cały dzień:wściekła/y:A miałyśmy takie plany z Dytą i karolinąnicolą:-(No,nic co się odwlecze to nie uciecze:happy2:
Młodego też do przedszkola nie odstawiłam bo lało,a nie uśmiechało mi się na nogach drałować:no:
Bez auta tu to lipa ze względu choćby na pogodę:sorry2:
Kawę dopiero piję bo się z rana wzięłam za....lubiczanko,co?Tak,tak kibelki:-DAle ja na prawdę tylko raz w tygodniu:tak:No chyba,ze jakieś nie przewidziane wpadki :baffled:to wtedy częściej:tak:
Rosół gotuję,ale już widzę,że mętny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja już nie wiem co jest nie tak:dry:Garnki mam czyste jakby ktoś zechciał mi takie pytanko podsunąć:baffled::-D:-D:-D
 
reklama
Hejka mamuski
Pytanie do dziewczyn z galway: czy znacie fryzjerke z dogiszki Agnieszke????

Sorki ze tylko tyle ale maly dje mi polalic, nawet poczytac nie nadazam :(
 
Sofik-jeżeli o nich chodzi,to jak się we dwójkę dorwą to mowy o nudzie nie ma:)))ale szczerze mówiąc to ciut niebezpieczne dla Twojej okolicy;)))
Tichonek-hehe-skąd wiedziałam:)))Ale ja też jestem teraz częściej ze szczotą w wctach-i to nie dlatego,że mnie jakieś rozwolnienie łapie:D
Asieńko-a skoro o pracach domowych mowa-pranie wstawione;)U mnie owszem:)
 
Didi,Kamcia-hmmmm ale sobie milusi wieczorek zafundowałyście

dopiero zafundujemy sobie..alezapraszamy zapraszamy na wieczorek..spac jest gdzie:)

Frog... kiedy chcesz podjechac z przerowbami?? zapraszammowi tylko ze jedziesz i czekam


ja juz posprzatalam dol..podlogi pomylam..tylko gora zostala i sterta prania do ulozenia i schowania...
mloda spi
Al z wielkim bolem wstawal do przedszkola ale wstal..i jak szlismy to maial tyle sily ze szok.. ubral nowe trampki z krabami i mowi ze daja mu super moc..hahah
 
Ostatnia edycja:
Agusiek niestety nic nie slyszalam o tej Agnieszce:sorry2:

Didi moze umowmy sie na poniedzialek okolo poludnia 11ta-12ta. Jesli wolisz pozniej to tez mi pasi teraz jak maz ma stale godz to moge szalec:-D:-D:-D

Dziewczyny super szybkie pytanko - gdzie sie oplaca przejazd autostrada do Dublina bo nie chce miec powinszowania do domciu
 
dopiero zafundujemy sobie..alezapraszamy zapraszamy na wieczorek..spac jest gdzie:)

Frog... kiedy chcesz podjechac z przerowbami?? zapraszammowi tylko ze jedziesz i czekam


ja jzu posprzatalam dol..podlogipomylam..tylkogora zostala i sterta prania do ulozenia i schowania...
mloda spi
Al z wielkimbolem wstawal doprzedszkola ale wstal..i jak szlismy to maial tyle sily ze szok.. ubral nowe trampki z krabami i mowi ze daja mu super moc..hahah

Pewnie się kiedyś i Wam zwalimy-niekoniecznie na noc,ale na kawusię....
Moja Dadzia też ma tak z tą mocą-wystarczy coś nowego i dziecko supermoc ma niewiadomo skąd:)))
 
Agusiek niestety nic nie slyszalam o tej Agnieszce:sorry2:

Didi moze umowmy sie na poniedzialek okolo poludnia 11ta-12ta. Jesli wolisz pozniej to tez mi pasi teraz jak maz ma stale godz to moge szalec:-D:-D:-D

Dziewczyny super szybkie pytanko - gdzie sie oplaca przejazd autostrada do Dublina bo nie chce miec powinszowania do domciu

pasi mi ta godzinka a nawet popoludniowe...moj P w poniedzialek w domu wiecluzdziecmi zajmie sie hahah..

Pewnie się kiedyś i Wam zwalimy-niekoniecznie na noc,ale na kawusię....
Moja Dadzia też ma tak z tą mocą-wystarczy coś nowego i dziecko supermoc ma niewiadomo skąd:)))
Albert to on wogole jaki super bohater jest.. oglada ben10 i zmienia mi tu sie w potwory.hahah. a za chwle jest spidermanem ...ale bynajmiej wesolo w domu...
 
Ostatnia edycja:
Agusiek dzieki ale wlasnie sobie uswiadomilam ze jade w jedna str jednym autem a wracac bede 2 autami. I zastanawiam sie ze moze moge zaplacic na CPN lub jakims innym punkcie?
 
reklama
Do góry