reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek dziekuje bardzo za info bo juz sie troszke wysztrachalam. Oki uciekam bo lecimy po autko:-) jest w sumie zamowione i je wezmiemy o ile cos tak nie wyjdzie nie tak:sorry2:. A tak wogole to autko odbieramy w Navan wiec pewnie ktoras mine na ulicy;-):-) ale przepraszam ze nie odwiedze ale to tak na biega bo maz po nocy spal tylko 4 godz i dzis znow nocka. Ale moze innym razem:-)...
oki bo maz strzela z oczu:sorry2::-p Zyczcie powodzenia...
 
reklama
Tichonek dziekuje bardzo za info bo juz sie troszke wysztrachalam. Oki uciekam bo lecimy po autko:-) jest w sumie zamowione i je wezmiemy o ile cos tak nie wyjdzie nie tak:sorry2:. A tak wogole to autko odbieramy w Navan wiec pewnie ktoras mine na ulicy;-):-) ale przepraszam ze nie odwiedze ale to tak na biega bo maz po nocy spal tylko 4 godz i dzis znow nocka. Ale moze innym razem:-)...
oki bo maz strzela z oczu:sorry2::-p Zyczcie powodzenia...
Powodzenia
Didi-Dawid ma prawie 7lat i ciągle bawi się w jakiś bohaterów:))))Faktycznie fajnie i wesoło w domku-zwłaszcza jak próbuje uświadomić Dadzię,którą postacią ma być ona:)))
 
Witam się:tak:
U nas pogoda się zrąbała,zaciągnęło się i wygląda na to,że na cały dzień:wściekła/y:A miałyśmy takie plany z Dytą i karolinąnicolą:-(No,nic co się odwlecze to nie uciecze:happy2:
Młodego też do przedszkola nie odstawiłam bo lało,a nie uśmiechało mi się na nogach drałować:no:
Bez auta tu to lipa ze względu choćby na pogodę:sorry2:
Kawę dopiero piję bo się z rana wzięłam za....lubiczanko,co?Tak,tak kibelki:-DAle ja na prawdę tylko raz w tygodniu:tak:No chyba,ze jakieś nie przewidziane wpadki :baffled:to wtedy częściej:tak:
Rosół gotuję,ale już widzę,że mętny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja już nie wiem co jest nie tak:dry:Garnki mam czyste jakby ktoś zechciał mi takie pytanko podsunąć:baffled::-D:-D:-D
a jak z woda?moze to wina wody?Ja osobiscie filtruje bo bez tego mi sie bialy kozuch robi normalnie na powierzchni i bialo na plytce wokol garnka,jakbys kaszy mannej wysypala co najmniej..:baffled:

Agusiek dzieki ale wlasnie sobie uswiadomilam ze jade w jedna str jednym autem a wracac bede 2 autami. I zastanawiam sie ze moze moge zaplacic na CPN lub jakims innym punkcie?
mozesz rowniez zaplacic online do 18tej bodajze, nastepnego dnia po podrozy :tak:

Powodzenia
Didi-Dawid ma prawie 7lat i ciągle bawi się w jakiś bohaterów:))))Faktycznie fajnie i wesoło w domku-zwłaszcza jak próbuje uświadomić Dadzię,którą postacią ma być ona:)))
fantazja u dzieci to b.dobra rzecz i dobrze ze go nie 'hamujesz':tak:
a ja niedawno dostalam paczke od tesciowej na swieta i wpadly mi 2 fajowe sukienki.Przyznam ze ma b.dobry gust:-)
 
Witam.
Zaczelam Was czytac ale teraz nie dam rady...
Szym marudzi bo glodny,obiad dochodzi na kuchence....po 14 m mnie zawozi do kolezanki i wrocimy wieczorkiem.

Marta moze kawka i cos slodkiego pomoze:-)

Lubiczanko nie narzekaj,toz to Twoj Danielek taki slodziak grzeczny:-)sama widzialam,lezy i sie rozglada.

U mnie tz m kapie o 20 ja w tym czasie mlesio szykuje:tak:

Asienko na pewno Ania budzila sie przez katarek,moj SZym jak mial katar to tez tak robil,wygladal na spiacego ale zasnac nie chcial.
Oby dzisiejsza nocka byla lepsza:tak:.

a my dzis pospalismy z mlodym do 9:-).....ale niespodzianke mi zrobil hehe;-)szkoda tylko ze zaraz po przebudzeniu sie zmajstrowal kupe:-p
 
frog dzieki :) ale kolejny zonk:wściekła/y:miałam o 11 byc na szczepieniu,więc byłam i co?? wyszłam po 12:wściekła/y:debile i tylko tak moge ich określic a obiad przygotowałam i miałam tylko wstawic a pieczen sie piecze 1,5 godziny:wściekła/y:i stary znowu bez obiadu i musi sie bułką zadowolic:-(

lubiczanka no wlasnie nie mogłam bo te szczepienie:no:

ehhh takie ładne słoneczko a mi ciągle cos humor psuje:-(a mały tak plakał na szczepieniu i z zalem sie patrzył na mnie ze mało co sie nierozwylam:baffled::-(

ewelcia nie lubie slodyczy :(
 
MartaF-nie lubisz slodyczy?dzizas to ja Ci zazdroszcze;-):baffled:
u Ciebie to takie bledne kolo,co?Nie dosypiasz,stad bole glowy,rozdraznienie.Do tego ciagle cos sie dzieje na przekor..Wiem,wiem.Autopsja.Grunt to sie jakos z tego wyrwac i bedzie OK.Ja juz sama sie musze nakrecac na pozytywny nastroj bo chwilami myslalam ze zwariuje.Od kulku dni jest lepiej i niech juz tak zostanie...czego i Tobie zycze!:tak:<tulam>
I ja juz sie wciagnelam w kolejny serial,skoro Mki mi nie dane ogladac-'KSD'.Fajowy,nawet malz ze mna obgladal wczoraj;-)Aktorki wyborowe o i serial spoko:tak:Teraz tylko poprzednie odcinki ciagne.
Swoja droga bez sensu-stworzyli mozliwosc bezplatnego ogladania na onecie,ale tylko dla widzow w PL-bzdura!A my to co-gorsi czy jak?:wściekła/y:
 
Dzień doberek kochane mamusie :-):-):-) ja dopiero godzinke temu się wyloniłam z sypialni korzystam póki P w domku :tak: wczoraj wywaliłam go na noc do Wiktorka bo stwierdziłam że spanie w czwórke mnie nie urządza i udało się W się przebudził w nocy zobaczyl że tata obok i poszedł dalej spać a ja całe łózko dla siebie i małej :-D:-D:-D teraz to juz chyba będzie norma przynajmniej przez jakiś czas ;-)a co do facetów ja mojemu musiałam dzisiaj o godz 12 robić śniadanie bo oczywiście jak mu sie nie zrobi to on sam nie wie jak się chleb masłem smaruje :sorry2: a raczej udaje że nie wie bo ma takiego lenia w d..pie :-D dobrze że chociaż dziecku zrobi jeść jeżeli chodzi o dzieci i opieke nad nimi to nie moge narzekać nie ma czegos takiego że ja nie umiem jak czegoś nei wie to się zapyta to jak to zrobić:tak::tak: Teraz wygoniłam chłopaków na plac zabaw słoneczko jest cudowne chmurki żadnej nie widzę :-) mała śpi ...pranie nastawione musze tylko troszkę chatę ogarnąć i zacząć się jakoś organizować tylko coś mnie rana dzisiaj ciągnie ale mam full energii :tak:
Frog powodzenia z autkiem:tak: czekam na Ciebie:-)
Asieńko, Didi wspólczuję nocki oby kolejne były lepsze;-)
MartaF :-D:-D:-D:-D oto troche mojej pozytywnej energii dla Ciebie :-D:-D:-D
Agusiek niestety w sprawie fryzjerki nie pomogę ja korzystam z takich usług tylko w PL nie lubie jak mi nieznajome ręce grzebią w mych cudownych kłaczkach :-D
Tichonek,Lubiczanka hmmm ja chyba też się za kibelki dzisiaj zabiorę :tak::-D
 
Witam się i ja :-):-)
Już ranek zaliczony do ruchliwych bo niedawno wróciłam od lekarza, teraz pozostało czekać na wyniki. Jestem taka w szoku :szok: że mój gp ma w komputerze wszystkie moje dane ze szpitala wie kiedy następna wizyta jakby tak to działało w polsce to super.
Z tichonkiem i Dyta wyjście odpadło przez pogodę może to i dobrze bo wygrzeje się jeszcze w domku po tej mojej chorobie.
Asieńko r uwierz mi że nie tylko Ty jak zoombii. Ja tak mam od miesiąca właściwie 2. Moja Agatka zasypia różnie przeważnie po 21 już leży w łóżeczku; po 1h wstaje z duzym placzem więc ja bujam i usypia dalej. Godz 2 rano a ona stoi w łóżeczku i nas budzi więc biorę ją do nas do łóżka i znowu spi. O 5 rano pobudka i to samo i tak do 7 gdzie 7.20 a ona już wyspana i na nogach. Nie wiem czy to też przez zęby bo ani jednego nie ma :dry::confused: Martwie sie co jest grane.
Tichonku ja też mam rosół czasem mętny i raz spr że to wina mieska i kostek rosołowych, kupiłam tutaj knora to normalnie aż mnie nioslo co zastałam w garczku.
crazy girl możesz podac przepis na ten zakwasik lubię tradycyjne barszczyki???

Wogóle mam do Was dziewczyny pyt odnośnie ząbków u dzieci. Moja Agatka skończy za pare tyg roczek i nie ma ani jednego ząbka. Niby dziąsełka górne napuchnięte ale ni widu ni słychu. Martwię się o nią i nie wiem czy to normalne???
 
Ania wstała o 10, przez godzinę była jak mały aniołek, a po godzinie, masakra. Tak ją dziąsła bolały:szok:: ryk nie z tej ziemi. O 12 padła, więc mogliśmy z M obiad zjeść normalnie:-), a mała się przebudziła wesolutka, uśmiechnięta, zjadła odrobinkę obiadku: dzisiaj pierwszy raz mięsko z indyka:-) i się bawi, gada. Ciekawe, co będzie potem....
 
reklama
Wogóle mam do Was dziewczyny pyt odnośnie ząbków u dzieci. Moja Agatka skończy za pare tyg roczek i nie ma ani jednego ząbka. Niby dziąsełka górne napuchnięte ale ni widu ni słychu. Martwię się o nią i nie wiem czy to normalne???

normalne , ząki roznie wychodza... Ja mialam zęby jak mialam 13 miesiacy wiec niemartw sie...

Marta ja tez musze jechac z Fi na szczepienie na rok,ale on ciagle ma katra... an przyszły tydzien wlansie sie musze umowic ...

Asienko smakował jej obiadek ?? a smarujesz jej te dziasełka... ?? ja ja dawno nie zjadłam obiadu w spokoju, Fi ciagle by jadł i jak je swoj obiad to potem chce jeszcze moj hehehehehe


wlasnie sie wzielam za sprztanie Sofijkowego pokoju a potem na spacerek...
Musze cos robic bo mozna zwariowac w domu!!!
 
Do góry